İçeriğe git

Resim
- - - - -

2V2 Paladin - Priest

• Please log in to reply
Bu konuya 8 yanıt gönderildi

#1 Ravnos

Ravnos

Sergeant

• Members
  • 70 İleti

Yazma tarihi: 07 Kasım 2011 - 02:54 ÖS

Merhaba arkadaşlar..

2 kişi arena yapacağız klaslar paladin ve priest. Bu ikilinin hangi speclerinden güzel bir setup oluşur ? Açıkçası ikimizde healer olmaya pek niyetli değiliz ama.. Gördüğüm kadarıyla da paladin holy oynamadıktan sonra pek işe yaramıyor arenada. Acaba Disc Pri ve Retri Pala iş yapar mı ? Tavsiyeleriniz neler ?

Teşekkürler..
  • 0

#2 Nem.

Nem.

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 834 İleti
  • LocationÇanakkale

Yazma tarihi: 07 Kasım 2011 - 03:29 ÖS

Yapar. Söylediğin şekilde oynayın. Ama oyunculuğunuz ve kısayol tuşlarıyla aranız nasılsa o da etkiler.
  • 0

#3 Bozoklum

Bozoklum

Corporal

• Members
  • 279 İleti

Yazma tarihi: 07 Kasım 2011 - 09:42 ÖS

vallaha hocam ne desem yalandır ama holy paladin'im var arkadasım frost dk dps paladin olupda beni kesebilen pala göremedim simdiye kadar en fazla 1700 lere kadar cıkabildik 1700 lerden sonra ne olur bilemicem bi feral cat ,frost dk,rogue cok zorlarken reti palalar ile dalga gecer gibi /lol yapabiliyorum adama
  • 0

#4 Ywizzle

Ywizzle

First Sergeant

• Members
  • 286 İleti

Yazma tarihi: 08 Kasım 2011 - 09:20 ÖÖ

Retri paladinin pek şansı yok arenada.Disc priest iyidir, zaten priestinde şansı ya shadow ya disc olmaktır arenada çünkü holy işe yaramaz.2v2 de bir healer olması bir üstünlüktür ama genelde dps cc ye alınarak healere yüklenirler.Eğer bu ağır saldırılardan kurtulma durumunda iyiyseniz işi götürürsünüz ama rogue & mage ikilisi gelince çok uzun süre cc de kalacağınızı da düşünerek bir kişinin burst dan uzun süre ayakta kalıp kalamayacağına bakarak tercih yapın derim.
  • 0

#5 Ravnos

Ravnos

Sergeant

• Members
  • 70 İleti

Yazma tarihi: 08 Kasım 2011 - 02:27 ÖS

Retri paladinin pek şansı yok arenada.Disc priest iyidir, zaten priestinde şansı ya shadow ya disc olmaktır arenada çünkü holy işe yaramaz.2v2 de bir healer olması bir üstünlüktür ama genelde dps cc ye alınarak healere yüklenirler.Eğer bu ağır saldırılardan kurtulma durumunda iyiyseniz işi götürürsünüz ama rogue & mage ikilisi gelince çok uzun süre cc de kalacağınızı da düşünerek bir kişinin burst dan uzun süre ayakta kalıp kalamayacağına bakarak tercih yapın derim.

Pek işe yarar bir setup olmadı bizimki sanırım. Açıkçası holy için tekrardan gear kasmak hiç işime gelmiyor bu nedenle artık retri/disc veya retri/shadow deneyeceğiz şansımızı. Paladin hakkaten çok kötüymüş bu kadarını beklemiyordum. Çok olmadı 85 yapalı ama pişman olucam gibi gözüküyor. Cdleri çok uzun, damage'i çok az ve hep cdye bağlı. İşin kötüsü neredeyse tüm klaslar kanatları silebiliyor. Ne anladım ben bu işten.. Priestin yanında benim lock daha çok iş yapar gibi gözüküyor.

Konu Ravnos tarafından 08 Kasım 2011 - 02:29 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#6 DooMBolt61

DooMBolt61

Legionare

• Members
  • 458 İleti

Yazma tarihi: 08 Kasım 2011 - 03:12 ÖS

Olur holy pala gerçekten çok zor ölüyor yanına bide shadow priest alırsan iyi olur bence Holy pala/Shadow pri iş görür tabi zor olur o ayrı örneğin bu gün Eye of stormda 1 holy pala yüzünden kaybettik 4-5 kişi dalmış olmalıyız ama öldüremedik

Konu DooMBolt61 tarafından 08 Kasım 2011 - 03:14 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#7 Thrallın annesi

Thrallın annesi

Sergeant

• Members
  • 93 İleti

Yazma tarihi: 09 Kasım 2011 - 11:26 ÖS

retrı pala kıte etmene baglı bıraz, vurup vurup kacıcaksın. Retrı pala da ayrıca kotu degıl ozellıkle de arena da. Hatta 1v1de bence cok da ıyı bır class. Bence dısc prı olsun. 2v de arkadasın da healer olması bence buyuk bır avantaj. Hem 2 dps hem 1 healer 1 dps dene farkı gor.
  • 0

#8 meridyen

meridyen

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 43 İleti

Yazma tarihi: 22 Kasım 2011 - 12:29 ÖS

2vs2 de maclar genelde cok uzun sürüyor ozellıkle healer dps setuplarında.bence 2 dps girin eglenin.3vs3 de retri hunter disc veya retri feral disc deneyin.Bu 2 setupla 2k gorduk biz kasmadan hiç
  • 0

#9 Chillipepper

Chillipepper

Corporal

• Members
  • 28 İleti

Yazma tarihi: 03 Nisan 2012 - 01:28 ÖS

pek tercih edilmez
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı