İçeriğe git

Resim
- - - - -

Ptr Dw Down

• Please log in to reply
Bu konuya 13 yanıt gönderildi

#1 H.L.L

H.L.L

Genel Yönetici

• Executives
  • 2.084 İleti
  • LocationAlmaty / KZ

Yazma tarihi: 07 Kasım 2011 - 05:53 ÖÖ

Bazi forumlarda PTR fight kolaydi ve 4.3 te boyle olmayacak falan deniyor.

NOT: videonun basina baktim sadece, ofsite acilmiyor...

In the end, death claims us all

but HORDE will live on

Vol'jin is dead.

Who among you will help me avenge him?

Sylvanas Windrunner

#2 Nem.

Nem.

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 834 İleti
  • LocationÇanakkale

Yazma tarihi: 07 Kasım 2011 - 11:21 ÖÖ

Fight nerdeyse aynı şeylerin tekrerrüründen ibaret. Ben anlamadım. Ayrıca nedense hoşuma gitmedi. Tam olarak fight bu mu olacak ki acaba? Olmamalı bence. Tırnağıyla savaşıyoruz resmen. :P
  • 0

#3 Keari

Keari

Knight Lieutenant

• Members
  • 597 İleti

Yazma tarihi: 07 Kasım 2011 - 11:30 ÖÖ

Gayet hoş görünüyor bence.Ragnaros fightıda hep aynı şeyleri yapıyormuşuz gibi görünüyordu ptr de ama şimdiye kadar ki en epic fightlardan biri çıktı ( bana göre ).
  • 0

#4 Riddler

Riddler

Moderatör

• Moderators
  • 889 İleti

Yazma tarihi: 07 Kasım 2011 - 02:58 ÖS

Güzel olucak gibi duruyor, bence bu kısım olmasa bile diğer bosslar falan güzeldi :P.
  • 0

#5 dogabeey

dogabeey

Moderatör

• Moderators
  • 299 İleti

Yazma tarihi: 07 Kasım 2011 - 08:10 ÖS

Bu ne şimdi? Çook sıkıcı bir savaş olmuş. Hele sonda deathwing'in baloncuk gibi patlamasına koptum, umarım PTR'a has birşeydir. Bir de sadece pençe ve dokunaçlarla savaşmamız beni sinir etti. Tamam, dragon soul'un yardımı olmadan DW'nin tırnağı bile olamayız ama öyle saçmalık mı olur ya? Paso add'larla savaştığımız event tarzında bir boss olmuş, iyi iş blizz. Çook iyi iş... :/

Ne biliyim, bütün platformu eritmeye felan kalksaydı. Kanatlarının rüzgarıyla bizi platformdan savursaydı, dişleseydi... benim bile aklıma geliyor sizin niye aklnıza gelmiyor be blizz? Aaaaaah ah!
  • 0

Dark Lion Onslaught.

#6 wasabi

wasabi

Lieutenant General

• Members
  • 1.747 İleti

Yazma tarihi: 07 Kasım 2011 - 11:06 ÖS

bildigim kadaıyla dwnin ölümünden sonra başka bir boss daha gelicekti yada benmi yanlıs hatırladım bilmiyorum
  • 0
Nothing is true. Everything is Permitted

#7 podaydr

podaydr

Lieutenant General

• Members
  • 1.726 İleti

Yazma tarihi: 07 Kasım 2011 - 11:49 ÖS

Bu ne şimdi? Çook sıkıcı bir savaş olmuş. Hele sonda deathwing'in baloncuk gibi patlamasına koptum, umarım PTR'a has birşeydir. Bir de sadece pençe ve dokunaçlarla savaşmamız beni sinir etti. Tamam, dragon soul'un yardımı olmadan DW'nin tırnağı bile olamayız ama öyle saçmalık mı olur ya? Paso add'larla savaştığımız event tarzında bir boss olmuş, iyi iş blizz. Çook iyi iş... :/

Ne biliyim, bütün platformu eritmeye felan kalksaydı. Kanatlarının rüzgarıyla bizi platformdan savursaydı, dişleseydi... benim bile aklıma geliyor sizin niye aklnıza gelmiyor be blizz? Aaaaaah ah!

olm aklına gelmek mesele değil sen bunu sadece şu yazıyı programlama dilinde yaz gel o zaman hep beraber duvarlarına işeyelim
  • 0

#8 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 08 Kasım 2011 - 12:33 ÖÖ

Deathwing'in parçalara ayrılması daha iyi yapılabilir, öyle olmaz belki geldiğinde. Lich King'den daha çok uğraşılmış ama çok da sürükleyici gelmedi(tabii videodaki son kısmı ama...). Bir de o çıkan tentaclelar garip olmamış mı? O.o

#9 Nem.

Nem.

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 834 İleti
  • LocationÇanakkale

Yazma tarihi: 08 Kasım 2011 - 03:50 ÖÖ

Deathwing'in parçalara ayrılması daha iyi yapılabilir, öyle olmaz belki geldiğinde. Lich King'den daha çok uğraşılmış ama çok da sürükleyici gelmedi(tabii videodaki son kısmı ama...). Bir de o çıkan tentaclelar garip olmamış mı? O.o

Hocam DW azeroth üstünden geçerken bu kadar büyük değildi diye hatırlıyorum. Bu fightta yüzünü değil göğüs zırhını bile göremiyoruz neredeyse. Tentaküllerin çıkış yerlerine falan baksana fazlasıyla garip ve basit.

İlk anlatılan fight bana süper gelmişti. Azeroth üzerinde uçacak, zeplinle yaklaşıcaz, üstüne atlıycaz, DW zeplini bu arada düşürecek,zırhını sökmeye çalışcaz, ardından kanatlarını Thrall etkisiz hala getirip olayı yer fightına dönüştürecek, yer fightında azeroth OP karakterleri yardım edecek, sonlara doğru ejderhalar son vuruşu yapacak ve DW ölecekti.

Tamam kabul olay karmaşık. Ama bu fightı beklediğimiz taraf Blizzard. Yani Blizzin işini ne kadar iyi ve hakkını vererek yapabildiğini hepimiz biliyoruz. (Grafiksel anlamda diyorum, konu çekilmesin polemik olmasın) Bu anlatılan fightı yapmaları ne kadar zor olabilirdi? Aksiyonu bol olmalıydı bence. Sonuçta Azeroth'u mutlak bir sondan kurtarıyoruz. 5 ejderhanın bir tanesinden ölümün efendisinden bahsediyoruz. LK değil, İlidan değil. Bir uçuşta 3 haritayı ateşe veren, dağları yerinden söken kocccaman ejderha.

Bence yetersiz altında puan gider bu fighta. Umarım ki bu değildir o fight. Hele o patlaması... Başta toplaşın yapın o balonu üfleyin patlasın o zaman. Sanki zırhını sökmüşüz gibi büyü işlemiş lol. Sadece tırnaklarını kestiler 11 dk. Manikür, pedikür işte.

Konu Nem. tarafından 08 Kasım 2011 - 03:51 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#10 Wowprepaid

Wowprepaid

Scout

• Members
  • 422 İleti

Yazma tarihi: 08 Kasım 2011 - 05:23 ÖÖ

Genelde PTR için bosslar undertuned oluyor. Yani büyük ihtimalle boss faceroll olmayacak. Hele ki heroic modu kesinlikle olmayacak orası kesin.
O kulaktan dolma bilgilerdeki fight içerisinde olması beklenen güzellikler belki Live serverlarda cinematic şeklinde vs. eklenebilir kim bilir.
Bir de zaten direkt buradan başlamıyor bu fight, öncesinde zırhını söktügünüz fight var vs. ve onu büyük ihtimalle süslerler.
Adamlar wow tarihindeki en uzun en epic fightı yapacaklarını söylemişlerdi, söyledilerse yaparlar bence :lol:
  • 1

#11 Riddler

Riddler

Moderatör

• Moderators
  • 889 İleti

Yazma tarihi: 08 Kasım 2011 - 05:39 ÖÖ

Arthas için cinematic yapıldı, buna da yapılır diye düşünüyorum.
  • 0

#12 H.L.L

H.L.L

Genel Yönetici

• Executives
  • 2.084 İleti
  • LocationAlmaty / KZ

Yazma tarihi: 08 Kasım 2011 - 06:28 ÖÖ

eet sonunda cinematic varmis....
sunu PTR da kesen yok mu ya?
bi iki bisey soylesin bize :lol:

Konu H.L.L tarafından 08 Kasım 2011 - 06:29 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

In the end, death claims us all

but HORDE will live on

Vol'jin is dead.

Who among you will help me avenge him?

Sylvanas Windrunner

#13 Itachi

Itachi

Knight Lieutenant

• Members
  • 839 İleti

Yazma tarihi: 08 Kasım 2011 - 11:21 ÖÖ

eet sonunda cinematic varmis....
sunu PTR da kesen yok mu ya?
bi iki bisey soylesin bize :lol:

olay şöyle oluyor gunshipten dwnin sırtına atladığımız yerlerde yada madness fightının sonunda world of warcraftın 1. sinematiği giriyor. yani belliki uldum quest chainlerindeki gibi sinematikler eklenicek buraya
deathwingin ölümünüde iğne sokulmuş balona benzeticek halleri yok o arayı doldurucaklar diye düşünüyorum
  • 0

#14 dogabeey

dogabeey

Moderatör

• Moderators
  • 299 İleti

Yazma tarihi: 08 Kasım 2011 - 12:31 ÖS

olm aklına gelmek mesele değil sen bunu sadece şu yazıyı programlama dilinde yaz gel o zaman hep beraber duvarlarına işeyelim

Ne yani? Programlamak mı mesele? Komik olmayın, adamlar bu oyunu yazarken yüzbinlerce satır kod ve onlarca GB boyutunda database kullanıyorlar ve bir ısırma efektinin 3. boyutlu animasyonunu çizip oyun motoruna ekleyemiyorlar mı??

Gelmiş geçmiş en büyük düşmandan bahsediyoruz, önce Dragon Soul ile 4 büyük ejderin gücünü kendisine çekti, Adamantium zırhlarla bütün vücudunu kaplattı, yetmedi üstüne bir de obsidian kaplama yaptı, bunun üstüne old god'lar kendi güçlerini DW'ye bahşetti. İçindeki öfke o kadar büyüktü ki, bir kanat çırpışı kilometrelerce alanı kül edebiliyor ve depremler yaratıyordu. Biz napıyoruz? Gidip DW'nin tepesinde uçuyoruz.

"Osman alttan alttan bir sıcaklık geliyo bana... Osman?"
  • 0

Dark Lion Onslaught.

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı