İçeriğe git

Resim

World Of Warcraft'ın Yeni Ek Paketi Duyuruldu!

• Please log in to reply
Bu konuya 233 yanıt gönderildi

#221 Ashbender

Ashbender

Sergeant

• Members
  • 84 İleti

Yazma tarihi: 28 Şubat 2012 - 10:13 ÖÖ

Vanilla'dan beri WoW oynuyorum,Warcraft serisini defalarca oynadım,kitapları ve Lore'u hatim ettim. Görüşlerine katılıyorum ve üzülerek söylüyorum Mop paketini alacağım. :D

+1 :)
  • 0

#222 Analock

Analock

Scout

• Members
  • 4 İleti

Yazma tarihi: 14 Nisan 2012 - 02:14 ÖS

Lore' a göre oyuna eklenebilecek kaç tane ırk kaldı ve bunlar neler ?
  • 0

#223 hanua

hanua

Lieutenant General

• Members
  • 2.860 İleti

Yazma tarihi: 14 Nisan 2012 - 03:22 ÖS

Oyunda lore mu kaldı?? Adamlar kafalarına göre istediklerini ekleyip çıkartıyorlar. Sonra bir cümle ile alın oldu işte diyorlar. Yersen...
  • 0
Benim dotum pıt pıt vuruyor abi-Ezekeel
AMİNTOBELLO

#224 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 14 Nisan 2012 - 09:31 ÖS

Burası ne olabilir diye sorsalar hayatta bg demeyeceğim bir dizayna sahip bu yeni bg.

#225 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 04 Mayıs 2012 - 04:41 ÖS

Hesap çapında binek sistemi geliyor! O.o Böylece bir karakterinizde olan bineği diğer karakterinizde de kullanabileceksiniz. Paladin bineği gibi sınıfa özel bineklerin son halinde olacağını sanmıyorum.

Posted Image

Bu da Pandaren sesi:

http://www.youtube.com/watch?v=XHNMTTUNCDI

Bilge bir ses olmuş, güzel bence. :P

#226 soullesz

soullesz

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 13 İleti

Yazma tarihi: 19 Temmuz 2012 - 12:23 ÖS

P.s: Karşıt ırk ne olacak ki acaba? Tek ırk mı sürecekler oyuna yoksa?

zannediyorsam pandaren starting area dan ayrılırken birçeşit gorevler dizisinin sonunda sana ally/horde secimi yaptırıyorlar boylece 2 clanda da aynı ırkı gorebilicez

Acaba Mist of Pandaria'da Azeroth'u tehtit eden şey ne olucak? :D
Yani pandalar?... Hmm

pandaların antik dusmanları, adları meepo muydu neydi :D yok ya o dotada vardı :D
  • 0

#227 myhero23

myhero23

Corporal

• Members
  • 29 İleti

Yazma tarihi: 22 Ağustos 2012 - 10:57 ÖS

para vere vere para verecek yerlerim tükendi.resmen soyuluyorum da haberim yok.hem oyun süresi hem cd keyler.ne işsiz adammışım şu oyuna bu kadar para veriyorum ilah bir oyunmuş gibi.
not:eksiler aksın.
  • 0

#228 Powah

Powah

Moderatör

• Moderators
  • 612 İleti

Yazma tarihi: 20 Eylül 2012 - 12:49 ÖS

Mists of Pandaria ile birlikte gelen tüm bölgeler, scenariolar, dungeonlar, raidler, battlegroundlar ve yeni arena haritası.
Hepsi blizzardın yayınladığı son 6 dakikalık video ile gezilmiş.

• 0

Powah - Stream -  Off

Bir sonraki yayın için isteklerinizi Bu başlığa yazabilirsiniz.

#229 Powah

Powah

Moderatör

• Moderators
  • 612 İleti

Yazma tarihi: 22 Eylül 2012 - 03:14 ÖS

Mists of pandaria'nın ilk patch'i ile beraber, real id için offline görünme seçeneğinin geleceği duyuruldu.
(diablo 3 ve sc2 için de geçerli olacak)

kaynak: http://us.battle.net...en/blog/7315729
  • 1

Powah - Stream -  Off

#230 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 22 Eylül 2012 - 04:30 ÖS

Elleehhh en sevdiğim yenililklerden birisi oldu resmen. :D Diğer türlü oyuna girip portu engelleyip falan zart zurt şeyler gerekiyordu. Sonunda arkadaşlarımdan gizli altlar kasıp eskisi gibi şakalar yapabilirim! :B

#231 Darthlinc

Darthlinc

Scout

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 48 İleti

Yazma tarihi: 24 Eylül 2012 - 02:41 ÖÖ

Yeni yama ne zaman devreye girecek.
Bugün son gün olduğunu unuttum paket bakacaktım gidip d&r 'a
  • 0

#232 Powah

Powah

Moderatör

• Moderators
  • 612 İleti

Yazma tarihi: 24 Eylül 2012 - 04:08 ÖÖ

http://eu.battle.net/wow/en/?-

Sağ üst köşeden geri sayımı kontrol edebilirsin.
  • 0

Powah - Stream -  Off

#233 Powah

Powah

Moderatör

• Moderators
  • 612 İleti

Yazma tarihi: 24 Eylül 2012 - 09:36 ÖÖ

Yeni bir haber!

Bu gece mists of pandaria geldiği zaman, oyundan çıkıp girmenize gerek kalmayacak!
Eğer mists of pandaria'yı aldıysanız, oyundan çıkmadan saat 12 olduğu zaman, sizi pandaria adasına gönderecek görev otomatik olarak gelecek!

Bu herkesin aynı anda 12:00'da log in olmaya çalışarak, log in serverlarının çökmesini engelleyecek. Ama yine de dikkat edin, fazla geç kalmayın, yoksa yine bir yüklenme söz konusu olabilir.

saat 12 olur olmaz, experience barınız da otomatik olarak açılacak. Ve xp kazanabilir hale geleceksiniz.

İlk görevi almak için; Oyunda herhangi bir yerde bulunun. (Ana şehirde durmanıza gerek yok) Saat 12 olduğunda görev otomatik olarak görev listenize gelecek.(!)

Horde iseniz, garrosh hellscream'in mekanına, alliance iseniz kralınızın mekanına girin. Bu mekanların kapılarından geçer geçmez ilk görevi bitiriyorsunuz, ve sizi pandaria adasına götürecek zeplin & gemi'ye gitmek için diğer görevi alıyorsunuz.

İlk monklardan olmak istiyorsanız, Karakter yaratma ekranında bekleyebilirsiniz, yine saat 12 olduğunda otomatik olarak pandalar ve monklar seçilebilir hale gelecek! (Not: Eğer pandaria'yı almadıysanız, yine bu sistemle direk panda açabileceksiniz, ancak monk sınıfını açamayacaksınız)

Karakter yaratma ekranında saati görüntüleyemiyorsanız korkmayın, monklar açılır açılmaz, açabileceğinizi bildiren bir pop up gelecek.

Hepinize iyi levellemeler!

Kaynak
Kaynak 2

not: saat, server saatidir, biz server saatinden 1 saat ilerideyiz, unutmayın.

Konu Powah tarafından 24 Eylül 2012 - 09:44 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

Powah - Stream -  Off

#234 Wehrmacht

Wehrmacht

Scout

• Members
  • 2 İleti

Yazma tarihi: 19 Mayıs 2013 - 11:04 ÖS

Burning Crusade oyunun en ama en güzel zamanıydı. Gelen hiçbir yenilik garipsenmemişti (soketler, heroicler, uçan binekler vb). Raidleri geçtim heroicleri adam gibi yapacak adam bulmak zordu. Prot warrior oynadığım döneme denk geldiğinden maksimum zevki aldığımı düşünüyorum ve bu yüzden çok özlüyorum o zamanları. Heroic yaparken Crowd Control olmadan ilerleyemezdik. Bazı zindanlara sırf Polymorph için mage bulmak zorunda kalırdım. WoTLK bir geldi bakıyordum 4-5 mob'un arasına dalabiliyorum hiçbir şey olmuyor, spellcast'leri engelle bir disarm at yeterli oluyordu. Catacylsm de keza aynı... Karazhan bence gelmiş geçmiş en güzel raiddir. Müzikleri hala kafamın içinde yankılanıyor. Her mesleğin ayrı birer güzelliği vardı. Blacksmithing'de Master Swordship seçip az uğraşmamıştım bir Blazefury yapabilmek için.

MOP çıkmadan kısa bir süre önce bırakmıştım oynamayı. O zamana kadar konuşacak olursak bence WoW'un en göze çarpan yanı her şeyin tektipleştirilmiş, basitleştirilmiş, derinliğinin kaybolmuş olması. Buna ister laçkalaşma ister paçozlaşma ister kalitesizleşme deyin en kral tespit budur oyun üzerine. Çünkü Blizzard'da ilk zamanların o şevki, hevesi ve en önemlisi para kazanma derdi zamanla kayboldu. İktisat okuyanlar bilir, talebin fiyat esnekliği diye bir kavram vardır, bir malın fiyatı ne kadar yükselirse yükselsin gene de herkes onu alıyorsa bu tam esnek olmayan bir duruma tekabül eder. WoW ne kadar değişirse değişsin millet bunu alıp oynayacak ve piyasada lider olmaya devam edecek. Bu "rehavet" hissi daha da para kazanma uğruna oyunun kitlesini genişleterek (8-15 yaş arasındaki veletlere uygun hale getirerek) aşırı basitleştirme ile yan yana alıp yürüdü ve ortaya çıkan oyun tanınmaz halde şu anda benim için.

Bir de şu var, WoW'un temeli Warcraft 3'e dayalıydı. Oyunun altından bu temel alınıp çekildiği anda ciddi bir çöküş yaşandı. TBC'de Illidan benim için oyunun en kral karakteriydi. Neden? Warcraft 3'ü önceden oynayıp onu çok sevdiğim için. WotLK da bahsettiğim köhneleşme sürecinin başladığı ek paket olmasına karşın Arthas gibi bir karakteri barındırıyordu ve sırf bu bile oyuncuyu heyecanlandırmaya yeterdi. Ama Warcraft 3'ün malzemeleri WotLK ile bitti işte ve oyun asıl bu noktada feci bir düşüş yaşadı. Cataclysm bence iğrençti. Bu durumu oyun haritasını baştan aşağı değiştirerek gizlemeye çalıştılar ama nihayetinde çok kötü bir ek paketti.

Pandalar ise Warcraft 3'te seçilebilir bir ırk dahi olmayan, sadece bir Warrior hero'dan ibaret bir şeydi. Bu elementi oyuna bir ırk olarak hadi eklediniz diyelim ama koca bir ek paketi sırf bunun üzerine inşa etmek çok açıkça artık malzemenin tükendiğinin göstergesidir. Sinekten yağ çıkarıyorlar ve ilginç olan forumlarda falan MOP'u eleştirince "defalarca anlattık pandaların lore'daki yerini rereröö" diyen oksijen ziyanı adamlar çıkabiliyor. Arkadaş tamam ben de seviyorum oyunu ama aradaki fark şu ki benim sevdiğim oyun artık bu oyun değil. Sen Cata yada MOP ile oyuna başladıysan tamam ama TBC oynamış birinin kalkıp oyunun şu andaki halini savunması akıl tutulmasıdır.

Her şeyin ilk zamanları güzel oluyor. Hiçbir şey zamana karşı duramıyor, akıntıya ters yüzemiyor. Bakın ben daha Vanilla bile oynamış adam değilim ama bu kadar duygusalım bu konuda, onlar nasıl hissediyordur kimbilir. Keşke hep öyle kalsaydı oyun.
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı