İçeriğe git

Resim
- - - - -

Moderatör Alımı

• Bu konu kapalı Konu Kapalı
Bu konuya 1 yanıt gönderildi

#1 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 12 Kasım 2011 - 10:24 ÖS

4.3 çıktı çıkıyor, konuyu açmak için ilk birkaç alımın sonuçlanmasını bekleyecektim ama şimdi açıyorum. Bilindiği gibi sınıf forumlarımız oldukça bakımsız durumda. Bu yüzden eskiden olduğundan daha esnek bir alım düşünüyorum.

Eğer:
*Rehber ve blue postları çevirecek düzeyde İngilizce biliyor,
*Sınıfınız hakkındaki sorulacak soruları cevaplayabileceğinizi ve rehber yazabileceğinizi düşünüyor,
*Sınıfınız hakkındaki gelişmeleri, oyunu takip ediyor,
*İnsanlara yardım etmek istiyor,
*Yazım ve üslubunuz ile üyelere örnek olabileceğinizi düşünüyorsanız moderatörlük başvurusu yapabilirsiniz.

Şu anda alabileceğimiz her türlü yardım iyi olacağından aktiflikten bahsetmedim ama en azından her gün bölümünüze birkaç dakikalığına da olsa uğrayıp sorulan soruları cevaplayıp arada rehberler ve çevirilerle bölümünüzü aktif tutmalısınız.

Başvurularınızı bana ya da herhangi bir admine yapabilirsiniz. Ne kadar süredir oynadığınızdan vs. kısaca kendinizden de bahsederseniz iyi olur.

Diğer kısımlarda çok aktif olacağınıza inanıyorsanız o kısımlar için de başvurabilirsiniz tabii. Teşekkürler.

Not: Aynı zamanda moderatörlerle ilgili yorumlarınızı da yazabilirsiniz.

#2 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 13 Kasım 2011 - 07:10 ÖS

Öncelikli kısımları kaldırdım, direkt istediğiniz sınıf için başvuru yapabilirsiniz. Ne kadar yardım gelirse o kadar iyi.

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı