İçeriğe git

Resim

Xcrom Powerleveling

• Please log in to reply
Bu konuya 123 yanıt gönderildi

#1 Xcrom

Xcrom

Senior Sergeant

• Members
  • 105 İleti

Yazma tarihi: 07 Kasım 2011 - 04:54 ÖÖ

Xcrom pwl Olarak sayısız iş yapmış ve bu işlerden müsterilerimizin memnun kalması bizi cok mutlu etti. Dahada önemlisi bu başarılarımızın sebebi gene müsterilerimizin kendileri ve bize destekleri olmuştur.Bu Yuzden başta yorum yaparak daha sonrada dısarıdan desteklerini bizden eksik etmeyen müsterilerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Wod için iş alımlarımız başlamıştır. Erkenden ulaşınız iş gücümüz 2 adettir.

Msn Adresimiz
[email protected]
Telefon Numaramız
05325155812

Konu H.L.L tarafından 15 Ekim 2014 - 12:09 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 1

#2 Merque

Merque

Üye

• Members
  • 3 İleti

Yazma tarihi: 12 Kasım 2011 - 12:04 ÖÖ

Uzun süreden sonra PWL yaptırmak isteyenler için güzel haber. Kendilerine iki tane karakter kastırdım. Shaman ve druid. Hakan gerçekten kendi karakterini oynuyomuş gibi aynı özen ve titizlilikle kastı ve söz verdiği zamanlarda teslim etti hesabımı. Kendisiyle sürekli iletişim içindeydik, sürekli bilgilendiriyordu beni. Ayrıa kendisi çok iyi niyetli, dürüst ve güvenilir bir arkadaş. Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Kolay gelsin Hakan...
  • 0

#3 Xcrom

Xcrom

Senior Sergeant

• Members
  • 105 İleti

Yazma tarihi: 13 Kasım 2011 - 02:29 ÖÖ

Tsk Mert Desteğin İcin.
Güncel
  • 0

#4 berkbsk

berkbsk

Scout

• Members
  • 0 İleti

Yazma tarihi: 19 Kasım 2011 - 04:56 ÖS

Ben daha 1 gün önce karakterimi karakterimi aldım arkadaslardan tam söyledikleri saatte,hicbir sekilde program kullanmadan kendi emekleriyle quest yaparak kasıyorlar ve istediginiz achivementları yaparak ilerliyorlar ve sürekli sizi bilgilendiriyorlar karakterinizle ilgili.cok tesekkürler.umarım yine görüsürüz ilerde :lol:
  • 0

#5 ssezen

ssezen

Scout

• Members
  • 1 İleti

Yazma tarihi: 29 Kasım 2011 - 10:22 ÖÖ

Kaliteli ve Hızlı bir powerleveling hizmeti. Hemde muadillerine göre çok hesaplı.

Bana 1 hafta sözü verdiler ama karakterimi, kasılması zor bir class olmasına rağmen 5 günde teslim ettiler.

Vaad ettikleri gold ve itemler ile beraber.

ben çok memnun kaldım. Eğer böyle bir hizmet almak isterseniz mutlaka bu arkadaşlarla bir irtibata geçin.
  • 0

#6 Balasagun

Balasagun

Corporal

• Members
  • 107 İleti

Yazma tarihi: 02 Aralık 2011 - 12:51 ÖÖ

Tanıdığım,güvendiğim birlikte çok iş yaptığım ve hala yüz yüze görüştüğüm insanlar.
Başarılar,iyi çalışmalar.
  • 0

#7 Xcrom

Xcrom

Senior Sergeant

• Members
  • 105 İleti

Yazma tarihi: 08 Aralık 2011 - 11:33 ÖÖ

Tsk Arkadaslar Güzel Yorumlarınız İcin.Günceldir.
  • 0

#8 Hsnn

Hsnn

Senior Sergeant

• Members
  • 133 İleti

Yazma tarihi: 11 Aralık 2011 - 05:55 ÖS

kendisiyle gold alış verişim de oldu, 3 tane 85 lvl char 1 tane de 0-60 yaptırdım çok da hızlı ve güvenilir. en önemlisi benim gibi birine tahammül edebildi :P yani nerdeyse yarım günde bir sordum ve sıkılmadan birer birer her soruma cevap verdi. hiç oynamadığım warrior konusunda çok yardımcı oldu kastktan sonra kısacası kaçırmayın =)
  • 0

#9 unspokenfear

unspokenfear

Scout

• Members
  • 6 İleti

Yazma tarihi: 12 Aralık 2011 - 12:23 ÖÖ

msn ni ekledim ...
  • 0

#10 Xcrom

Xcrom

Senior Sergeant

• Members
  • 105 İleti

Yazma tarihi: 14 Aralık 2011 - 11:03 ÖÖ

19.12.2011 tarihine Kadar iş Alımımız Yoktur.
  • 0

#11 unspokenfear

unspokenfear

Scout

• Members
  • 6 İleti

Yazma tarihi: 22 Aralık 2011 - 04:08 ÖS

6 senedir wow oyuncusuyum. Karekter kasmaktan sıkıldığım için , iş hayatının verdiği yorgunluk ve zaman sıkıntısı nedeniyle pwl yaptırmaya karar verdim.
sağolsun Hakan kendi karekterini kasarcasına questlere yoğunlaşarak, pvp yaparak,ins.lere girerek priest karekterimi 1 den 85 ledi.meslek olarakta arada skining i 525 ledi ^^.
kısacası sözünde duran bir arkadaşımız,gözünüzü kapatıp gönül rahatlığıyla karekter kastırabilirsiniz.
  • 0

#12 10air10

10air10

Scout

• Members
  • 2 İleti

Yazma tarihi: 30 Aralık 2011 - 03:35 ÖS

hakanı 2010 dan beri tanıyorum ve nerdeyse 10 dan fazla char kastırdım şu an dahada hızlı daha fazla özellikli charlar kasıyor denemenizi tavsiye ederim .
  • 0

#13 sermetb33

sermetb33

Sergeant

• Members
  • 85 İleti
  • LocationIstanbul

Yazma tarihi: 02 Ocak 2012 - 12:39 ÖS

Ilk pwl yaptirisim. Fiyati cok uygun ve cok hizli diger pwlcilere gore. Biraz gecikmeli oldu cunku yilbasi gecesine denk geldi. Ama o kadarda olsun. Tesekkurler Xcrom :)
  • 0

#14 d3athmach1n3

d3athmach1n3

Scout

• Members
  • 6 İleti

Yazma tarihi: 12 Ocak 2012 - 08:26 ÖS

Uzun zamandır wow oynamıyordum oyuna geri döndüm fakat lvl kasmaya zamanım yoktu ilk defa pwl yaptırdım hem hızlılar hemde fiyatları çok uygun tam zamanında iki karakterimide 85 lvl olarak teslim ettiler vede verdikleri sözleri harfi harfine yerine getirdiler.

Teşekkür ederim Xcrom powerleveling
  • 0

#15 Warlost

Warlost

Üye

• Members
  • 2 İleti

Yazma tarihi: 18 Ocak 2012 - 03:30 ÖS

Hakanla yeni tanıştık sayılır. Ben ve iki arkadaşımla birlikte 3 adet charı 1-85 çok kısa sürede tamamladılar. İstediğimiz meslekler de 525 levelde charları teslim aldık. Muhabbeti güzel ve güvenilir bir arkadaş. Her an her saat ulaşabildim ve her türlü bilgiyi vererek iletişim konusunda da hiçbir şeyi eksik etmediğinden emin olabilirsiniz. Teşekkür ederim Hakan ellerine sağlık :D
  • 0

#16 göktü şahin

göktü şahin

Scout

• Members
  • 0 İleti

Yazma tarihi: 19 Ocak 2012 - 08:42 ÖS

ben pwl yaptırmak istiyorum bana mesaj atrmısınız size emailden charda ne istediğmi söylüycem ty
  • 0

#17 Xcrom

Xcrom

Senior Sergeant

• Members
  • 105 İleti

Yazma tarihi: 19 Ocak 2012 - 08:55 ÖS

ben pwl yaptırmak istiyorum bana mesaj atrmısınız size emailden charda ne istediğmi söylüycem ty

Msn Adresimizi Konuda Belirtmiştik.
[email protected] Ekleyin Veya Mail Atın Lütfen.
  • 0

#18 Elric

Elric

Sergeant

• Members
  • 89 İleti

Yazma tarihi: 20 Ocak 2012 - 04:12 ÖS

Teşekkürler Hakan ,
Hakanla ilk defa çalıştık ben memnun kaldım , karşılıklı diyalog , güven ve sözüne sadıklık konusunda tam puan.
Karakterimi istediğim gibi zamanında teslim aldım. Fiyat olarakda uygun ve hızlı kasıyorlar.
Güvenerek karakterinizi teslim edip kastırabileceğiniz bir insan.
  • 0

#19 Xcrom

Xcrom

Senior Sergeant

• Members
  • 105 İleti

Yazma tarihi: 21 Ocak 2012 - 11:02 ÖS

Yeni İs Alımlarımız Baslamıstır.
  • 0

#20 Saéldur

Saéldur

Üye

• Members
  • 0 İleti

Yazma tarihi: 31 Ocak 2012 - 05:25 ÖS

Ben hakan beyle sabah 9 da gorustum pwl işim var dedım 81-85 arası kendısı ınanılmaz uygun bir fiyata kabul ettı ve gece hazır etti sadece questle kasılıyo ve aynı zamanda rogue ım threzane fln revered olmus fisrt aidim kasılmıs justiceler var ben acıkcası hızmetınızden cok memnun kaldım ve butun cevreme onerıcem sabah tan aksama nasıl yetısır dıyodum ve yetıstırdıler hala saskınım
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı