İçeriğe git

Resim
- - - - -

Acil Yardım

• Please log in to reply
Bu konuya 10 yanıt gönderildi

#1 TryAgain

TryAgain

Scout

• Members
  • 2 İleti

Yazma tarihi: 02 Kasım 2011 - 07:50 ÖÖ

arkadaşlar a growing problem gorevinde napıyoruz bana bi kus verdiler duruyorum öyle ;)
  • 0

#2 Benegesseritus

Benegesseritus

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.244 İleti

Yazma tarihi: 02 Kasım 2011 - 09:10 ÖÖ

GROW ne demek, büyümek, gelişmek vb. Elinde bir de kuş var. Eee, o zaman besle kuşu büyüsün.

Yahu sen görevin adını yazmazsan nasıl yardımcı olsunlar ki? Yaz bakem şuraya bir adını, üşenme!
  • 0

#3 Irony

Irony

Knight Lieutenant

• Members
  • 648 İleti
  • Locationbilkent

Yazma tarihi: 02 Kasım 2011 - 09:14 ÖÖ

bi sürü quest yapıyo galiba ama ilk senin dediğin görevi yapıyo izle bakalım...

not: buarada arkadaşlar lütfen gereksiz konu açmayın questin ismini ya WOWHEAD e yada YOUTUBE a yazınız mutlaka çıkacaktır.

Konu Irony tarafından 02 Kasım 2011 - 09:18 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#4 godthoth555

godthoth555

Scout

• Members
  • 7 İleti

Yazma tarihi: 30 Kasım 2011 - 10:02 ÖS

arkadaşlar yeni konu açmamak adına burdan sormak istedim. şimdi diyelim instance a giriyoruz ilk başta quest giver var ondan questleri alıyoruz ardından instance bitiyor questler completed oluyor ben quest givere gidene kadar party dagılıyor bende questi veremeden kendimi dışarda buluyorum ben bu questleri nasıl vercem anlayamadım bir türlü
  • 0

#5 hanua

hanua

Lieutenant General

• Members
  • 2.860 İleti

Yazma tarihi: 30 Kasım 2011 - 10:30 ÖS

Kendini nasıl dışarıda bulduğunu anlamadım. Oyunu bırakmadan önce ben çıkmadığım sürece içeride kalıyordum. Bu değişti mi??
  • 0
Benim dotum pıt pıt vuruyor abi-Ezekeel
AMİNTOBELLO

#6 Echell

Echell

Zygor Keeper

• Moderators
  • 345 İleti

Yazma tarihi: 30 Kasım 2011 - 10:37 ÖS

arkadaşlar yeni konu açmamak adına burdan sormak istedim. şimdi diyelim instance a giriyoruz ilk başta quest giver var ondan questleri alıyoruz ardından instance bitiyor questler completed oluyor ben quest givere gidene kadar party dagılıyor bende questi veremeden kendimi dışarda buluyorum ben bu questleri nasıl vercem anlayamadım bir türlü

Şimdi sağ üstteki mini mapin alt sol köşesinde dungeon ile alakalı bir top şeklinde bir button olsa gerek ona sağ tıklayarak zindandan istediğin zaman çıkıp, tekrar aynı yolla istediğin zaman (parti bozulmadığı süerece) tekrar girebilirsin. Bu yöntemi yaparak kendini zindanın ilk girişinde bulacaksın. Daha çabuk ulaşabilirsin görevleri aldığın yerlere.
  • 0

#7 godthoth555

godthoth555

Scout

• Members
  • 7 İleti

Yazma tarihi: 30 Kasım 2011 - 10:43 ÖS

Şimdi sağ üstteki mini mapin alt sol köşesinde dungeon ile alakalı bir top şeklinde bir button olsa gerek ona sağ tıklayarak zindandan istediğin zaman çıkıp, tekrar aynı yolla istediğin zaman (parti bozulmadığı süerece) tekrar girebilirsin. Bu yöntemi yaparak kendini zindanın ilk girişinde bulacaksın. Daha çabuk ulaşabilirsin görevleri aldığın yerlere.

anladım bu yöntemi bilmiyordum ama az önce partyden herkes çıktı bende zindanin ilk girişine koşuyordum birden beni zindana girmeden önceki kaldığım yere gönderdi bu durumda ben tekrar instance partysinemi girmeliyim questleri verebilmek için
  • 0

#8 Echell

Echell

Zygor Keeper

• Moderators
  • 345 İleti

Yazma tarihi: 30 Kasım 2011 - 10:46 ÖS

anladım bu yöntemi bilmiyordum ama az önce partyden herkes çıktı bende zindanin ilk girişine koşuyordum birden beni zindana girmeden önceki kaldığım yere gönderdi bu durumda ben tekrar instance partysinemi girmeliyim questleri verebilmek için

Ya kendin gideceksin tek başına girip görevleri verip çıkacaksın (ki ben bunu tavsiye etmiyorum çok zaman alıyor gereksiz) yada zindan bulucuyu kullanıp tekrar gireceksin aynı zindana. Üçüncü yol olarak görevi iptal etmek gibi bir seçeneğinde var elbette.
  • 0

#9 godthoth555

godthoth555

Scout

• Members
  • 7 İleti

Yazma tarihi: 30 Kasım 2011 - 11:16 ÖS

Ya kendin gideceksin tek başına girip görevleri verip çıkacaksın (ki ben bunu tavsiye etmiyorum çok zaman alıyor gereksiz) yada zindan bulucuyu kullanıp tekrar gireceksin aynı zindana. Üçüncü yol olarak görevi iptal etmek gibi bir seçeneğinde var elbette.

teşekkür ederim hariya bakarken farkettim sunken temple yanındaymısım girdim verdim cıktım ama birdaha senin söylediğin taktiği yapıcam son bosstan sonra zindandan cıkıp tekrar girmek en basiti teşekkürler
  • 0

#10 Silvernight

Silvernight

Moderatör

• Moderators
  • 674 İleti

Yazma tarihi: 03 Aralık 2011 - 06:11 ÖÖ

Artık onu düzelttiler. partyden herkes çıksa bile seni ne zindanın dışına atıyor ne de sag üstteki finder butonunu kaldırıyor. kendi karakter patriotundan sağ tıklayıp leave party yapmadıgın sürece zindanda kalıyorsun. (az önce denedim hatta atmadığını farkedince çok sevinmiştim )
  • 0

Resmi ekleyen

#11 Benegesseritus

Benegesseritus

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.244 İleti

Yazma tarihi: 03 Aralık 2011 - 10:38 ÖÖ

Artık onu düzelttiler. partyden herkes çıksa bile seni ne zindanın dışına atıyor ne de sag üstteki finder butonunu kaldırıyor. kendi karakter patriotundan sağ tıklayıp leave party yapmadıgın sürece zindanda kalıyorsun. (az önce denedim hatta atmadığını farkedince çok sevinmiştim )

evet aynen bana da oldu, şaşırdım hatta :)
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı