İçeriğe git

Resim
- - - - -

Bilen Varsa Yardım Etsin

• Please log in to reply
Bu konuya 5 yanıt gönderildi

#1 burcu434

burcu434

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 21 İleti

Yazma tarihi: 05 Aralık 2011 - 12:45 ÖS

http://www.wowhead.com/itemset=-416 ben 74 lv dk karakterime bu seti aldım fakat kırmızı socket olarak bunu kullanabilirmiyim http://www.wowhead.c...an-be-placed-in ben hangi iteme hangi socket en iyi gider bilmiyorum yani üzerinde '' 285 or higher '' felan yazmıyor nasıl anlayacam kullabileceğimi ? bildiğiniz bir site varmı itemi seçip üstüne socket katabileceğim ?
  • 0

#2 Pastel

Pastel

Sergeant

• Members
  • 69 İleti

Yazma tarihi: 05 Aralık 2011 - 12:56 ÖS

valla Dk dan falan anlamam ama. sana söyleyebileceğim tek bir şey var. item ve gem için. 85 lvl olana kadar bu tip şeylere pek takılma derim.

nedeni ise 85 lvl a kadar o kadar çok item değişeceksinki anlatmakla bitmez. bence en güzeli. 85 lvl ol sonra hızlıca zindan farmlamaya başla. buradan hem yeni heroiclere girebileceğin ilvl larda itemler düşecek hemde valor point ve justice point toplayacaksın. justice poitnlerin ile eski fireland itemlerini rahatca alabilirisin. (378 ilvl)

işte ozaman, hangi talent. hangi specc. hangi gem. hangi enchant. hangi glyph tarzındaki soruların dahada çok olacak. çünkü çantadaki itemler dahil kullandıklarının toplam item level ı 372 olduğu zaman direk olarak yeni herocilere ve yeni gelen Looking For Raid sekmesinden faydalanarak raid yapma imkanın doğacak.

belki yanlış düşünüyor olabilirim ama ben olsam en hızlı nasıl level atlarımda 85 olurum diye kastırırım.
  • 0

#3 alagoz81

alagoz81

Knight Lieutenant

• Members
  • 651 İleti

Yazma tarihi: 05 Aralık 2011 - 12:56 ÖS

wotlk soketleri takabilirsin onlara. 20 str veya 16 str olanlardan. pahalı dersen de tbc soketleri takabilirsin.
  • 0

#4 hanua

hanua

Lieutenant General

• Members
  • 2.860 İleti

Yazma tarihi: 05 Aralık 2011 - 01:56 ÖS

85 olmadan bulaşma. Hem parana yazık hem emeğine.
  • 0
Benim dotum pıt pıt vuruyor abi-Ezekeel
AMİNTOBELLO

#5 Benegesseritus

Benegesseritus

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.244 İleti

Yazma tarihi: 05 Aralık 2011 - 02:00 ÖS

"Bilen Varsa Yardım Etsin"

ben biliyorum da yardım etmem, ama arkadaşlar etmiş zaten. Tek cümle, "85 olmadan bulaşma". Ayrıca bu konuda ve diğer bir postunda "bayan" olduğunu belirtmemişsin, hayret, şaşırdım :)

Konu Benegesseritus tarafından 05 Aralık 2011 - 02:00 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#6 burcu434

burcu434

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 21 İleti

Yazma tarihi: 05 Aralık 2011 - 03:33 ÖS

"Bilen Varsa Yardım Etsin"

ben biliyorum da yardım etmem, ama arkadaşlar etmiş zaten. Tek cümle, "85 olmadan bulaşma". Ayrıca bu konuda ve diğer bir postunda "bayan" olduğunu belirtmemişsin, hayret, şaşırdım :)

tekrar belirtme gereği duymadım
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı