İçeriğe git

Resim

Mists Of Pandaria Türkçe Altyazılı Introsu

• Please log in to reply
Bu konuya 5 yanıt gönderildi

#1 Ywizzle

Ywizzle

First Sergeant

• Members
  • 286 İleti

Yazma tarihi: 01 Kasım 2011 - 11:36 ÖS

Muhtemelen Mists of Pandaria için hazırlanan cinematic videosunu izlemişsinizdir.Videoya türkçe altyazı ekledim, umarım beğenirsiniz.

Not : Videonun sadece çek diliyle altyazılısını bulabildim.Bu sebeple önce çek dilnden ingilizceye, daha sonra ihgilizceden türkçeye çevirdim.Bu çevirmeler sırasında bazı yerlerde hatalar olmuş olabilir.

Video linki ; http://www.youtube.c...h?v=4vrk57IXVEI

http://www.youtube.com/watch?v=4vrk57IXVEI

• 6

#2 raptor_

raptor_

Senior Sergeant

• Members
  • 126 İleti

Yazma tarihi: 04 Kasım 2011 - 05:59 ÖS

Teşekkürler
  • 0

#3 Salvatore

Salvatore

Knight Lieutenant

• Members
  • 734 İleti

Yazma tarihi: 04 Kasım 2011 - 07:36 ÖS

Bizi de düşünen birileri çıktı. Verdim (+)'nı sağolasın...
  • 0
Sınav haftası denen tren, benim gibi bir rayın, bir kez daha üzerinden, geçti ve gitti...

O artık bir Kı-nayt'çı. Gınayyt O'na onlayn...

#4 Fasmodey

Fasmodey

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 30 İleti

Yazma tarihi: 06 Kasım 2011 - 06:31 ÖS

Harfi harfine aynı yazıyla başka site de bu link paylaşımını görmüştüm. Emeklerine yazık. İsmini falan yazsaydın videonun üzerine.
Teşekkür ederim video için. Eline sağlık. :P

Konu Fasmodey tarafından 06 Kasım 2011 - 06:33 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#5 Ywizzle

Ywizzle

First Sergeant

• Members
  • 286 İleti

Yazma tarihi: 06 Kasım 2011 - 07:13 ÖS

Harfi harfine aynı yazıyla başka site de bu link paylaşımını görmüştüm. Emeklerine yazık. İsmini falan yazsaydın videonun üzerine.
Teşekkür ederim video için. Eline sağlık. :P

Harfi harfine aynı yazıyla başka sitedeki bu linki paylaşan kişi benim.Reklam olmaması için isim yazmadım.İkidir çıkıyorsun karşıma bence hakkımda en ufak bir bilgin olmadan bu kadar sinirlenme, biraz sakin ol.Ayrıca videoyu "ben yaptım" demediği sürece başkalarının başka yerlerde paylaşmasına karşı değilim.Dediğim şekilde paylaşıldığını görürsemde videonun bana ait olduğunu çok rahat bir şekilde kanıtlayabilirim.
  • 0

#6 Fasmodey

Fasmodey

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 30 İleti

Yazma tarihi: 13 Kasım 2011 - 06:19 ÖS

Harfi harfine aynı yazıyla başka sitedeki bu linki paylaşan kişi benim.Reklam olmaması için isim yazmadım.İkidir çıkıyorsun karşıma bence hakkımda en ufak bir bilgin olmadan bu kadar sinirlenme, biraz sakin ol.Ayrıca videoyu "ben yaptım" demediği sürece başkalarının başka yerlerde paylaşmasına karşı değilim.Dediğim şekilde paylaşıldığını görürsemde videonun bana ait olduğunu çok rahat bir şekilde kanıtlayabilirim.

Tamam yav asıl sen kızma. Benim amacım kimsenin hakkının yenilmemesi. Yanlış anlaşıldıysam özür dilerim. :D
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı