İçeriğe git

Resim
- - - - -

Yeni Expansion Duyurulur Mu?

• Please log in to reply
Bu konuya 33 yanıt gönderildi

#21 Irony

Irony

Knight Lieutenant

• Members
  • 648 İleti
  • Locationbilkent

Yazma tarihi: 20 Ekim 2011 - 09:14 ÖS

benim bir sorum var yeni konu açmıyım burdan sorıym dedim :) dayanamadım ptr yi yükledim şuanda update yapıyor 10gb dan 2 si kaldı . şimdi bu indirme işlemi bitince napıcagım karakter kopylamak falan gerekiyormuş galiba bilen biri açıklayabilirmi lütfen ? :)
  • 0

#22 Baylarx

Baylarx

First Sergeant

• Members
  • 475 İleti

Yazma tarihi: 20 Ekim 2011 - 09:29 ÖS

Battle.net'te Ptr Character Copy var. Ordan hazır karakterleri seçebilirsin. Full PvP, PvE set oluyor üstlerinde
  • 0
Steam Account: Manodin (Ekleyiniz)

#23 Riddler

Riddler

Moderatör

• Moderators
  • 889 İleti

Yazma tarihi: 20 Ekim 2011 - 09:43 ÖS

Yalnız şimdi baktımda nedense US ptr yüklüyor eu sitesinden :/ Character copyde EU serverlerine var? Garip ...
Yani sadece US serveri var bir tane diğer Brill vs yok.. :S

Konu Riddler tarafından 20 Ekim 2011 - 09:46 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#24 Terelelli

Terelelli

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 16 İleti

Yazma tarihi: 21 Ekim 2011 - 11:33 ÖÖ

Ben açıklanacağını düşünüyorum. Mists of Pandaria muhtemelen açıklanır. WoW'u bırakalı 8 ay oldu ama hala merak ettiriyor doğrusu.
  • 0

#25 Keari

Keari

Knight Lieutenant

• Members
  • 597 İleti

Yazma tarihi: 21 Ekim 2011 - 11:36 ÖÖ

Ben de açıklanacağını düşünüyorum.Deathwing patchinin ömrü en fazla 5-6 ay.Sonraki patchinde 4-5 ay gideceğini düşünürsek diğer expansion 1 yıl sonra çıkar.En azından trailer gösterirler fikrimce.
  • 0

#26 Ywizzle

Ywizzle

First Sergeant

• Members
  • 286 İleti

Yazma tarihi: 21 Ekim 2011 - 12:12 ÖS

Cata tamamen fail bir expansion oldu ve blizzardda bunun farkında sanırım.

Cata bana göre diğer expansiona geçiş için ara bir expansion gibi.Yani catadan sonra çıkacak expansion daha hazır olmadığı için onu çıkaramadılar ama bekleyemedilerde, onun yerine hızlıca catayı hazırlayıp çıkardılar.O yüzden catanın daha fazla süreceğini sanmıyorum, 4.3 çıktıktan 4-5 ay kadar sonra 4.4 ü çıkarırlar 1-2 ay sonrada yeni expansion gelir.Yani ortalama olarak 6 ay kadar sonra yeni paketin geleceğini düşünüyorum.Özellikle raidlere gelen nerfler vs. den dolayı blizzard bu kadar oyuncu kaybetmişken ellerini daha çabuk bile tutabilirler.
  • 0

#27 SeKoMaN

SeKoMaN

First Sergeant

• Members
  • 259 İleti
  • LocationAntalya

Yazma tarihi: 21 Ekim 2011 - 02:38 ÖS

Blizzard Cataclysm de oyuncuların sıkıldığını ve oyuncu sayısındaki gözle görülür düşüşü forumlarında farkında olduğunu bildirdi, classların dengesiz olduğunun farkındalar ancak south park misali benim bir hayatım var diyip şu oyunla sıkı fıkı olup gerekli düzenlemeleri bulamadıklarınında farkındalar çünkü sırf oyunculardan gelen bilgiler doğrultusunda (hepside değil tabi ki) değişimlere odaklanıyorlar. Yanılmıyorsam yazın bir yerde okumuştum tam hatırlayamıyorum ama şöyle birşey geçiyordu blizzard oyuncuların istediği gibi '' EK PAKETLERI DAHA HIZLI CIKARACAĞIZ VE OYUN İÇERİĞİNİ DAHA DA HIZLANDIRACAĞIZ '' gibi bir blue post görünüyordu.(1. arena sezonunun ardından görmüştüm bu postu sanırsam tabi bu sezon yarım yıl sürdü artık siz tahmin edin) Wotlk'nın ve Cataclysm'in de teaser video şeklinde gösterimini ve basit incelemelerinin duyurulduğu zamanı ve Mist of pandaria'yı doğrulamak veya hayır başka bir ek paket gelicek bu doğru değil gibi bir sözü söylüyebilmek için ben bu blizzcon'dan yeni eklenti paketi için bir açıklama bekliyorum.
  • 0

#28 SeKoMaN

SeKoMaN

First Sergeant

• Members
  • 259 İleti
  • LocationAntalya

Yazma tarihi: 21 Ekim 2011 - 09:21 ÖS

lol ben demiştim
  • 0

#29 büyülücüce

büyülücüce

Knight

• Members
  • 490 İleti

Yazma tarihi: 21 Ekim 2011 - 09:34 ÖS

anam bende biraz önce görmüştüm tam koycaktımki... http://www.wow-turk....tyle_emoticons/default/icon_mrgreen.gif
  • 0

#30 Keari

Keari

Knight Lieutenant

• Members
  • 597 İleti

Yazma tarihi: 21 Ekim 2011 - 09:37 ÖS

Oldu o zaman.Okbye blizzard.
  • 0

#31 Nem.

Nem.

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 834 İleti
  • LocationÇanakkale

Yazma tarihi: 21 Ekim 2011 - 10:22 ÖS

Sevgili Ezekeel sesimi duyacağını biliyorum :) , bu konuyu da diğer konuya yaptığın gibi dilersen World Of Warcraft'ın Yeni Ek Paketi Duyuruldu! adlı konuya bağlayabilirsin veya bu yazıyı gören arkadaşlar o konudan devam ederlerse daha canlı gülüşmeler yaşayabiliriz ya da fikir fırtınası diyeyim. Sevgiler kardeşler... http://www.wow-turk....tyle_emoticons/default/icon_mrgreen.gif
  • 0

#32 AlexisTexas

AlexisTexas

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 21 İleti

Yazma tarihi: 21 Ekim 2011 - 11:06 ÖS

aynen de beklediğimiz gibi oldu duyurdular
ve benim çok da hoşuma gitti panda konsepti ama şimdi 4.3 ü oynamadan 5.0 da ne olacagını görmek de beni cataclysmden soğuttu direk doğrusu. :) monk olasım geldi hemen :D :) :)
  • 0

#33 MickeyTheKing

MickeyTheKing

Saygın Uye

• Saygın Uye
  • 1.394 İleti
  • Locationİzmir

Yazma tarihi: 21 Ekim 2011 - 11:56 ÖS

• 0
Smart as a pair of a little boys shoes.

#34 fat1hxxx

fat1hxxx

Legionare

• Members
  • 634 İleti

Yazma tarihi: 24 Ekim 2011 - 04:18 ÖS

WoW u elektronik bir sanat galerisi olarak pazarlıyo artık blizzard bu kadar açık.Kendilerine aşırı bir güvenleri var."Ne yapsam iş yapar" mantığıyla hareket ediliyo."Bakın yeni expansion yaptım yeni haritalar var, gelin bir görün,yeni bosslar koydum gelin görünG" oldu oyun.Bir bossu da ondan sonraki bossu kesmek için kesmiyomuyuz?Sosyal oyuncular için oyunun anlamı bu oldu.Achievmeent point kasmayı da ben can sıkıntısının yaptırabildiği son nokta olarak görüyorum :) Eskiden bi hazzı olurdu o haz da malesef raidler nerf manyağı yapılarak Pve de,classlarla oyuncakla oynar gibi oynanarak da PvP de ortadan kaldırıldı.Rift,tera online,Guild wars 2 ,Star Wars vsvs , insanlar bu oyunlara yöneleceklerini söylüyolar sürekli.Demekki neymiş , aşırı güven de iyi birşey değilmiş.Bir kere grafik motorunu değiştirsinler oyunun.Warcraft evrenini daha masalımsı hale getirebilirler,ne de olsa RPG , bunun hiçbir sakıncası olmaz.

Yeni expansion gelirken bari şu ghostcrawler denen herifi de işten kovsunlar ya cidden :) class dengesi denen hiçbirşey bırakmıyo.Bi patchte biri kral,diğer patchde cacık.İşten kovmakla da kalmasınlar hakkında yolsuzluk davası fln da açıp mapusa attırsınlar cidden hakediyo o herif :D

Konu fat1hxxx tarafından 24 Ekim 2011 - 04:22 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı