İçeriğe git

Resim
- - - - -

Feal Druid Retli Pala 2V2 Arena

• Please log in to reply
Bu konuya 8 yanıt gönderildi

#1 elmorn

elmorn

Scout

• Members
  • 58 İleti

Yazma tarihi: 21 Ekim 2011 - 02:10 ÖS

Feal Druid Retli Pala 2v2 Arena için nasıl olur acaba Pala yerine bm hunterda olabilir yada 3v3te bu üçü iş yaparmı
  • 0

#2 darkstyledar

darkstyledar

Sergeant

• Members
  • 58 İleti

Yazma tarihi: 21 Ekim 2011 - 02:37 ÖS

Neden olmasında, hunter yerine bir mage,priest yada warlock çok daha iyi olur diye düşünüyorum.3 dps ile arena epey zevkli oluyor.
  • 0

#3 elmorn

elmorn

Scout

• Members
  • 58 İleti

Yazma tarihi: 21 Ekim 2011 - 02:45 ÖS

healerımız yok ama sorun olmaz heralde :)
  • 0

#4 darkstyledar

darkstyledar

Sergeant

• Members
  • 58 İleti

Yazma tarihi: 21 Ekim 2011 - 03:01 ÖS

healerımız yok ama sorun olmaz heralde :)

Feral'da heal var, paladinde heal artı shield var, size gereken bence cc ve range dps.Yani kendilerine yeter ve 3 dps ile girince karşıdaki healerın durumuna acıyorum.Aciz kalıyor.
  • 0

#5 peace

peace

Knight Lieutenant

• Members
  • 573 İleti

Yazma tarihi: 21 Ekim 2011 - 08:08 ÖS

2's feral ile Mage ya da Disc Priest düşünüyorum.
3's Warlock / rshaman / feral ile iyi iş yapabilirsin.
  • 0

#6 DooMBolt61

DooMBolt61

Legionare

• Members
  • 458 İleti

Yazma tarihi: 21 Ekim 2011 - 09:02 ÖS

2v2 de retri pala iş yapmaz bence hunter daha iyi ama bm olacak bide excotic pet çekicen tadından yenmez http://www.wow-turk....tyle_emoticons/default/icon_mrgreen.gif

Konu DooMBolt61 tarafından 21 Ekim 2011 - 09:02 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#7 bigcenk

bigcenk

First Sergeant

• Members
  • 371 İleti

Yazma tarihi: 25 Ekim 2011 - 08:46 ÖS

retri pala brust odaklı feralda öyle burda tek sorun cc oluyor eğer cclerinizi doğru ayarlarsanız hiç zorlanmazsınız ( tabi belirli bi seviyeye kadar ) ondan sonrası bende görmedim :unsure: yalnız feral druidimle iken en rahat oynadığım dk iken retri paladayken warriordu özellikle warrior retri paladin buldozer etkisi vardır healerlar üzerinde tabiki 4.3 te deişcek işler
  • 0

#8 meridyen

meridyen

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 43 İleti

Yazma tarihi: 22 Kasım 2011 - 12:37 ÖS

Feal Druid Retli Pala 2v2 Arena için nasıl olur acaba Pala yerine bm hunterda olabilir yada 3v3te bu üçü iş yaparmı

2 playerde iyi oyuncuysa eziyor genelde 2k ya kadar.biz retri feral 2k gorduk eglencesıne oynarken.Ama inanılmaz bi brust + cc si var bu setupun.Cogunlukla fight basladıktan 2 3 sn sonra cyclone a tirinket basıyor healerlar sonra repantance + hammer yıne cyclone zaten gg oluyor.Genel olarak dps kesiyoruz.
  • 0

#9 Chillipepper

Chillipepper

Corporal

• Members
  • 28 İleti

Yazma tarihi: 03 Nisan 2012 - 01:28 ÖS

çok sağlam 2's combosudur
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı