İçeriğe git

Resim
- - - - -

Wow-Türk Haber

• Please log in to reply
Bu konuya 90 yanıt gönderildi

#21 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 24 Ekim 2011 - 04:55 ÖS

Yarın fizik ve matematik sınavı var. Aklımda bazı fikirler var ama biraz boşluk olmasını bekliyorum. :)

#22 hanua

hanua

Lieutenant General

• Members
  • 2.860 İleti

Yazma tarihi: 24 Ekim 2011 - 05:28 ÖS

Worgen oyuncuları sendikalaşma yolunda önemli bir adım attı

Gayriresmi olarak varlığını sürdüren ve büyük bir çoğunluğun "it sürüsü" diye bildiği "Worgen Oynayan Oyuncular Birliği" (WOOB) başkanı Murat Cehennemçığlığı, Paraguay'a yapacağı seyehat öncesi düzenlediği basın toplantısında çektikleri sıkıntıları dile getirdi. "Bunu üzülerek söylüyorum, toplum tarafından sadece worgen olduğumuz için küçük görülüyoruz" diyen Murat Cehennemçığlığı sözlerine şöyle devam etti;

"Bakın arkadaşlar, bize daha doğrusu sadece bana, yönetim kurulundaki arkadaşlar bu gün okuldalar, bende, bizde sizler gibi insanız. Bizimde duygularımız var. Bizimde hayallerimiz var. Bizimde eşlerimiz sevgililerimiz var, yani benim yokta diğer arkadaşların var. Gerek oyun içinde olsun gerekse riil hayatta olsun bizimle hep dalga geçiliyor, bize hakaretler ediliyor."

Raid Ortamındaki Tatsız Durum

"Bakın dün gece nostalji yapalım dedik, bir bilek tempıl yapalım dedik, demez olaydık. Düşen itemi benden isteyen bir yetmiş levıl hantırın hakaretlerine uğradım. Neymiş item ona lazımmış neymiş ben seksen beş levılmışım. Sırf bu yüzden çıkan tartışma büyüyünce hakaretlere maruz kaldım. Yanındaki arkadaşı "abi itle köpekle uğraşma değmez" dedi. Benim için, bana, WOOB başkanına, Murat Cehennemçığlığına it dedi, köpek dedi. Sırf worgenim diye. Bunun adı ırkçılıktır, bunun adı ayrımcılıktır, ayıp ayıp..."

/roar Çılgınlığı

"Bakın ilk çıktığında bazı arkadaşlarımız gereğinden çok kullanıyor diye sesimizi kıstılar. Neymiş ahede nepecelerin önüne geçip bağırıyormuşuz!! Ne var bunda, millet dans ediyor, çuf çuf atıyor yere biz bir şey dedik mi onlara arkadaşlar sorarım size. Sonra lütfetti yetkililer, sesimizi geri verdiler ama oda ne herkez çığlık çğlığa bu seferde. Bir gınomda çığlık var ya gınom ya gınom. Onun çıkardığı sesi affedersiniz ben tuvalette çıkarıyorum"

Dilekçeyle Müracat İçin Paraguay'a

"Bakın burada yirmi üç bilemedin yirmi üç ama kesin yirmi üç kişinin imzası olan bir dilekçe var. Bilizzart yönetimine WOOB'un resmi bir kurum olması için müracat etdeceğiz. Daha önce benzer taleplerimizi Başbakanlık, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, Telekom ve vadofon ve benzeri bir çok makama iletmiştik, tabi bir çoğundan ses seda çıkmamıştı. Ben şahsen Borusan'dan çok ümitliydim, özellikle Cem Yılmaz olayından sonra baya ümitlenmiştim ama onlardanda ses çıkmadı. En son Diyanet İşleri Başkanlığı bizi Allah'a havale edince bizde yönetim olarak artık olayı daha da üst makamlara iletmeye karar verdik. Bu amaçla elimdeki yirmi üç kişinin imzaladığı ilekçeyi bizzat ben kendim bilizzart yönetimine vermek için Paraguay'a gidiyorum"

Panda Bize Ters Boz Ayı Falan Olsaydı

"Geçtiğimiz hafta sonu itibari ile bende sizler gibi şoklar içindeyim. Efendim neymiş pandalarmış, yok mistikmiş, öze dönüşmüş... Bırakın efendim bunları. Bir kere bilizzart yönetiminin bizleri karşı karşıya koyduğu tehlikeyi fark edelim! Pandalar koruma altındaki hayvanlardır. Çinde panda vuranı asıyorlarmış, halamın oğlu bizzat kendisi görmüş. Meydanda adamı sallandırmışlar böyle boynından, tabi gözler pırtlamış, yüz mosmor falan. Boynunda da bir tabela; Panda katili yazıyormuş üstünde. Şimdi arenada karşına çıktı bu hayvan, dokunsan çin var, dokunmazsan yirmi puan kaybedeceksin. Hadi diyelim hayvanı öldürdün, çiinden kurtuldun ama bir çin değilki, petası var, panter emeli var, hayvan severleri var, panda severleri var. Bu gınom değilki insanlar seni tebrik etsin. Sevimli bir hayan yani panda, bütün dünya seviyor onu. Vallaha hordu eliysi birlik olur sıtromvayndtan ogğirimara kadar kovalar insanlar sizi. Ama panda değilde boz ayı olaydı bakın bakalım ses çıkaran olur muydu?"

Anneleri Bekleyen Büyük Tehlike

"Sonra birde işin üreme kısmı var tabi. Bakın worgen erkek var karı var, gınom erkek var karı var ama pandalarda ne var erkek var sadece. Bunlar nasıl ürüyorlar sorarım sizlere. Bu gün bir çocuk annesine anne bu pandalar kiminle sevişiyor diye sorsa annesi ne cevap verecek yıvrısına, sorarım size beyler bunun hesabını kim verecek?? Peki ya bizim bılad elf kardeşlerimiz. Yıllarca ibne damgası ile dolaştı bu garibanlar ama işte görüyoruz kimin gerçekten ibne olduğunu. Gerçekler gün yüzüne çıkar arkadaşlar, güneş balçıklşa sıvanmaz. Adamlara top denildi, ibne denildi şimdi yıllar sonra bakıyoruz adamlar Tatar Ramazan'dan daha Tatar çıkıyor. Onlarada çok ayıp ettiler çoook."

Uçak Kaçarken

"Bu son çağrıymış arkadaşlar, zaten karıda beni ismimi söyleyip söyleyip duruyor sanki ne varsa. Ben gidiyorum ama biliyorumki bütün worgen severler benim arkamda, beni destekleri ile yüceltiyorlar. Allah'a emanet olun." sözleriyle basın toplantısına son veren Murat Cehennemçığlığı, toplantıya katılan iki muhabirinde sorularını yanıtsız bırakarak uçağına doğru koşmaya başladı. Son olarak "lan durun gınom kılıklılar beni unuttunuz burada" diye bağırdığı gözlenen Murat cehennemçığlığının anlamsız ve anlamsız olduğu kadarda ibretlik basın toplantısı sona erdi.

WoW-Türk Haber
  • 2
Benim dotum pıt pıt vuruyor abi-Ezekeel
AMİNTOBELLO

#23 peace

peace

Knight Lieutenant

• Members
  • 573 İleti

Yazma tarihi: 24 Ekim 2011 - 05:32 ÖS

Ne güzelmiş, asdasdasdasd. Dur bir ara bende yazayım.
  • 0

#24 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 24 Ekim 2011 - 05:40 ÖS

Yalnız Paraguay? :)

#25 Dead Finger

Dead Finger

Lieutenant General

• Members
  • 1.892 İleti

Yazma tarihi: 24 Ekim 2011 - 06:11 ÖS

Nerelerdesin Dead Finger? :unsure:

Uzun süre oldu foruma girmeyeli haklısın arada sırada pat diye çıkmalara alıştım ki böyle yapıyorum. Neyse özleyenlerimiz varmış bak mutlu ettin beni Ezekeel. =) Oyunu bıraktıktan sonra pek içli dışlı olamadım ama forumuda bırakmak olmaz. Daha sık girmeye çalışırım. =)Yeni haberleride bekliyoruz bu arada asadhgasdfsasd =)

Dipnot : Sen yokmusun hanua ya. asdhagsfads :blink:

Konu Dead Finger tarafından 24 Ekim 2011 - 06:14 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0
' make love not warcraft. '

Cahillerle tartışmaya girmeyin, Ben hiç kazanamadım..

#26 büyülücüce

büyülücüce

Knight

• Members
  • 490 İleti

Yazma tarihi: 24 Ekim 2011 - 06:12 ÖS

Obaaa kimler gelmiş http://www.wow-turk....tyle_emoticons/default/icon_mrgreen.gif dediğin gibi daha sık gir bak özlüyoruz http://www.wow-turk....tyle_emoticons/default/icon_mrgreen.gif
  • 0

#27 Dead Finger

Dead Finger

Lieutenant General

• Members
  • 1.892 İleti

Yazma tarihi: 24 Ekim 2011 - 06:15 ÖS

Özliceeeniz tabi ya beni değilde kimi özliceeeniz. :unsure: (Tavan yaptı... =P )
  • 0

#28 hanua

hanua

Lieutenant General

• Members
  • 2.860 İleti

Yazma tarihi: 24 Ekim 2011 - 07:00 ÖS

Sen benim monka 6 verirsin ha http://www.wow-turk....tyle_emoticons/default/icon_mrgreen.gif
  • 0
AMİNTOBELLO

#29 Dead Finger

Dead Finger

Lieutenant General

• Members
  • 1.892 İleti

Yazma tarihi: 24 Ekim 2011 - 08:50 ÖS

Değiştir bilader 10/10 verelim değiştirme diyen mi oldu sana. Hunharca saldırırım sana hanua :unsure:

Konu Dead Finger tarafından 24 Ekim 2011 - 08:51 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#30 hanua

hanua

Lieutenant General

• Members
  • 2.860 İleti

Yazma tarihi: 24 Ekim 2011 - 10:15 ÖS

Neyini değiştireyim, wow'da şamandık şaman vardı. Şimdi d3'ü bekliyorum ahanda bu karıda main olacak. Bu arada Dragon Age'i oynadın mı sen yahu. Bomba bomba http://www.wow-turk....tyle_emoticons/default/icon_mrgreen.gif Anladın sen onu :unsure:
  • 0
AMİNTOBELLO

#31 Dead Finger

Dead Finger

Lieutenant General

• Members
  • 1.892 İleti

Yazma tarihi: 24 Ekim 2011 - 10:17 ÖS

1.sini oynadım da 2.sini oynamadım harem falan varmış duyduğum kadarıyla. Sen ne adamsın ya http://www.wow-turk....tyle_emoticons/default/icon_mrgreen.gif anlat bakalım bi neler var ekstradan bizim hoşumuza gidecek. :unsure:
  • 0

#32 büyülücüce

büyülücüce

Knight

• Members
  • 490 İleti

Yazma tarihi: 24 Ekim 2011 - 10:20 ÖS

Abi burdan yaz burdan özele geçme sakın!!! bizde görelim neler varmış? http://www.wow-turk....tyle_emoticons/default/icon_mrgreen.gif
  • 0

#33 hanua

hanua

Lieutenant General

• Members
  • 2.860 İleti

Yazma tarihi: 24 Ekim 2011 - 10:21 ÖS

Yok anlatamıyorum forumun yaş ortalaması lise düştü. Hani bana rağmen düştü sen düşün http://www.wow-turk....tyle_emoticons/default/icon_mrgreen.gif
  • 0
AMİNTOBELLO

#34 büyülücüce

büyülücüce

Knight

• Members
  • 490 İleti

Yazma tarihi: 24 Ekim 2011 - 10:22 ÖS

Yapcak bişey yok liseliler diye dışlayamayız ya http://www.wow-turk....tyle_emoticons/default/icon_mrgreen.gif

Neyse artık ben alırım ölü parmaktan özetini :unsure:

Konu büyülücüce tarafından 24 Ekim 2011 - 10:23 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#35 Dead Finger

Dead Finger

Lieutenant General

• Members
  • 1.892 İleti

Yazma tarihi: 24 Ekim 2011 - 10:27 ÖS

Vazgeçin bu sevdadan sonra düz duvara tırmandıracanız adamları. :unsure:
  • 0

#36 Riddler

Riddler

Moderatör

• Moderators
  • 889 İleti

Yazma tarihi: 24 Ekim 2011 - 10:29 ÖS

Liseli? O.o Dışlanıyoruz.. Mc YaRaLı :unsure:

(öğk asdassaasas... http://www.wow-turk....tyle_emoticons/default/icon_mrgreen.gif )
  • 0

#37 peace

peace

Knight Lieutenant

• Members
  • 573 İleti

Yazma tarihi: 24 Ekim 2011 - 10:30 ÖS

Dur, 1,5 yıl kaldı... Sonra artık bana liseli diyemeyeceksiniz.
  • 0

#38 Dead Finger

Dead Finger

Lieutenant General

• Members
  • 1.892 İleti

Yazma tarihi: 24 Ekim 2011 - 10:33 ÖS

Forumda gruplaşma oldu sizin yüzünüzden ayıptır günahtır hepimiz kardeşiz. http://www.wow-turk....tyle_emoticons/default/icon_mrgreen.gif
  • 0

#39 hanua

hanua

Lieutenant General

• Members
  • 2.860 İleti

Yazma tarihi: 24 Ekim 2011 - 10:46 ÖS

Yav sonra adımız çıkıyor saptırgaç diye http://www.wow-turk....tyle_emoticons/default/icon_mrgreen.gif
  • 0
AMİNTOBELLO

#40 DooMBolt61

DooMBolt61

Legionare

• Members
  • 458 İleti

Yazma tarihi: 25 Ekim 2011 - 01:50 ÖS

DURUN bende liseliyim :unsure:
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor