İçeriğe git

Resim
- - - - -

Lineage2 Artık Ücretsiz

• Please log in to reply
Bu konuya 4 yanıt gönderildi

#1 Gleominas

Gleominas

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.798 İleti
  • LocationAntalya/Ankara

Yazma tarihi: 01 Aralık 2011 - 08:44 ÖS

Başlıkta da yazdığı gibi lineage2 artık hiçbir ücret ödemeden oynanabiliyor. Yapmanız gereken tek şey ücretsiz olarak hesap oluşturmak, oyunu indirmek ve oynamak. Üstelik işin güzel kısmı ücretsiz olduktan sonra yeni server da açıldı. Yani böylece yeni başlayan oyuncular diğer playerlardan geri kalmayacak.
Ben başladım valla isteyen beni bulsun oyunda :) Nickimi söylememe gerek yok zaten belli http://www.wow-turk....tyle_emoticons/default/icon_mrgreen.gif
  • 0

Resmi ekleyen

#2 hanua

hanua

Lieutenant General

• Members
  • 2.860 İleti

Yazma tarihi: 01 Aralık 2011 - 09:46 ÖS

Anılarım depreşti birden...

Konu hanua tarafından 01 Aralık 2011 - 09:46 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0
Benim dotum pıt pıt vuruyor abi-Ezekeel
AMİNTOBELLO

#3 holigan5818

holigan5818

Scout

• Members
  • 84 İleti

Yazma tarihi: 03 Aralık 2011 - 12:08 ÖÖ

Dnemek lazım.Peki bu oyunda da diğer ücretsiz oyunlar gibi market sistemi vardır.Varsa bu market sistemi oyunu nekadar etkiler.
  • 0

#4 Deltaus

Deltaus

Moderatör

• Moderators
  • 523 İleti

Yazma tarihi: 05 Aralık 2011 - 08:16 ÖS

lineage demişsinde bildiğin metin2 yav bu:S

Ama yinede ne yalan söyliyim canımda şöyle metin2 tadında sade, basit, sıcak, liseli bir oyun çekmiyordu diğil bak bi deniyim:)

Gerçi bu hissettiğim duygular oyunu en son oynadığım 5. sınıf ve hayatında düzgün bi oyun oynamamış ben kafasıyla yaşandığı için bir daha asla yaşanmicak, dolayısıyla çabalarım boş olcak olabilir, yinede denemekte bir fayda var.
  • 0

#5 Gleominas

Gleominas

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.798 İleti
  • LocationAntalya/Ankara

Yazma tarihi: 05 Aralık 2011 - 11:22 ÖS

Lineage 2 oldukça köklü ve sağlam hikayesi olan bir oyundur. Metin2 ko gibi oyunlarla kıyaslanamaz bile. Bana göre wowdan sonra oynanabilecek tek oyundur hatta. Hele ki şu an free to play ile cidden çok değişti ve yenilikleri çok beğendim. La2'yi wowdan önce de oynamıştım. Wow oynarken ve wow u bıraktıktan sonra da oynadım. Eksileri tabiki var ama cidden belirli bir kademeye gelenler çok iyi anlar. Çok sürükleyici :)
  • 0

Resmi ekleyen

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı