İçeriğe git

Resim
- - - - -

The Thunderwolf Council

• Please log in to reply
Bu konuya 26 yanıt gönderildi

#1 Algerdon

Algerdon

Sergeant

• Members
  • 83 İleti

Yazma tarihi: 28 Kasım 2011 - 03:12 ÖS

Savaş Şefinin Sesine Kulak verin !

Şavaş Şefinin Sesine Kulak verin !

Bunlar Güruh için Zor zamanlar kardeşlerim artık tek yürek tek vücut olma'Nın zamanı ! geldi !
Soylu Elfler ! Karanlık Ölüler Vahşi Troller ! Doğanın Koruyucu Taurenler ! Ve Onurlu Ork
Kardeşlerim Çağrıma Kulak verin !

En Yetenekli Savaşçılarınız Güruhun Sıcak Kollarına Bahşedinki Onur içinde yücelsinler !

Warlord Khazthor'un Önderliğinde Fırtınakurt'larına Katılın

Cesaret'inizi Gücü'nüzü Merhamet'İnizi Onur'unuzu Ölçelim !

Siz'Ki Güruh'Un Onurlu Askerleri Yeteneklerinizi Gösterin Çünkü Savaş Vakti Yakındır...

Savaş davulları çalmaya başladı... Kan Kokusu Geliyor ! Şehit düşen Kardeşlerimizin Kanları...
Bunlar ! Ve Siz Güçlü Kardeşlerim Tek vücut olmaya hazırsınız Onurunuz Ve Şerefiniz için Çağrılıyorsunuz...

Warlord Khazthor Thunderhammer.

Nasıl başvurabilirsiniz:
Guild'e katılmak için aşağıdaki başvuru formunu doldurmanız gerekiyor.

Oyundaki karakter adı: Oyunda gözüken adınız. RP yaparken kullandığınızla aynı olmak zorunda DEĞİL.

Karakter Adı-Soyadı: RP yaparken kullandığınız karakter adı ve soyadı. WoW'daki tarihi kişiliklerin adını koyamazsınız.

Irk: Oynadığınız karakterin ırkı. Darkiron Dwarf ya da High-elf gibi çetrefilli şeyler de olabilir.

Fiziksel Görünüş: Fazla cılkını çıkarmadan karakterinizin genel görünüşü. Yüzünde bir yara izi var mı? Dövmesi, piercingi var mı vs. vs.

Karakteristik özellikler: Sizi siz, daha doğrusu karakterinizi karakter yapan temel şeyler. Sinirli, komik, burnu havada vb...

Karakter Geçmişi: Karakterinizin geçmiş yaşamı. Onu etkileyen olaylar ve dahası... En az 3 paragraf olmasına.

Geçmiş RP deneyimleriniz: Daha önce RP yaptınız mı? Yaptıysanız ne kadar süre nerede?

Aktif olabileceğiniz süre: Günde-haftada ne kadar süre online olabilirsiniz?

Evet şimdi gelelim rütbelere...

Warlord : Warlord Konseyin lideridir deneyimli bir savaşçı ve Güruh içinde saygı duyulan ve ün salmış kişiler olması gerekir.

Highlord: Warlord'dan sonra gelen rütbedir sadece bir kişi olabilir yani Warlord olmadığı zaman başkanlık eden kişidir.

Marksman / Archer : Sadece ranged sınıfı olan bireyle bu rütbeye erişebilir, genel tercih olarak Troll avcısı seçilmelidir eğer rütbe atlamak istemesze ayne rütbede kalmak isterse Shadowhunter ( Trolller için ayrıca LOAsınıda belirtmek zorundadır ) Ork'lar için Master archer yada Yaraktık ustası tercih edlibebilir.

Şifacı ( Medic ) : Anlaşıldığı üzere birliğin şifacısıdır, olay anında veya sonrasında grubun sağlığı ile iglilenmekle yükümlüdür. Gereken classlar ( Tercih edilenden az tercih edilene ) Druid,Şaman,Sunwalker Paladin ( Tauren ) ve Elven Priest.

Grunt: Her melee class'In ulaşacağı rütbedir eğer bu rankta ustalaşırsanız sınıfınza göre Knight Master,Blade master, Ve Kor'kron novice olarak ırklara ve sınıflara göre ayarlanacaktır.

Novice: Acemi rütbesi ilk gelenlerin olduğu rütbedir başarınza ve yeteneklere göre zamanla yukardaki üç rütbeye geçerler.

Katılım şartları

Pekala gözünüzü korkutmıyıcam, gelelim şartlara.

1. Karakterin 25 level ve üstü olması.

2. Kesinlike DEATH KNİGHT olmaması.

3. Genel olarak Ork,Troll ve Taurenleri severiz fakat sizin için hangi ırkla roleplay yapmak geliyorsa bizde kabul ederiz.

Evet arkadaşlar... Oyun içinden başvurmak isteyen Khazthor'a w atabilir, herkeze iyi oyunlar.

Konu EgeÖğüt tarafından 29 Kasım 2011 - 06:33 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#2 DooMBolt61

DooMBolt61

Legionare

• Members
  • 458 İleti

Yazma tarihi: 28 Kasım 2011 - 03:17 ÖS

Hmm buna da katılmak isterim kendime bir karakter oluşturayım
  • 0

#3 H.L.L

H.L.L

Genel Yönetici

• Executives
  • 2.084 İleti
  • LocationAlmaty / KZ

Yazma tarihi: 28 Kasım 2011 - 04:06 ÖS

Becere bilsem direk kapali olan accountu acip gelecem...
hem saat farki hem de RP ile daha once hic ugrasmadigim icin pek ugrasasim yok :P
tembelmiyim neyim...

NOT: hayir degilim WoW baydi :((

In the end, death claims us all

but HORDE will live on

Vol'jin is dead.

Who among you will help me avenge him?

Sylvanas Windrunner

#4 dogabeey

dogabeey

Moderatör

• Moderators
  • 299 İleti

Yazma tarihi: 28 Kasım 2011 - 04:40 ÖS

Becere bilsem direk kapali olan accountu acip gelecem...
hem saat farki hem de RP ile daha once hic ugrasmadigim icin pek ugrasasim yok :(
tembelmiyim neyim...

NOT: hayir degilim WoW baydi :D(

WoW baydıysa daha iyi :D Çünkü böylece pve veya pvp ile fazla uğraşmazsın ve RP'ye yönelebilirsin. Zaten defalarca tekrarladığım gibi, RP yapmaya başlamak Firelands'a girmekten daha kolaydır ama RP'de ustalaşmak Ragnaros'u HC'de kesmekten daha zordur :P

Ayrıca Blinnes'te söylediğim şeyleri burada da tekrarlamak istiyorum: Deneme amaçlı, "bir bakayım RP nasıl birşeymiş anlayayım ondan sonra işime gelirse katılırım." tarzında söylevlerle gelmezseniz seviniriz. Bir de ally tarafındaki guildimizde olan kişilerle zaten haftada 2+1 gün event yaptığımızdan katılmak isteyen Blinnes üyeleri bu birliğe de katılırsa haftada 3+2 kere event yapmayı göze almalılar. Bunu da göz önünde bulundurun lütfen ^^

Konu dogabeey tarafından 28 Kasım 2011 - 04:47 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

Dark Lion Onslaught.

#5 Algerdon

Algerdon

Sergeant

• Members
  • 83 İleti

Yazma tarihi: 28 Kasım 2011 - 05:26 ÖS

Doğa cevap vermeyi düşünüyodum fakat toparlayamadım düşüncelerime tercüman olduğun için sağol, Rp ilk başta zor gelebilir fakat iyi bir eğitmen tarafından eğitim görüsen çok hoşuna gider inanki Rp gear ararken bulduğun item raidden düşen itemden daha zevk verir... Saygılar.

Konu EgeÖğüt tarafından 28 Kasım 2011 - 05:28 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#6 DooMBolt61

DooMBolt61

Legionare

• Members
  • 458 İleti

Yazma tarihi: 28 Kasım 2011 - 09:38 ÖS

Adı:Berthar
Karakter Adı-Soy adı:Berthar Wolfrage. "Storm" lakabıyla bilinir
Irk:Dark Portalın açılmasıyla Azeroth'a gelen orclardan.
Fiziksel Görünüş:Normal bildiğimiz orc.
Karakteristik Özellik:Bilge bir shaman.Kurtları çok sever.Undead düşmanı ve doğa dostudur.Güçlü bir shamandır kendini Hordeye ve 5 ruha adamıştır.Sakin ve taktiksel bilgisi yüksek.Kitap okumayı sever.Babası Gorhan'ın anısını sürekli hatırlatır
Geçmişi:Dark Portaldan geçen Klanlardan birinin baş shamanıydı.Eskiden Wolfrage klanında sözü geçen biri olan babası daha Azeroth a geçemeden Draneilerle yapılan bir savaşta ölmüştür.Babası gözü dönmüş orclardan olduğu için o varken Klan fazla ilerleyememiş ve çok üye kaybetmişti.Onun ölümüyle klan savaşlardan geri çekilmiş bunun sonucu olarakta Azeroth a sürülmüştür.
Berthar uzun yıllar süren eğitiminin ardından güçlü bir shaman olmuştur.Klanındaki 3 shaman arasından baş shaman olarak seçilmiş klanda önemli birisi olmuştur.Ama klan bu yabancı dünyada pekçok ırkla savaşmış ve yenilmiştir.Klanın en son savaşı Ogrelerle gerçekleşmiş ve klan ağır bir yenilgi almıştır.Berthar bu öfke ile oldukça büyük bir fırtına yaratmış ogre köyünü ve ordusunu yok etmiştir(Tharll ın hikayesine benziyor biliyorum ama bunu Büyük Şefi okumadan önce kurgulamıştım).Bunun üzerine ogrelerden kurtulan bir kaç üye ona "Storm" lakabını takmışlardır.
Berthar Tharll ın kurduğu Güruhta bir savaş şamanı olarak yer almıştır.Şu anda kendine gerekilen önemi verilmediğini düşünüyor ve Baş şamanı olabileceği bir Klan arıyor
Geçmiş RP deneyimi:BB başladığından beri 1 tanesi hariç bütün eventlara girdim
Aktif Olabileceği süre:Özel durum olmadığı sürece her akşam

Thunderwolf Klan yapsan daha hoş bence

Birde guildi daha ayrıntılı anlatsana rütbeler olacak mı ? ne ne olacak ? sadece kaydolun demekle bitmiyor.

Bir de ally tarafındaki guildimizde olan kişilerle zaten haftada 2+1 gün event yaptığımızdan katılmak isteyen Blinnes üyeleri bu birliğe de katılırsa haftada 3+2 kere event yapmayı göze almalılar. Bunu da göz önünde bulundurun lütfen ^^

hacı önemli değil o ben hergün girerim sen benim ne zaman event a girmediğimi vs gördün? 1 kere oldu o da saat değişmiş ben ne yapayım bir girdim saat 7.6 da yapılmış zaten event
  • 0

#7 Falven

Falven

Moderatör

• Moderators
  • 405 İleti
  • LocationBodrum

Yazma tarihi: 28 Kasım 2011 - 11:08 ÖS

Arkadaşlar guild tanıtımlarında ve başvurularda biraz daha özenli olursak isabet olur.

Saygılarla, Mahir.
  • 0

Resmi ekleyen

#8 Algerdon

Algerdon

Sergeant

• Members
  • 83 İleti

Yazma tarihi: 29 Kasım 2011 - 06:27 ÖS

Adı:Berthar
Karakter Adı-Soy adı:Berthar Wolfrage. "Storm" lakabıyla bilinir
Irk:Dark Portalın açılmasıyla Azeroth'a gelen orclardan.
Fiziksel Görünüş:Normal bildiğimiz orc.
Karakteristik Özellik:Bilge bir shaman.Kurtları çok sever.Undead düşmanı ve doğa dostudur.Güçlü bir shamandır kendini Hordeye ve 5 ruha adamıştır.Sakin ve taktiksel bilgisi yüksek.Kitap okumayı sever.Babası Gorhan'ın anısını sürekli hatırlatır
Geçmişi:Dark Portaldan geçen Klanlardan birinin baş shamanıydı.Eskiden Wolfrage klanında sözü geçen biri olan babası daha Azeroth a geçemeden Draneilerle yapılan bir savaşta ölmüştür.Babası gözü dönmüş orclardan olduğu için o varken Klan fazla ilerleyememiş ve çok üye kaybetmişti.Onun ölümüyle klan savaşlardan geri çekilmiş bunun sonucu olarakta Azeroth a sürülmüştür.
Berthar uzun yıllar süren eğitiminin ardından güçlü bir shaman olmuştur.Klanındaki 3 shaman arasından baş shaman olarak seçilmiş klanda önemli birisi olmuştur.Ama klan bu yabancı dünyada pekçok ırkla savaşmış ve yenilmiştir.Klanın en son savaşı Ogrelerle gerçekleşmiş ve klan ağır bir yenilgi almıştır.Berthar bu öfke ile oldukça büyük bir fırtına yaratmış ogre köyünü ve ordusunu yok etmiştir(Tharll ın hikayesine benziyor biliyorum ama bunu Büyük Şefi okumadan önce kurgulamıştım).Bunun üzerine ogrelerden kurtulan bir kaç üye ona "Storm" lakabını takmışlardır.
Berthar Tharll ın kurduğu Güruhta bir savaş şamanı olarak yer almıştır.Şu anda kendine gerekilen önemi verilmediğini düşünüyor ve Baş şamanı olabileceği bir Klan arıyor
Geçmiş RP deneyimi:BB başladığından beri 1 tanesi hariç bütün eventlara girdim
Aktif Olabileceği süre:Özel durum olmadığı sürece her akşam

Thunderwolf Klan yapsan daha hoş bence

Birde guildi daha ayrıntılı anlatsana rütbeler olacak mı ? ne ne olacak ? sadece kaydolun demekle bitmiyor.

hacı önemli değil o ben hergün girerim sen benim ne zaman event a girmediğimi vs gördün? 1 kere oldu o da saat değişmiş ben ne yapayım bir girdim saat 7.6 da yapılmış zaten event

Şimdi bak, Dark portal'dan azerotha gelen Ork demişsin bir çok klan geldi mesela '' Buzkurdu klanıyla beraber Azerotha geçen bir Ork'tur, Dreneor'da şamanizmi benimseyip onunla ilgili eğitim aldı, bir zaman sonra usta bir şaman oldu.

Bide Horde yerine Güruh, Shaman yerinede Şaman kullanman daha iyi bende ilk zamanlarımda öyle hatalar yapıyordum fakat zamanla oturucak şeyler.

Thunderwolf Council, bir klan değildir Güruh'Un kurduğu Kor'kron gibi bir elit takımdır fakat daha çok kolları olan bir ekip olarak görev yapmaktadır. Ayrıca Güildmaster ben olucam fakat şu an Doğa benden daha tecrübeli olduğu için Rp master yine kendisi olucaktır.
  • 0

#9 dogabeey

dogabeey

Moderatör

• Moderators
  • 299 İleti

Yazma tarihi: 29 Kasım 2011 - 06:33 ÖS

+1, zaten her türlü ırkı kabul ettiği için klan olamaz. Thunderwolf, Blinnes'in aksine askeri bir yapılanma.

. Ayrıca Güildmaster ben olucam fakat şu an Doğa benden daha tecrübeli olduğu için Rp master yine kendisi olucaktır.

Evet tıpkı Blinnes'te olduğu gibi(!) :P
  • 1

Dark Lion Onslaught.

#10 DooMBolt61

DooMBolt61

Legionare

• Members
  • 458 İleti

Yazma tarihi: 29 Kasım 2011 - 07:15 ÖS

Şimdi bak, Dark portal'dan azerotha gelen Ork demişsin bir çok klan geldi mesela '' Buzkurdu klanıyla beraber Azerotha geçen bir Ork'tur, Dreneor'da şamanizmi benimseyip onunla ilgili eğitim aldı, bir zaman sonra usta bir şaman oldu.

Bide Horde yerine Güruh, Shaman yerinede Şaman kullanman daha iyi bende ilk zamanlarımda öyle hatalar yapıyordum fakat zamanla oturucak şeyler.

Thunderwolf Council, bir klan değildir Güruh'Un kurduğu Kor'kron gibi bir elit takımdır fakat daha çok kolları olan bir ekip olarak görev yapmaktadır. Ayrıca Güildmaster ben olucam fakat şu an Doğa benden daha tecrübeli olduğu için Rp master yine kendisi olucaktır.

Şuanda frostwolf klanında taurenlerde var!ve ilk dediğini anlamadım Wolfrage klanından bahsettim.Geliş nedeni vs yazdım
  • 0

#11 Algerdon

Algerdon

Sergeant

• Members
  • 83 İleti

Yazma tarihi: 29 Kasım 2011 - 07:41 ÖS

Peki bu Klan kimin tarafından nerede kurulmuştur bunun gibi bilgileride bizlerle paylaşırsan sevinirim,ayrıca Buzkurdu klanının içinde Taurenleri olması artık eski bir klan değilide Güruh'Un himayesi altına girip sadece bir cephe olarak anlatılıyor WoW'da. Birde Normal bildiğimiz Ork diye bir şey olmaz, Misal Uzun boylu , saçları omuzlarından koluna kadar uzunlukta adeta derya'nın dalgası gibi. Yani sen burda bildiğimiz ork dersen her ork aynı oluyor Garrosh aynı Thrall aynı bunları göz önünde bulundurmanı tavsiye ederim...

İyi oyunlar.
  • 0

#12 DooMBolt61

DooMBolt61

Legionare

• Members
  • 458 İleti

Yazma tarihi: 29 Kasım 2011 - 07:47 ÖS

hehe bi özelliği yok yani sen oraya dövmesi vs var mı diye yazmışsın yok anlamında kullandım oturup karakterin dış görünüşünü anlatmaya lüzum hiç mi hiç yok.2. olarak Bizde yeni bir guildiz değil mi he bu bir öneri başkan sensin

Konu DooMBolt61 tarafından 29 Kasım 2011 - 08:05 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#13 Algerdon

Algerdon

Sergeant

• Members
  • 83 İleti

Yazma tarihi: 29 Kasım 2011 - 07:50 ÖS

Dövmesi varmı diye bir şey sölemedim, Geçmişten gelen beyki bir hançer izi gibi ayrıca ben orda tasvir yaptım.
Her Roleplayer'ın karakterinin dış özelliğini ( fiziki görünüş ) belirtmesi yasal olmasada Rpciler arasında kuraldır.
Bizimkisi kabile değil bu arada.

Konu EgeÖğüt tarafından 29 Kasım 2011 - 07:50 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#14 DooMBolt61

DooMBolt61

Legionare

• Members
  • 458 İleti

Yazma tarihi: 29 Kasım 2011 - 08:14 ÖS

tüh ya yazmıştım gönder dediğim sırada net gitti.Herneyse şu an oyundamısın w atıcam
  • 0

#15 Algerdon

Algerdon

Sergeant

• Members
  • 83 İleti

Yazma tarihi: 29 Kasım 2011 - 08:18 ÖS

Hayır, şu an oyunda değilim.
  • 0

#16 DooMBolt61

DooMBolt61

Legionare

• Members
  • 458 İleti

Yazma tarihi: 29 Kasım 2011 - 08:39 ÖS

gear bakarken geldi aklıma Horde için Honor Guard var rank olarak çok seviyorum onu bence listeye girebilir
  • 0

#17 Baratheon

Baratheon

Scout

• Members
  • 8 İleti

Yazma tarihi: 29 Kasım 2011 - 08:47 ÖS

Aslında bir undead guildi açıcaktım da;liderlik özelliğimin olmamasından birde falven'in tavsiyesini dinleyerek size katılmak isterim. Hem blinnes'takilerin bu guildde de olması ayrı bir artı. Şimdi bir troll warrior kasıyorum, başvuru formunu belli bir seviyeye ulaşınca yazarım.
  • 0

#18 Algerdon

Algerdon

Sergeant

• Members
  • 83 İleti

Yazma tarihi: 29 Kasım 2011 - 09:02 ÖS

Tabikide, başvurunu bu başlık altından yapabilirsin.
  • 0

#19 dogabeey

dogabeey

Moderatör

• Moderators
  • 299 İleti

Yazma tarihi: 29 Kasım 2011 - 09:59 ÖS

Ben de kendi karakter geçmişimi koyayım hem ufak bir örnek olsun ^^

Oyundaki karakter adı: Grezzbek

Karakter Adı-Soyadı: Grezzbek "Grezz" Wildbane

Irk: Jungle Troll

Fiziksel Görünüş: Boyu oldukça uzun ve buna bağlı olarak oldukça zayıftır. Kulakların 2'şer tane voodoo büyüsüyle kutsanmış bronz küpe vardır. Sağ fildişi yarısından itibaren kırıktır. Pek çok trolün aksine gözleri canavarca değil, oldukça sakindir. Bu özelliği onun azılı bir katil olduğunu gizlemesinde çok yardımcı olur.

