İçeriğe git

Resim
- - - - -

Senaryodaki En Büyük Boss Hangisi ?

• Please log in to reply
Bu konuya 57 yanıt gönderildi

#41 Ashbender

Ashbender

Sergeant

• Members
  • 84 İleti

Yazma tarihi: 02 Mart 2012 - 03:40 ÖS

[quote name='nethical' timestamp='1330659965' post='570776']
Video'yu izleyince onamı karar verdin ? :) Aspectlerin gücü verilemez yani isteselerde veremezler ya ölürler ya aspect olmaya devam ederler. Dragon soul ilk daha wyrmest temple başındaki konusmayı hatırla nasıl çalıştıracakları konusunda tartışıyorlar. Sadece Neltharionu ilk yendikleri gibi yaptılar güçlerini birleştiler ve gönderdiler. Bu Deathwing'in ikinci mahlup edilişi. Lore oku biraz yada warcraft 2 veya human and orcs oyununu oyna anlayacaksın :)

peki o zmn bana son videoaki "artik olumlu gozlerle bakiyoruz" lafina bi aciklama getirebilirmisin acaba?yalnis anlasilma olmasin terslemek icin fln soylemiorum gercekten neden oyle soyledigini ogrenmek istiyorum? " cag artik olumlulerin cagi" da demiyormuydu sonunda?
  • 0

#42 vomgnar

vomgnar

Corporal

• Members
  • 27 İleti

Yazma tarihi: 02 Mart 2012 - 05:51 ÖS

medan thralldan güçlüdür kanımca çünkü tüm güçleri içinde barındırıyor yarı insan çeyrek dranei ve orc doğanın ışığın ve elementleri güçlerini kullanabiliyor thrall daha tebrübeli ancak medan ilerde thrall güçlü olucaktır

Konu vomgnar tarafından 02 Mart 2012 - 05:53 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#43 rebishop

rebishop

Sergeant

• Members
  • 95 İleti

Yazma tarihi: 15 Nisan 2012 - 10:12 ÖS

Yanılmıyorsam Sargeras.
  • 0

#44 nethical

nethical

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 21 İleti

Yazma tarihi: 04 Mayıs 2012 - 03:33 ÖÖ

medan thralldan güçlüdür kanımca çünkü tüm güçleri içinde barındırıyor yarı insan çeyrek dranei ve orc doğanın ışığın ve elementleri güçlerini kullanabiliyor thrall daha tebrübeli ancak medan ilerde thrall güçlü olucaktır

Naptın sen Medan karma bir ırk olması güçlü demek değildir. Thrall ile aynı kefeye koyamassın onu. Hatta kimseyi koyamassın. Thrall direk Dragon soul taşıyıcısıdır. Azerottha yaşayan en güçlü kişi dragon soul taşıdığı için Thrall'dır.
  • 0

#45 SoulSlay

SoulSlay

Scout

• Members
  • 246 İleti

Yazma tarihi: 04 Mayıs 2012 - 02:57 ÖS

Melez olduğu için güçlüdür demiyor.
Medan hem paladin hem shaman hemde mage.Başka bir özelliği var mı hatırlamıyorum.
Tecrübe ile beraber bu üç yeteneği bir arada kullanabilmesi + Atalarından kalan genetik mirası, onu Thrall'dan da güçlü kılar.
  • 0
Darth Kanwulf
Odium
Trayus Academy

Hepsi yaralar, sonuncusu öldürür..

#46 nethical

nethical

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 21 İleti

Yazma tarihi: 04 Mayıs 2012 - 04:25 ÖS

Melez olduğu için güçlüdür demiyor.
Medan hem paladin hem shaman hemde mage.Başka bir özelliği var mı hatırlamıyorum.
Tecrübe ile beraber bu üç yeteneği bir arada kullanabilmesi + Atalarından kalan genetik mirası, onu Thrall'dan da güçlü kılar.

Soulstay 3 yeteneiğinin olması ile nasılda adamı güçlü çıkardın onu anlamadım. Thrall yetenekleri şu şekil ozaman Far seer (WC3); Fighter,Healer, Blademaster,Shaman, Warrior(WRPG), Gladiator 7>3 mantığınımı kuralım? Saçmalama lütfen Medan daha velet. Farkında değilsin bir kaç kez söylemem rağmen tekrarlıyorum DRAGON SOUL taşıyor Thrall.

Ayrıca "Tecrübe ile beraber bu üç yeteneği bir arada kullanabilmesi" Şu kısım Dünyayı kurtaran adam filmini hatırlattı bana birden :D
  • 0

#47 SoulSlay

SoulSlay

Scout

• Members
  • 246 İleti

Yazma tarihi: 04 Mayıs 2012 - 10:42 ÖS

Soulstay 3 yeteneiğinin olması ile nasılda adamı güçlü çıkardın onu anlamadım. Thrall yetenekleri şu şekil ozaman Far seer (WC3); Fighter,Healer, Blademaster,Shaman, Warrior(WRPG), Gladiator 7>3 mantığınımı kuralım? Saçmalama lütfen Medan daha velet. Farkında değilsin bir kaç kez söylemem rağmen tekrarlıyorum DRAGON SOUL taşıyor Thrall.

Ayrıca "Tecrübe ile beraber bu üç yeteneği bir arada kullanabilmesi" Şu kısım Dünyayı kurtaran adam filmini hatırlattı bana birden :D

Saçmalama derken? Üslubuna dikkat et.

Elin adamının yazdığı çizdiği şeyleri konuşurken ne kadar da iddialısınız. Sanki gerçeklermiş gibi.
Neyse boş muhabbet ortamına girerek yanlış yapan benim.

İyi oyunlar. (Oyun dedim dikkatini çekerim.)

Konu SoulSlay tarafından 04 Mayıs 2012 - 10:48 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• -1
Darth Kanwulf
Odium
Trayus Academy

#48 nethical

nethical

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 21 İleti

Yazma tarihi: 05 Mayıs 2012 - 02:21 ÖÖ

Saçmalama derken? Üslubuna dikkat et.

Elin adamının yazdığı çizdiği şeyleri konuşurken ne kadar da iddialısınız. Sanki gerçeklermiş gibi.
Neyse boş muhabbet ortamına girerek yanlış yapan benim.

İyi oyunlar. (Oyun dedim dikkatini çekerim.)

LORE bölümündesin neyi konuşmamız gerektiği bölüm başlığıyla anlayabilirsin. Saçmalama kelimesi ne zamandan beri insanları ayıpladığı kelime oldu. Konuşmayı duygularınla şekilendirme uslub gayet normal ve açık. Tartışmayı bilmiyorsan ve kelime anlamları ilgili herhangi bir fikrin yoksa konu gibi karışma görüşme.
  • 1

#49 vomgnar

vomgnar

Corporal

• Members
  • 27 İleti

Yazma tarihi: 05 Mayıs 2012 - 01:15 ÖS

dragon soul thrallda olabilir ancak medan 3 ayrı gücü içinde barındırıyor bu yüzden ileride thralldan daha güçlü olucağını düşünüyorum melez olduğu için değil ışık doğa ve büyü güçlerini barındığı için
  • 0

#50 Livatya

Livatya

Champion

• Members
  • 1.073 İleti

Yazma tarihi: 05 Mayıs 2012 - 09:09 ÖS

Melezi falan geçin adam Medivh'in oğlu. :D
  • 0

Resmi ekleyen

Lok'Tar ogar, big brother. May the Warsong never fade..
Thrall, Warchief of the Horde

#51 SoulSlay

SoulSlay

Scout

• Members
  • 246 İleti

Yazma tarihi: 06 Mayıs 2012 - 03:44 ÖS

Bolvar'a ne oldu bu arada, ölülerden oluşan bir ordu liderliğide yabana atılacak türden değil.

LORE bölümündesin neyi konuşmamız gerektiği bölüm başlığıyla anlayabilirsin. Saçmalama kelimesi ne zamandan beri insanları ayıpladığı kelime oldu. Konuşmayı duygularınla şekilendirme uslub gayet normal ve açık. Tartışmayı bilmiyorsan ve kelime anlamları ilgili herhangi bir fikrin yoksa konu gibi karışma görüşme.

Lore bölümündesin, bilgi alış verişi yapılıyor. Bende bildiğimi yazarım.
Tartışma dediğin karşı tarafa saçmalama vb demekse seni daha adam yerine bile koyup cevap vermiyorum.

Konu SoulSlay tarafından 06 Mayıs 2012 - 03:45 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0
Darth Kanwulf
Odium
Trayus Academy

#52 Irony

Irony

Knight Lieutenant

• Members
  • 648 İleti
  • Locationbilkent

Yazma tarihi: 06 Mayıs 2012 - 09:48 ÖS

en güçlü boss blod death knight teke tekte saglam bi dk yi alabilen var mi?

bloodları kesmekte nevar anlamıyorum retriyle gayet rahat kesiliyo
  • 0

#53 SoulSlay

SoulSlay

Scout

• Members
  • 246 İleti

Yazma tarihi: 06 Mayıs 2012 - 09:52 ÖS

bloodları kesmekte nevar anlamıyorum retriyle gayet rahat kesiliyo

Frost dk ile de rahat olmasada kesiliyor. :))
  • 0
Darth Kanwulf
Odium
Trayus Academy

#54 nethical

nethical

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 21 İleti

Yazma tarihi: 08 Mayıs 2012 - 02:17 ÖÖ

Lore bölümündesin, bilgi alış verişi yapılıyor. Bende bildiğimi yazarım.
Tartışma dediğin karşı tarafa saçmalama vb demekse seni daha adam yerine bile koyup cevap vermiyorum.

Bildiğin değil içinden nasıl geldiğini yazıyorsun çünkü bilmeden yazıyorsun. Dragon soul ne oldğunu bilsen en başından cevap yazmazdın. Saçmalama kelimesi var ama orda "vb" ile ilgili başka kelimeler yok. Boş boş konuşup tavır yapıyorsun.

vomgnar

ışık,doğa,büyü güçlerine taşımak onu büyük biri yapmaz. Sana en başından yazıyorum Thrall = >>>>>DRAGON SOUL<<<<(aç bak bir neymiş bu silah)
Ayrıca thrall'ın Doğa güçleri ile karşılaştırma Thrall Earthen Ring en büyük shamanı.

Medivh konusuna gelince Medivh çok büyük bir büyücü olsaydı annesi gibi demi god karşılaşmada ölürdü. Khadgar ve garona bu işi kolayca halletti.
  • -1

#55 SoulSlay

SoulSlay

Scout

• Members
  • 246 İleti

Yazma tarihi: 08 Mayıs 2012 - 09:06 ÖÖ

Dragon Soul(Demon Soul) ne olduğunu biliyorum çok kasma kendini. Rüyalarına girmiş sanırım bu disk.:)
Neyse seni çok bilmisligin ile basmasa bırakıyorum. Hayatında basarılar.
  • 0
Darth Kanwulf
Odium
Trayus Academy

#56 vomgnar

vomgnar

Corporal

• Members
  • 27 İleti

Yazma tarihi: 09 Mayıs 2012 - 02:23 ÖS

Bildiğin değil içinden nasıl geldiğini yazıyorsun çünkü bilmeden yazıyorsun. Dragon soul ne oldğunu bilsen en başından cevap yazmazdın. Saçmalama kelimesi var ama orda "vb" ile ilgili başka kelimeler yok. Boş boş konuşup tavır yapıyorsun.

vomgnar

ışık,doğa,büyü güçlerine taşımak onu büyük biri yapmaz. Sana en başından yazıyorum Thrall = >>>>>DRAGON SOUL<<<<(aç bak bir neymiş bu silah)
Ayrıca thrall'ın Doğa güçleri ile karşılaştırma Thrall Earthen Ring en büyük shamanı.

Medivh konusuna gelince Medivh çok büyük bir büyücü olsaydı annesi gibi demi god karşılaşmada ölürdü. Khadgar ve garona bu işi kolayca halletti.

doğa ışık ve büyü güçleri var nasıl büyük biri yapmaz bu üç özelliği de doruk seviyesinde kulladığı zaman ayrıca merak etme dragon soul nasıl bir silah gayet iyi biliyorum ama emin ol thrallın doğa güçleri daha iyi olabilir ama onda ışık ve büyüde var ayrıca medivh nasıl kolay öldü medivh olmasa azeroth olmıyabilirdi ayrıca thrallda arthas tarafından öldürülebilirdi insanlara ve orclara kalimdora gitmesini sölemeseydi berkide archimondeyi yenemicekleri nelfler tek başlarına
  • 0

#57 Êlrond

Êlrond

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 21 İleti

Yazma tarihi: 03 Ocak 2013 - 09:10 ÖÖ

Cenarius'da güclüdür reyizler :D Titana girermi bilmem D:
  • 0

#58 Lumi

Lumi