İçeriğe git

Resim
- - - - -

Screen Recorder

• Please log in to reply
Bu konuya 6 yanıt gönderildi

#1 Ravnos

Ravnos

Sergeant

• Members
  • 70 İleti

Yazma tarihi: 15 Kasım 2011 - 09:27 ÖS

Arkadaşlar arena veya bgleri kaydedebilmek için bildiğiniz problem çıkarmayan ve güzel kayıt yapan screen recorder programı var mıdır ? Birkaç tanesini denedim ama kaydı çok kötü yapıyor ve takıla takıla oynatıyor videoyu izlerken.
  • 0

#2 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 16 Kasım 2011 - 12:15 ÖÖ

Fraps'i denedin mi? http://www.wow-turk....tyle_emoticons/default/rolleyes2.gif Normalde takılma falan hiç yapmaz ama oyun performansını yavaşlatır, o bakımdan takılma olabilir.

#3 Warimathras

Warimathras

Sergeant

• Members
  • 93 İleti

Yazma tarihi: 16 Kasım 2011 - 12:49 ÖÖ

Makinem iyi hiç sorun olmaz diyorsan Fraps çok iyi. Benim makinem orta düzeyde olmasına karşın henüz bana bir sorun yaşattığına şahit olmadım
  • 0
Resmi ekleyen

#4 SeKoMaN

SeKoMaN

First Sergeant

• Members
  • 259 İleti
  • LocationAntalya

Yazma tarihi: 16 Kasım 2011 - 11:16 ÖÖ

Screen recodere gerek yok arena - bg kayıt edeceksen; Fraps'ı kullan dedikleri gibi hem kullanışı basit hemde çekim sırasında bile makinayi kastırmıyor ancak video kayıt kalitesi yüksek ve .avi uzantılı olduğundan çektiğin videoların kapladığı yer uçuk bir rakam olabilir :lol:
  • 0

#5 Hayvansi Terlik

Hayvansi Terlik

Knight

• Members
  • 350 İleti

Yazma tarihi: 16 Kasım 2011 - 11:51 ÖS

Fraps'ın da full sürümünü bulman lazım.Yoksa 30 sn çeker, bırakır.
Fraps'ı 60 fps aldığın bir yerde açarsan, 30-35 fps alırsın.FPSyi düşürüyor biraz.
  • 0

vLGYbD.gif

#6 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 17 Kasım 2011 - 12:34 ÖÖ

Torrent ile falan kolay bulması da, yer olayı SeKoMaN'ın dediği gibi çok çektiriyor. 10 küsür gblar falan olduğunu hatırlıyorum. O.o Videoyu editlerken kullandıklarımı silince programdaki editlenmiş parçalar da silinmişti, ben de delirip bırakmıştım videoyu. Daha da uğraşmadım. http://www.wow-turk....tyle_emoticons/default/rolleyes2.gif

#7 shelter

shelter

Corporal

• Members
  • 59 İleti

Yazma tarihi: 17 Kasım 2011 - 06:30 ÖS

Camtasia. En iyisi.
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı