İçeriğe git

Resim
- - - - -

Wow-Turk Şifre Sorunu

• Please log in to reply
Bu konuya 12 yanıt gönderildi

#1 Rescue

Rescue

Sergeant

• Members
  • 86 İleti

Yazma tarihi: 16 Ekim 2011 - 01:14 ÖS

Selam Arkadaşlar;

Foruma Rescue nicki ile üyeydim, şifremde bir yanlışlık olmamasına rağmen foruma giriş yapamadım. Şifre sıfırlama işlemindende herhangi bir sonuç alamadım parola unuttum linkinden yola çıkarak yeni şifre belirlememe rağmen girdiğim şifreyi kabul etmiyor. Bu konuda bana yardımcı olup Rescue nickime ait yeni bir şifre verirsenin sevinirim. İyi Çalışmalar.
  • 0

#2 .ZeaQ.

.ZeaQ.

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 14 İleti

Yazma tarihi: 17 Ekim 2011 - 08:09 ÖÖ

Ende ayni sorunu yasiyorum, sifremide sifirlayamiyorum aksi gibi mail adresini unuttum.. Banada bir el atilirsa sevinirim, eski nickim ZeaQ idi.
  • 0

#3 Gleominas

Gleominas

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.798 İleti
  • LocationAntalya/Ankara

Yazma tarihi: 17 Ekim 2011 - 08:57 ÖÖ

"Her türlü soru, şikayet, öneri, üyelik sorunu ve reklam için: admin@wow-turk.com"
  • 0

Resmi ekleyen

#4 Rescue

Rescue

Sergeant

• Members
  • 86 İleti

Yazma tarihi: 20 Kasım 2011 - 07:30 ÖS

"Her türlü soru, şikayet, öneri, üyelik sorunu ve reklam için: admin@wow-turk.com"

Malesef verdiğiniz adrese attığım mailden bir dönüş alamadığım için bu konuyu açtım ama ne mail nede bu mesaj sonucunda bir netice almış değilim...
  • 0

#5 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 20 Kasım 2011 - 07:54 ÖS

Açıkçası oraya yaptığınız şikayetleri bir admine buradan yaparsanız çok daha hızlı cevap alırsınız. Oraya yazdıklarınız biraz gecikmeyle bize postalanıyor, biz de biraz gecikmeyle sorunu çözüyoruz. ^^

@.ZeaQ.: Eski hesabının e-posta adresinin bir kısmı: "hakan_a.......@hotmail.com" Hesabını geri aldığında tekrar yazarsan bu iki hesabını birleştiririm.

@Alevra: Yani e-posta adresine yeni şifre yolladın ve işe mi yaramadı?

Konuyu da taşıyorum.

#6 Malkavian

Malkavian

General

• Members
  • 3.125 İleti

Yazma tarihi: 20 Kasım 2011 - 10:06 ÖS

dostum burası öss değil, burada şifre falan yok.. !!
hö?

edit;
@ezekeel, çamlıca içiyorum, çok gözel.

İç tabii, bir ara da Nestea ile karıştırıp dene. - Eze

Konu Ezekeel tarafından 20 Kasım 2011 - 10:10 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0
bu warlock oyunu aylar önce bıraktı.
öyle arada sırada foruma takılıyor.
kısaca artık yardım edemez.

#7 Rescue

Rescue

Sergeant

• Members
  • 86 İleti

Yazma tarihi: 20 Kasım 2011 - 10:21 ÖS

Açıkçası oraya yaptığınız şikayetleri bir admine buradan yaparsanız çok daha hızlı cevap alırsınız. Oraya yazdıklarınız biraz gecikmeyle bize postalanıyor, biz de biraz gecikmeyle sorunu çözüyoruz. ^^

@Alevra: Yani e-posta adresine yeni şifre yolladın ve işe mi yaramadı?

Konuyu da taşıyorum.

Evet aynen öle

"Bu e-posta http://www.wow-turk.com/index.php adresinden gönderilmiştir.

Bu e-postayı aldınız çünkü; WoW-Turk Forumları forumundaki kullanıcı hesap parolanız kurtarılmaya çalışıldı.

------------------------------------------------
ÖNEMLİ!

Eğer parola değişikliğini siz talep etmediyseniz, lütfen bu postayı ÖNEMSEMEYİN ve hemen SİLİN. Sadece parolanızın sıfırlanmasını istiyorsanız devam edin!

Aktivasyon Talimatları

Bu işlemi sizin başlattığınızı doğrulamak için parola kurtarma işlemini "onaylamanız" gerekiyor. Bu istenmeyen spam ve istismarlara karşı sizi korumaktadır.

Sadece aşağıdaki bağlantıya tıklayın ve karşınıza çıkan formu tamamlayın

http://www.wow-turk....5477cfc42dd5dae

(Bazı e-posta görüntüleyicileri bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınıza yapıştırmanızı gerektirir).

"

Şeklinde e-posta alıyorum. Gelen linke tıklayarak yeni parola oluşturma sayfasına yönlendiryor, yeni şifre oluşturuyorum sonra giriş sayfasına yönlendiriyor, yeni oluşturduğum şifreyi girdiğimde hatalı diyor ve kabul etmiyor..

not: Acaba başka hesabıma ait bir mail kullanıyor olabilirmiyim, Sizden ricam Rescue nicki hangi mail adresine kayıtlı bir bakabilirmisiniz...

Konu Alevra tarafından 20 Kasım 2011 - 10:23 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#8 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 20 Kasım 2011 - 10:58 ÖS

.....strom@hotmail.com. Sitedeki kayıtta "strom" diyor, yanlış olabilir mi?

#9 Rescue

Rescue

Sergeant

• Members
  • 86 İleti

Yazma tarihi: 20 Kasım 2011 - 11:09 ÖS

.....strom@hotmail.com. Sitedeki kayıtta "strom" diyor, yanlış olabilir mi?

hım çok uzun zaman önce kullandığım bir mail adresiydi. İptal olmuş geri almaya çalışayım umarım olur.. İlginiz için teşekkür ederim..
  • 0

#10 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 20 Kasım 2011 - 11:17 ÖS

Önemli değil aslında, geri kalanını öğrensem de olur adresin. Doğru cevapla direkt yeni adresle değiştiririm panelden. ;)

#11 Rescue

Rescue

Sergeant

• Members
  • 86 İleti

Yazma tarihi: 20 Kasım 2011 - 11:22 ÖS

Önemli değil aslında, geri kalanını öğrensem de olur adresin. Doğru cevapla direkt yeni adresle değiştiririm panelden. ;)

*********@hotmail.com olması yüksek olasılık :D evet dediğiniz şekilde yaparsanız sevinirim...
  • 0

#12 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 20 Kasım 2011 - 11:28 ÖS

Doğru, Alevra'nın adresiyle değiştiriyorum ve iki hesabı birleştiriyorum. Sorun var mı? Yarın devam ederiz artık, gidiyorum. Teşekkürler.

#13 Rescue

Rescue

Sergeant

• Members
  • 86 İleti

Yazma tarihi: 20 Kasım 2011 - 11:43 ÖS

Doğru, Alevra'nın adresiyle değiştiriyorum ve iki hesabı birleştiriyorum. Sorun var mı? Yarın devam ederiz artık, gidiyorum. Teşekkürler.

Zahmet verdim, İlgin için sağol. Sorun çözüldü...
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı