İçeriğe git

Resim
- - - - -

World Of Warcraft 12Aylık Taahhüt!

• Please log in to reply
Bu konuya 44 yanıt gönderildi

#21 lazerci

lazerci

Legionare

• Members
  • 480 İleti
  • LocationİSTANBUL

Yazma tarihi: 25 Ekim 2011 - 02:25 ÖS

Zaten oynuyoruz, öyle yada böyle bence güzel olmuş, mount da cabası. Birde bu 12 aylık taahhütünü yapılışını gösteren 2 SS koysanız ne süper olurdu :unsure: ingilizce yok yanlış bişey yapıp sonra 1 sene ahh vah demiyelim.

Konu lazerci tarafından 25 Ekim 2011 - 02:34 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#22 Benegesseritus

Benegesseritus

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.244 İleti

Yazma tarihi: 26 Ekim 2011 - 08:26 ÖÖ

1- İlanda yer alan "SIGN UP NOW"'a tıklıyorsunuz.

2- Battle.net LOGIN sayfası açılacak, e-mail adresiniz ve şifrenizle giriş yapıyorsunuz.

3- Subscription sayfasına yönlendirileceksiniz. O sayfada sırasıyla aylık, 3 aylık veya 6 aylık ödemelerden birisini seçip kredi kartı bilgilerinizi dolduruyor ve onaylıyorsunuz.

NOT: Burada ödeme planı olarak aylık, 3 aylık veya 6 aylık seçmenizin bir önemi yok, ilerleyen sayfalarda bunu değiştirebiliyorsunuz. Ben ne olur ne olmaz diye aylık olanı seçmiştim.

4- Ödemeniz başarıyla gerçekleştiyse bildiğiniz gibi tepesinde kocaman SUCCESS yazan, ödemenizin başarıyla sonuçlandığını belirten bir sayfa açılacak.

5- Bu adımdan tam emin değilim, SUCCESS yazan sayfadan sonra ya otomatik olarak kendisi açılıyordu veya sayfanın altında CONTINUE yazısı vardı ona tıklıyordunuz, tam hatırlamıyorum; ancak her halükarda yeni bir sayfa açılıyor. Açılan sayfanın üst bölümünde yukarıda seçmiş olduğunuz ödeme planı ile ilgili bilgiler var, bir yıl boyunca her ay mı yoksa her 3 ayda bir mi yoksa her 6 ayda bir mi kredi kartınızdan ödeme yapılacak o yazıyor. İsterseniz bu aşamada ödeme planını değiştirebiliyorsunuz. (link vermişler ona tıklayarak yapıyorsunuz). Eğer herhangi bir değişiklik yapmayacaksanız onay kutusunu işaretliyorsunuz. Ardından klasik sözleşme vesaire var, onun da onay kutusunu işaretliyorsunuz. En altta sağ tarafta pasif durumda bulunan onay tuşu artık aktif hale geldi. Ona tıkladığınız zaman işleminiz gerçekleşmiş oluyor ve açılan yeni sayfada Diablo3 indirilmeye hazır olduğu anda battle.net hesabınızdan indirebileceğinizi, mount'un 4,3 patchiyle beraber ekleneceğini, ve ilerleyen dönemlerde açılacak olan yeni ek paket için betakey gönderileceği vesaire yazıyor.

İşlem bu kadar, 2-3 resim almıştım, ama evde kaldı, ekleyebilirsem akşam eklerim veya ekletirim.

Aynı battle.net hesabınızla ikinci kez bu işlemi yapamıyorsunuz, yukarıdaki ilk 2 adımdan sonra açılan sayfada daha önce aldığınızı falan filan yazıyor.

Alacak olanlara yardımcı olması dileğiyle..

Konu Benegesseritus tarafından 26 Ekim 2011 - 08:28 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#23 Necron

Necron

Champion

• Members
  • 1.144 İleti

Yazma tarihi: 27 Ekim 2011 - 08:06 ÖÖ

2012'de ciddi sayıda oyuncu kaybedeceklerini biliyorlar, hem Diablo 3 hem de diğer çıkacak mmorpg'ler nedeniyle. O yüzden bu tarz kampanyalar çok normal. Geçen hafta da yeni expansion'ı duyurdular; duyurdular ki insanlar 1 yıllık üyelik için "hee expansion da geliyor, demek ki daha oynarmışım ben bu oyunu" desin. 1 yıl içinde oyunun kaderinin ne olacağı belli olmasaydı insanlar önlerini görmedikleri için para vermek istemezlerdi.
  • 0
"I Aear cân ven na mar."

#24 lazerci

lazerci

Legionare

• Members
  • 480 İleti
  • LocationİSTANBUL

Yazma tarihi: 27 Ekim 2011 - 02:12 ÖS

Benim kart bilgilerim kayıtlı olduğu için aylık seçim yaptırmadı, 3 kutucuğı tickledikten sonra success yazılı ekran çıktı.
Diablo ne zaman indirebilicez acaba, 1 sene daha wow dayız :unsure: her yeni expansion yeni şeyler demek bakalım zevkle bekliyoruz.
Bliz kötü yapmaz bence. ırklara eşit davrabilse yeter :blink:
  • 0

#25 Riddler

Riddler

Moderatör

• Moderators
  • 889 İleti

Yazma tarihi: 28 Ekim 2011 - 01:08 ÖS

Tyrael's charger aasdasas.
  • 0

#26 Baylarx

Baylarx

First Sergeant

• Members
  • 475 İleti

Yazma tarihi: 28 Ekim 2011 - 03:55 ÖS

Kanatlar çok kolpa ya :unsure:
  • 0
Steam Account: Manodin (Ekleyiniz)

#27 DooMBolt61

DooMBolt61

Legionare

• Members
  • 458 İleti

Yazma tarihi: 28 Ekim 2011 - 05:08 ÖS

Ben beğenmedim çok sade.
  • 0

#28 hanua

hanua

Lieutenant General

• Members
  • 2.860 İleti

Yazma tarihi: 28 Ekim 2011 - 10:16 ÖS

Hay hay paşam, bir iki ışık takarız, egzozu da değiştirdik mi tam olur http://www.wow-turk....tyle_emoticons/default/icon_mrgreen.gif Koskoca Tyrael'i beygir yapmışlar sen sade diyorsun ;) Buna binsem d3'te Tyrael'in yüzüne bile tükürmem http://www.wow-turk....tyle_emoticons/default/icon_mrgreen.gif
  • 0
Benim dotum pıt pıt vuruyor abi-Ezekeel
AMİNTOBELLO

#29 sseldnemaerd

sseldnemaerd

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 30 İleti

Yazma tarihi: 30 Ekim 2011 - 05:47 ÖÖ

Bu kampanyanın süresi sanırım kısıtlı olacak.
  • 0

#30 DooMBolt61

DooMBolt61

Legionare

• Members
  • 458 İleti

Yazma tarihi: 30 Ekim 2011 - 09:32 ÖÖ

Ne biliym ya ejderhaları felan taktılar sonra bu çok sade geldi
  • 0

#31 Baylarx

Baylarx

First Sergeant

• Members
  • 475 İleti

Yazma tarihi: 30 Ekim 2011 - 09:48 ÖÖ

Ne biliym ya ejderhaları felan taktılar sonra bu çok sade geldi

Ohhh yeah! Avatar'a da Drizzt'i koymuşsun ;) Forumda Unutulmuş Diyarlar fanlarını görmek çok hoş
  • 0

#32 DooMBolt61

DooMBolt61

Legionare

• Members
  • 458 İleti

Yazma tarihi: 30 Ekim 2011 - 10:01 ÖÖ

Ehehe aslında o Artemis'in resmi

Drizzt de varda Artemis için koydum
  • 0

#33 Baylarx

Baylarx

First Sergeant

• Members
  • 475 İleti

Yazma tarihi: 30 Ekim 2011 - 10:09 ÖÖ

Ehehe aslında o Artemis'in resmi

Drizzt de varda Artemis için koydum

Ben şu anda 6. kitaptayımda, Artemis insanı kanser eder. Neden bu kadar sevildiğinide anlamıyorum. Acaba sonradan hayat hikayesini öğreniyoruda sempati mi besliyoruz adama? ;)
  • 0

#34 DooMBolt61

DooMBolt61

Legionare

• Members
  • 458 İleti

Yazma tarihi: 30 Ekim 2011 - 10:12 ÖÖ

5. kitapta bende çok gıcık olmuştumda sonradan düzeliyor gibi birşey bide çok karizmatik Kiralık Kılıçlar serisini oku anlarsın ne demek istediğimi bu seride Jarlaxle ile Entrerinin maceralarını anlatıyor
  • 0

#35 Baylarx

Baylarx

First Sergeant

• Members
  • 475 İleti

Yazma tarihi: 30 Ekim 2011 - 10:14 ÖÖ

5. kitapta bende çok gıcık olmuştumda sonradan düzeliyor gibi birşey bide çok karizmatik Kiralık Kılıçlar serisini oku anlarsın ne demek istediğimi bu seride Jarlaxle ile Entrerinin maceralarını anlatıyor

Jarlaxle şu 2. veya 3. kitapta Do'Urden ailesine para karşılığı yardım eden Drow muydu?
  • 0

#36 DooMBolt61

DooMBolt61

Legionare

• Members
  • 458 İleti

Yazma tarihi: 30 Ekim 2011 - 10:16 ÖÖ

Evet o sonra o herif herşeye karışıyor yaf iyice cacık oluyor
  • 0

#37 shelter

shelter

Corporal

• Members
  • 59 İleti

Yazma tarihi: 05 Kasım 2011 - 04:38 ÖS

Arkadaşlar müşteri hizmetlerinden onaylı yanıt aldım.
Annual Pass Türkiye için geçerli. Herhangi bir sorun olmayacakmış.

Resmi ekleyen

Ayrıca, 12 aylık taahhüt verip, her ay gamecard yükleyebilirsiniz. Yılı doldurana kadar bu şekilde devam ederseniz kredi kartınızdan herhangi bir şey çekilmeyecek.
  • 0

#38 Philetairos

Philetairos

Scout

• Members
  • 3.781 İleti

Yazma tarihi: 05 Kasım 2011 - 04:54 ÖS

Normalde yapmam boyle seyler ama bu sefer yapasim geldi. Ben de aldim bunu.
Wow oynamaya bi sekilde devam ederim herhalde ayda 3-5 gun de olsa. Bari bir artisi olsun.
Ayda 13 euro zaten..
  • 0
Paper is fine, nerf rock.

Best regards,

Scissors

#39 Benegesseritus

Benegesseritus

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.244 İleti

Yazma tarihi: 05 Kasım 2011 - 05:07 ÖS

Normalde yapmam boyle seyler ama bu sefer yapasim geldi. Ben de aldim bunu.
Wow oynamaya bi sekilde devam ederim herhalde ayda 3-5 gun de olsa. Bari bir artisi olsun.
Ayda 13 euro zaten..

aynen ben de öyle düşündüğüm için aldım, haftada 3-4 gün giriyom, onda da birka çsaat en fazla ama olsun
  • 0

#40 cem3203

cem3203

Knight Lieutenant

• Members
  • 792 İleti

Yazma tarihi: 05 Kasım 2011 - 05:29 ÖS

Diablo 3 ve MoP Beta Davetiyesi cezbedince bende aldım.

Not: Quest yaptım biraz öncede1-2 saat, mana bitmiyor - bide yaratıkları Northrend dekiler gibi çatur çutur kesebiliyorsun, bişeyler değişmiş gibi geldi bana ?!?
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı