İçeriğe git

Resim
- - - - -

Wow-Türk Haber

• Please log in to reply
Bu konuya 90 yanıt gönderildi

#81 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 10 Kasım 2012 - 01:25 ÖS

Fotoğraf kısmından sonra çok karıştı ve komik olmamış. Oraya gelene kadar gülüyordum ama. :D

#82 hanua

hanua

Lieutenant General

• Members
  • 2.860 İleti

Yazma tarihi: 08 Aralık 2012 - 02:45 ÖS

wow-turk ara öğün haber başlıkları:

wow-turk yönetiminin "korsan sunucu" açma kararı üzerine harekete geçen "AFK" grubu olayı mahkemeye taşımaya karar verdi. Konuyla ilgili görüştüğümüz büyülücüce "Bu fikrin aslen babası hanua'dır. Kendisi bunu birçok kez dile getirmiş ama kimse oralı olmamıştır. Fikir sahibi olarak tabiki hakkımızı arayacağız. Bu amaçla çapraz geçiş yaparak hukuk fakültesine geçeceğim. Taş çatlasın on bilemedin onbeş sene sonra avukatım, o zaman görürler fikir çalmanın sonuçlarını. Bu arada hukukta güzel hatun var mıdır ya??" dedi...

Yeni "korsan sunucu"da GM'liği kimselere vermeyen Gleominas-Ezekeel ikilisi testlere katılanlara ve masum ncplere yaptıkları sadist davranışlarla yetinmeyip kokak köpeklerini kuyruklarından birbirlerine bağladıkları ortaya çıktı. Konuyla ilgili Ezekeelin annesinden gelen tek açıklama "bana serverı test ediyoruz demişlerdi" oldu.

Sitenin "geçici" olarak kapanmasıyla ilgili olarak ortaya atılan iddiaya yanıt veren Dammit "Serverı yer sağlayalım diye forumu zeyfesk'in bilgisayarına taşıdığım söylentileri yalandır." şeklindeki açıklamaları üzerinden çok geçmeden zeyfesk'in bilgisayarında sorunlar ortaya çıkması birçok kişi tarafından "tesadüf ötesi" olarak nitelendirildi. Konuyla ilgili görüştüğüme talebimize olumsuz yanıt veren zeyfesk "face giremiyorum yaaa" dedi.

Kuzeninin ""abi ya ben sana göre bir kadının var olduğuna inanıyorum" sözüne karşılık hanua'nın suskunluğu halen devam ediyor...

Forumdan ve yeni "korsan sunucu"dan saçma sapan haberlerle görüşmek dileğiyle esen kalın.

Konu hanua tarafından 08 Aralık 2012 - 02:55 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 1
Benim dotum pıt pıt vuruyor abi-Ezekeel
AMİNTOBELLO

#83 hanua

hanua

Lieutenant General

• Members
  • 2.860 İleti

Yazma tarihi: 28 Ocak 2013 - 10:25 ÖS

hanua'ın adının "ahmet" olduğuna dair söylentilere Ezekeel'den anında cevap geldi "abi ona hakan daha iyi giderdi diye şeettiriyorum ama tamda şey değilim, hani osmanda az şey değil gözümde ama hiç biri bir ibraam olamaz onuda şeeyedeyim dedim" dedi...

Konu hanua tarafından 28 Ocak 2013 - 10:26 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0
AMİNTOBELLO

#84 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 20 Temmuz 2013 - 08:43 ÖS

Forumun gizemli fenomeni Hanua'nın kayıplara karışması üzerine yaptığımız araştırmalar sonuç verdi ve kendisinin izini sürmeyi başardık. Kapısını çaldığımızda oldukça şaşırsa da sorularımızı yanıtlamayı kabul etti.

Ezekeel- Hanua Bey, Zeyfesk Hanım ile aranızda gizli bir ilişki olduğu ve aranızın bozulması nedeniyle WoW-Türk'ü bıraktığınız söyleniyor. Zeyfesk Hanım bu konuda bir açıklama yapmadı, ne diyeceksiniz? Nerelerdeydiniz?

Hanua- Handan mı diyorsun?

Handan?

Ebru iyi kızdır aslında.

Ebru?

Ama Ayça ile de olmuyor be Ozan'ım...

Ayça??? Abi ne diyorsun sen, kim bu kızlar? Harem falan mı kurdun? Zeyfesk ne diyor abi bu hareme?

Ne haremi gülüm hepsi birdi hepsi benimdi.

Bir?

Kız psikolojik deliydi, kişilik bölünmesi mi ne varmış. Birazdan kafan karışabilir haberin olsun.

Abi kafam şimdiden karıştı benim. Ne delisi ne bölünmesi?

Şimçik; Ayça'nın Handan'dan haberi var, Ebru'dan habersizdi ama Handan'sa Ayça'yı biliyordu ama umursamıyordu, haliyle Ebru'yu da sallamıyordu, canım en safı Ebru'ydu be, hepsini biliyor ama ses etmiyordu. Zeyfesk içlerinde en fesat olanı ama ne bileyim hafif şey gibi...

Ney gibi..?

Şey...

Ney?

Salak gibi oldu mu geç ergen. Diğer üçünden haberi yok hatta kendi durumundan bile habersiz. Ona göre onun günde 22 saat uyuması gayet doğal.

Hmmm...

Hımmlama gene.

Pardon, haremsiz harem diyordun.

Yok haremi sen diyordun. Neyse ergenus, ilk günler anlamadım tabii, ilk adı ikinci adı göbek adı falan dedim ama yok kişilikler de farklı, Handan bildiğin damarcı, Ebru klasik batı müziği dinlemeye çalışıyor ama anlayamıyor, hele opera dinlerken görmelisin bunu, Ayça bildiğin panpiş ile ciciş arası.

Bildiğin derken?

Bilmiyor musun yani?

Eeeeee neyse abi konuya dönelim biz en iyisi.

Senin panpişlerden bahsedeydik eyiydi ya neyse neyse...

Peki abi nasıl başladı?

Zeyfesk'e bir iki anime tavsiye ettik oradan muhabbet başladı derken kendimi üç oda bir salon bir hatunla buldum. Böyle ferah ferah, dört kişilik bir bedende...

Peki abi nasıl oldu da öyle şey oldu, siz nasıl şeyi şeettiniz?

En başta bu "güzide" sorun için teşekkür ediyorum ama lütfen gerisini karşı tarafa sorun zira bu ilişkide yıpranan taraf benim. Dört hatun idare etmek zor, hepsi bir kişi olunca tam kabus oluyor. Cepte beş kuruş kalmadı valla, bak yeminle...

Zamanımız hızla akıyor biz sıradaki soruya geçelim istersen abi. Forumu tam olarak neden bıraktın?

Tam olarak bırakmak demiyelim, girememek desek daha iyi olur.

Peki abi neden giremedin foruma?

Şimdi ben bu dört oda bir salon hatunla olan bütün münasebeti bitirdikten sonraki Zeyfesk'in hâlâ haberi yok hiçbir şeyden. Yazık ya, yeni sulara yelken açayım dedim. LoL, WoT, Steam derken kendimi Ragnorak 2'de buldum. Böyle pembe saçlı, şirin mi şirin, paladin ile priest kırması bir şeyim oldu.

Neyin oldu abi?

Gülümsün anlasam söylerim değil mi! Neyse efendim ben bayağı kaptırmışım kendimi o çiçek senin bu mantar benim şu top Zeyfesk'in dalıyorum.

Çiçek, mantar, top?!

Sen hiç hayatında Ragnarok oynamadın değil mi?

Oynamadım abi.

İyi oynama. Ben oynadım biliyorum yani adamı bozuyor. Bozdu da beni. Tedavim yeni bitti diyebilirim.

Tedavi?

Elektroşok tedavisi. Damardan veriyorlar 600'ü kalmıyor ne çiçek ne böcek, rahatlıyorsun bir anda.

Hayır abi yanlış anladın, neden yani tedavi?

Şimdi gülüm ben bu dört oda bir salondan ayrıldım ya, hah işte dört hatun birden çıkınca hayattan, ohaaa mertebesinde bir boşluk oluşuyor. Orayı Ragnorak doldurdu. Ama ailem olsun müdürlerim olsun, çalışma arkadaşlarım olsun baktılar ben normal yaşamda bile otlara kafadan dalıyorum, beni önce ikna etmeye çalıştılar. İkna olmayınca gece gece tepeme çullandılar altı yedi kişi.

Şimdi nasılsın abi?

Valla ergenus hala bu börtü böcek doğrama olayını atlattım ama toplara hala kafadan dalma isteği mevcut bende. Ama merak etme dönüşüm yakındır.

Not: Ortak yapım.

#85 zeyfesk

zeyfesk

Senior Sergeant

• Members
  • 193 İleti

Yazma tarihi: 20 Temmuz 2013 - 10:00 ÖS

oha ozan ağzını burnunu kırıcam ya :angry:
ruh hastası olduğuma mı yanim saf olduğuma mı 3 oda bi salon olduğuma mı <_<
ayrıca kimlerle ortak yapım söyle de onların da ağzını burnunu kırazaam!
  • 0

#86 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 20 Temmuz 2013 - 10:02 ÖS

Onlar Hanua'nın. Sadece ilk paragrafı, ilk soruyu ve neden gittiği sorusunu yazdım ben; bir de düzeltmeler yaptım. Hanua ile ortak çalışma. :P

#87 zeyfesk

zeyfesk

Senior Sergeant

• Members
  • 193 İleti

Yazma tarihi: 20 Temmuz 2013 - 10:03 ÖS

vay arkadaş!! biz adamı merak edelim o döner dönmez pislik yapsın!!
gerçi hanua farklı bişe yapsa onun hanua olmadıından şüpelenirdim :P
  • 0

#88 hanua

hanua

Lieutenant General

• Members
  • 2.860 İleti

Yazma tarihi: 20 Temmuz 2013 - 11:23 ÖS

di mi ama :mrgreen:
  • 0
AMİNTOBELLO