Karakteristik özellikler: Cesur, sürekli düşüncelere dalan, psikopat ruhlu ama sakin, amaç için he türlü aracı kullanan, hiç kimse hakkında hiçbir kişisel düşüncesi olmayan bir tip. Sadece kendisi için daha rahat bir yaşamı hedefliyor, ırkçı ve bunu dışarı yansıtmaktan çekinmiyor ((Ben elektrik aldım, açalım perdeyi))

Karakter Geçmişi: Grezzbek, kendisini bildi bileli Zul'Gurub'da yaşıyordu. Hayatının ilk evrelerinden itibaren soğukkanlı bir katil olmak için yetiştirildi. Kendisi de, Dambala adlı loa'ya tapınarak güçlerini geliştirdi. Gurubashi'deki görevi, Bloodgod Hakkar'a kurban edilecek kişilerin işini bitirmekti. 20 yıl boyunca bu görevi başarıyla yaptı ancak Catacylsm'den sonra işler değişecekti.

Cataclysm'in Azeroth'u vurmasından birkaç hafta sonra Zandalari kabilesi pek çok troll kabilesini bir araya getirerek İttifak ve Güruh'a savaş açtı. Grezzbek bu ittifağın dış dünyanın kuvvetlerine karşı koyamayacağını farkındaydı. Bu şüphesini aktarmak için kabilenin ileri gelenlerinin karşısına çıktı. Ancak kabile meclisi onu hainlikle suçlayıp Hakkar'a kurban ettirmek istedi. Grezzbek, loasından aldığı güçleri kullanarak oradan kaçtı.

Tam da beklediği gibi, Güruh'un troll lideri Vol'jin kendisine ufak bir ordu toplayarak Zul'Gurub'un kapısına dayandı. Grezzbek Zul'Gurub kabilesi tarafından aranıyordu. Güruh'a da sığınamazdı çünkü orman trolleri gördüğü yerde katlediliyordu. Grezzbek her zaman yaptığı şeyi yaptı, hayatta kalabilmek için yapması gerekeni... Vol'jin'in huzuruna çıktı, güruha katılmak karşılığında Zul'Gurub'u istila etmeleri için ona yardım edeceğini söyledi. Grezzbek anlaşmaya uydu ve karşılığında güruhun ordusunda kendisine yer buldu.

Her ne kadar başta Garrosh ona oldukça soğuk davransa da, sadakati ve güruh'ta yaşamı çabucak kavraması onu ordunun gvenilir isimlerinden yaptı. Garrosh orduda onun güçlerinden, saldırılarda düşmanın komutanlarını öldürüp orduyu içten dağıtması için yararlanıyordu. Grezzbek bu konuda o kadar başarılıydı ki, en sonunda yeni kurulan ve elit savaşçılardan oluşan Thunderwolf Konseyine atandı.

Geçmiş RP deneyimleriniz: AotS'ta 5 event - Çavuş, Mountaineers'te 2 event - Novice, Blinnes Brotherhood 6 event - Guild Master

Aktif olabileceğiniz süre: Hafta İçi hergün akşam 3-12 arası, hafta sonları ise geceyarısından sabah 6 arası hariç herhangi bir zamanda online olabilirim. Ancak genel olarak hergün 15-18 ve 21-23 arası beni bulabilirsiniz.
  • 1

Dark Lion Onslaught.

#20 Algerdon

Algerdon

Sergeant

• Members
  • 83 İleti

Yazma tarihi: 30 Kasım 2011 - 07:25 ÖÖ

Kabul edilmiştir.

Doğa, güzel olmuş birde yakın tarih olması hoşuma gitti.
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı