İçeriğe git

Resim
- - - - -

Pilgrim Achievement Rehberi

• Please log in to reply
Bu konuya 4 yanıt gönderildi

#1 Ywizzle

Ywizzle

First Sergeant

• Members
  • 286 İleti

Yazma tarihi: 20 Kasım 2011 - 06:31 ÖS

“FOOD FIGHT”

Sizinle aynı masada oturan bir başkasına yiyecek fırlatın.

Now We’re Cookin’

Aşağıdaki yiyecekleri pişirin.Bu yiyecekleri pişirmek için gerekli recipe, etkinlik alanlarında olan vendorlardan alınabilinir. Bountiful Cookbook isimli kitabı aldığınızda içinden çıkan 5 recipe işinizi görecektir.Pişirmeniz gereken yiyecekler şu şekilde ;

Candied Sweet Potato
Pumpkin Pie
Spice Bread Stuffing
Cranberry Chutney
Slow-Roasted Turkey

Bu yiyecekler için gerekli malzemelerin hepsini bir şehirde bulamazsınız.Bu sebeple tüm şehirleri gezmeniz gerekiyor.

Pilgrim's Paunch

4 ana şehirdeki masalara oturarak her yiyecekten 5 er kez yiyin ve spirit of sharing buffunu alın.Bunu 4 şehir için ayrı ayrı yapmanız gerekiyor.

Pilgrim's Peril

Daily questlerden aldığınız elbise, şapka veya ayakkabıyı giyerken düşman şehirlerindeki masalara oturun.

Pilgrim’s Progress

Aşağıdaki daily questleri tamamlayın.Bu questlerin hepsini tek bir şehirde bulamazsınız ve aldığınız questlerden 3 tanesi sizi başka şehre yönlendirir.Örneğin Thunder Bluff dan aldığınız questi tamamlamak için Undercity e gidip vendordan yiyecek satın almanız gerekiyor.Daily questler şöyle ;

Can't Get Enough Turkey
Easy As Pie
We're Out of Cranberry Chutney Again?
Don't Forget The Stuffing!
She Says Potato

Sharing is Caring

Yiyecek masasında otururken her yiyeceği bir başkasına fırlatın.

Terokkar Turkey Time

Daily questlerden aldığınız elbise, şapka veya ayakkabıyı giyiyorken Sethekk Halls a gidin ve son boss olan Talon King Ikiss i öldürün.85 karakterinizle çok rahat solo yapabilirsiniz.

The Turkinator

Elwynn Forest ve Trisfal Glades de dolaşan Wild Turkeylerden 40 tane öldürün.Ancak dikkat etmeniz gereken bir nokta daha var, her öldürdüğünüz hindiden sonra bir buff kazanırsınız ve bu buff 30 sn sürer.Başka bir hindi öldürdüğünüzde süre tekrar 30 sn ye çıkar.Bu sürenin bitmemesine dikkat etmeniz gerekiyor.Ayrıca bu öldürdüğünüz hindileri lootlayın çünkü daily questlerden bir tanesinde ihtiyacınız var.

Hindileri kolay yoldan bulmak için aşağıdaki makroyu kullanabilirsiniz

/target Wild Turkey

Turkey Lurkey

Daily questlerden aldığınız Turkey Shooter isimli itemle her ırktan rogueleri vurun.Worgen ve goblinler için güncelleme gelmediği için o ırklardaki rogueleri vurmanıza gerek yok.Ayrıca bu itemle birisini vurduğunuzda item kaybolur.Yani birkaç gün daily quest yapmalısınız.

Bu achievementleri tamamladığınızda Pilgrim tittle ına ve hindi petine sahip olabilirsiniz.

• 0

#2 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 20 Kasım 2011 - 06:50 ÖS

Gerçi bir tane vardi ama teşekkürler, bu da düzgün yazılmış. Bilgisayardan girince sabitleyeceğim. Kalabalık bir sunucudaysanız "The Turkinator" için sabır diliyorum.

#3 Riddler

Riddler

Moderatör

• Moderators
  • 889 İleti

Yazma tarihi: 20 Kasım 2011 - 11:47 ÖS

28 level da 320 küsür cooking yaptım sayesinde şu şeyin ;). Terokkar Turkey Time'da olmasa title falan alıcaktım http://www.wow-turk....tyle_emoticons/default/icon_mrgreen.gif.
  • 0

#4 Kılıçbalığı

Kılıçbalığı

Senior Sergeant

• Members
  • 172 İleti

Yazma tarihi: 22 Kasım 2011 - 08:55 ÖS

Terokkar Turkey Time

Daily questlerden aldığınız elbise, şapka veya ayakkabıyı giyiyorken Sethekk Halls a gidin ve son boss olan Talon King Ikiss i öldürün.85 karakterinizle çok rahat solo yapabilirsiniz.

Ben bu görevi Şapka giyerek yaptım ama achivement olmadı ?
acaba bütün kıyafetlerimi giyeceğiz

Tamam şimdi oldu hc modda yapmak gerekiyormuş ;)
  • 0

#5 Reaktans

Reaktans

Senior Sergeant

• Members
  • 176 İleti

Yazma tarihi: 22 Kasım 2011 - 10:52 ÖS

Tamam şimdi oldu hc modda yapmak gerekiyormuş :D

hc modda yapmak gerekmiyor şapka ve 3 tane chest itemlerinden herhangi birisini giyip bu 2 itemle gittiğiniz taktirde kabul ediyor birkaç saat önce yaptım..

benim bir sorum olacaktı; Turkey Lurkey achivmenti için karşı taraftaki oyuncuların lvl leri fark etmez dimi şehire gidip herhangi lvldeki bir rouge a attığımda işe yarayacak?

bu arada hindi festivali zevkli hemde kazançlı 2 saat eğlenerek cooking i tam 350 yaptım çok hoş kaçırmayın derim ;)
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı