İçeriğe git

Resim
- - - - -

Lfr Fall Of Deathwing Ve Sezon 11 Pvp

• Please log in to reply
Bu konuya 11 yanıt gönderildi

#1 Pastel

Pastel

Sergeant

• Members
  • 69 İleti

Yazma tarihi: 06 Aralık 2011 - 05:03 ÖS

bu hafta Fall of Deathwing geliyormuş LFR ye ayrıca sezon 11 pvp setlerde geliyormuş.

ancak en çok dikkat çekici olan dün geceden itibaren uygulamaya başlanan 3-8 gün arasın BAN lanma. sitede bandan nasibini almış bir elemanın mail görüntüsüde mevcut.
kaynak : http://www.mmo-champion.com/content/

Konu Pastel tarafından 06 Aralık 2011 - 05:03 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#2 cem3203

cem3203

Knight Lieutenant

• Members
  • 792 İleti

Yazma tarihi: 07 Aralık 2011 - 06:05 ÖÖ

LFR Exploit kullananları banlıyorlar, sorun yok.
  • 0

#3 Kılıçbalığı

Kılıçbalığı

Senior Sergeant

• Members
  • 172 İleti

Yazma tarihi: 07 Aralık 2011 - 04:29 ÖS

LFR Exploit kullananları banlıyorlar, sorun yok.

LFR Exploit nedir ?
  • 0

#4 Pastel

Pastel

Sergeant

• Members
  • 69 İleti

Yazma tarihi: 09 Aralık 2011 - 09:38 ÖÖ

LFR Exploit nedir ?

şimdi bu bir çok oyuncunun imba diye tanımladığı aslında bir çok hile hurda dan faydalanarak raid yapıp world first yapan guildler varya;

örnek ICC zamanında Ensidia ve en güncel olanıda Paragorn; bunlar LFR nin bir bug ını bulmuşlar, normal şartlarda LFR ile girdiğin ilk raidde tüm bossları kestiğinde LOOT olarak bosslara saveleriniyorsun. yani senin savein kalkana kadar haftada her boss için 1 loot hakkı veriyor. ama bu elemanlar bu açığı yakalayarak patchin geldiği ilk hafta LFR yi resmen sömürmüşler.
bunu tespit eden blizzarda bunu kullananları BAN lıyorum diyor.
ICC de Ensidia banlandı bütün arşivleri silindi puanları silindi ve itemleri geri alındı,
yeni 4.3 patch de Paragorn balandı itemleri ve arşivleri alındı, Paragorn kendi sitesinden özürbile diledi. ama nafile.

Kısaca sen save kalktıktan sonra LFR girdin bütün bosslarını kes hacı ne düşersede needle burada bir sıkıntı yok. ama savelendin iş olsun diye gittin Tekrar girdin. normal şartlarda boss lootlarına savelisin. ama bu save e rağmen sen gidip hala need çekmeye bunları almaya yanşırsan BAN sebebi kafadan 8 gün.

benim bildiğim anladım bu valla.
  • 0

#5 fat1hxxx

fat1hxxx

Legionare

• Members
  • 634 İleti

Yazma tarihi: 09 Aralık 2011 - 10:52 ÖÖ

Evet aynen öyle.LFR ye 5 karakterimle girdim ilk hafta.Method oyuncularıyla karsılastım 3-4 tane ,1 inde 3 lü set diğer 3 ünde 4 lü set vardı.Guild liderleri de buna dahil :)

http://eu.battle.net...vius/Sco/simple Adam ilk 4 bossu 8 kere kesmiş.Geçtiğimiz diğer 2 patchin ikisinde de hem normal modda hem heroic modda paragon ile hemen hemen bütün bosslarda kafa kafaya gitmiş ama son bosslardan hep world 2nd olarak cıkmıs bi guildin lideri :) üzerindeki 397 tierların hepsi daha 1 hafta önceden vardı ama 384 tü onlar.Armory de earlier activity ye tıklarsanız görürsünüz :)
  • 0

#6 alagoz81

alagoz81

Knight Lieutenant

• Members
  • 651 İleti

Yazma tarihi: 09 Aralık 2011 - 11:55 ÖÖ

en güzeli 1 kere gireceksin ve girerken de guildden 25 kişi alacaksın ve master loot yapıp gireceksin. bu sayede bir çok kişiye set verirsin hem de guild dışından adam itemi alır diye bir sorun olmaz. kendi guildinizle 25 man LFR 1 kere yapın ve rahatça lootları alın. zaten en fazla 2 saat sürer. Guild olarak girince master lootta yapabiliyorsun. ayrıca şöyle de yapabilirsiniz. 25 kişi yoksa gene LFR ye girersiniz guild dışından olan adamları atarsınız ve kalanlarla devam edersiniz. bunun içinde adamı attıktan sonra tekrar random adam almayı kapayın . LFR de bossların bi özelliği yok pata küte dalıyorsunuz zaten. Normal guild run yapınca da LFR den set alanların setlerini 2 lersiniz veya 4 lersiniz. hc modda işinize yarar

attığınız adamın yerine adam alamıyorsunuz sadece kalanlarla devam edebilirsiniz. bi de atacağınız adam hangi grupta ise o gruptaki adamlar onu kickleyebilir. randomdan adam gelirse master loot yapamazsınız ama randomdan adam gelmezse guild run olursa master loot yapabilirsiniz.

daha önce bossa savedli olan adamları almayın. saved olmayan adamlarla yapın. Loot kapalı olan adamların loot alması ve verilmesi ban sebebi. 25 kişi veya 20 kişi saved olmayın ve LFR yi kullanın itemleri alın. 2. defa girmeyin.

savedden kasıt daha önce LFR ile o bossları o hafta kesmiş adamlardır.

Konu alagoz81 tarafından 09 Aralık 2011 - 12:10 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#7 heartbreak

heartbreak

Champion

• Members
  • 1.129 İleti

Yazma tarihi: 09 Aralık 2011 - 01:00 ÖS

bu tip adamları banlasınlar işte 8 defa kesmek ne demek millet 1 defa kesebilirken;hadi lfr 1 normal raid 1 hc 1 de
3 defa olur sen 8 defa kesip lootları alırsan ne anlamı var
Bu adamın tabard/yada tişört ile boss kesenlerden ne farkı kaldı...?
  • 0

#8 firedesire

firedesire

Sergeant

• Members
  • 112 İleti

Yazma tarihi: 09 Aralık 2011 - 04:42 ÖS

Ben rgu questini yapıldığını sanarak lfr 4 kere girmiştim sonradan çakmıştım ama bikere item aldım bida alamadım hayret nasıl aldılarsa...
  • 0

#9 fat1hxxx

fat1hxxx

Legionare

• Members
  • 634 İleti

Yazma tarihi: 09 Aralık 2011 - 06:07 ÖS

en güzeli 1 kere gireceksin ve girerken de guildden 25 kişi alacaksın ve master loot yapıp gireceksin. bu sayede bir çok kişiye set verirsin hem de guild dışından adam itemi alır diye bir sorun olmaz. kendi guildinizle 25 man LFR 1 kere yapın ve rahatça lootları alın. zaten en fazla 2 saat sürer. Guild olarak girince master lootta yapabiliyorsun. ayrıca şöyle de yapabilirsiniz. 25 kişi yoksa gene LFR ye girersiniz guild dışından olan adamları atarsınız ve kalanlarla devam edersiniz. bunun içinde adamı attıktan sonra tekrar random adam almayı kapayın . LFR de bossların bi özelliği yok pata küte dalıyorsunuz zaten. Normal guild run yapınca da LFR den set alanların setlerini 2 lersiniz veya 4 lersiniz. hc modda işinize yarar

En güzeli senin dediğin.Ben de anlamadım neden bunu yaptı method.Sonuçta üzerlerinde genellikle FL heroic itemları vardı bu adamların.Sanırım tier bonusları daha güzel gördüler ve ondan bu tarz illegal şeyler yaptılar 4 set bonus yapana kadar.Tabiki sadece method diil bir çok guild ve player yapmıştır bunu.Ben kendi main warriorumla toplamda 4 kere LFR yaptım ilkinde 2 loot aldım güzeldi, ama diğer 3 ünün ikisinde bir arkadaşımın 2 healerıyla girdik dps imle yardımcı olmaya gittim diğer sonuncusunda da içtim potionları flaskları dps denedim max kaça çıkabiliorum diye :) Kırmızı bir işaret görüyordum gearlar düştüğünde anca passlayabiliyodum.Onlar nasıl becerdi bilmiyorum belki ben çok salağım :)

Peki bir soru, sizce LFR güzel olmadımı ? :) item levelı düşük evet , ama atıyorum herhangi bir raid guildinde olmayan insanlar için bulunmaz bi fırsat olmadı mı ? 2009 ocak ayından beri hiçbir hardcore raiding guilde girmemiş birisi olarak evet çok hoşuma gitti,oldukça eğlenceli 25 insanla birşeyleri çok kolay da olsa keserek progress yapmak.En azından vaktim olunca trade de dps arayan bir guild run olduğunda o avhievementı gösterebilirim bak ben aldım diye.En azından 3 aşağı 5 yukarı taktikleri bildiğimi gösterir.PvE gearımı görür ya da heroic dummy de dps imi 3-5 dakika izler sonra alır runa.En çok benim gibi oyuncuları mutlu etti bu galiba :) en azından benim gibi çok vakti olmayan ama hala bu oyunun PvE sini oynayarak az veya çok lore contentini yaşamak isteyen oyuncular için çok iyi oldu.Öyle ki 5 ay askere gidicem 2-3 gün sonra,ama ben daha dün gece 12 aylık wow gametime aldım,sırf günün hangi vaktinde olursa olsun tek başıma en yeni contentte progress yapabilicem diye :))) ilk 5 ayının boşa gidecek game time ı , game time a verdiğim para inanın umrumda değil :)

Konu fat1hxxx tarafından 09 Aralık 2011 - 06:08 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#10 Cursex

Cursex

Senior Sergeant

• Members
  • 106 İleti

Yazma tarihi: 09 Aralık 2011 - 10:09 ÖS

fat1hxxx çok doğru söylüyorsun, hardcore oynayamayan oyuncular için çok iyi oldu LFR. Benim guild gene hardcore raid yapıyor ama adamlar raide 10-11 de başlayıp 3-4 gibi bitiriyorlar. Hani haftasonları geceleyebilirimde hafta içi saat 3-4 gibi yatıp 7 de kalmanında bir espirisi yok. Haftasonuna boss bırakmıyorlar zaten hepsi yatmış oluyor işte benim gibi garibanlarda haftasonu LFR sayesinde eğleniyor :)
  • 0

#11 Ezikpriest

Ezikpriest

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 12 İleti

Yazma tarihi: 10 Aralık 2011 - 08:32 ÖS

fat1hxxx çok doğru söylüyorsun, hardcore oynayamayan oyuncular için çok iyi oldu LFR. Benim guild gene hardcore raid yapıyor ama adamlar raide 10-11 de başlayıp 3-4 gibi bitiriyorlar. Hani haftasonları geceleyebilirimde hafta içi saat 3-4 gibi yatıp 7 de kalmanında bir espirisi yok. Haftasonuna boss bırakmıyorlar zaten hepsi yatmış oluyor işte benim gibi garibanlarda haftasonu LFR sayesinde eğleniyor :P

Haklisin abi de Justin Bieber mod yapmak zorunda da degillerdi LFR'yi.Madnessta elementium bolt dusuyor yere 20 sn paso yerde kac kere tickliyor olen yok raidde http://www.wow-turk....tyle_emoticons/default/icon_mrgreen.gif Ne anlami kaldi oyunun biraz zorlasaydi insanlari bari.
  • 0

#12 Cursex

Cursex

Senior Sergeant

• Members
  • 106 İleti

Yazma tarihi: 11 Aralık 2011 - 11:04 ÖÖ

Haklisin abi de Justin Bieber mod yapmak zorunda da degillerdi LFR'yi.Madnessta elementium bolt dusuyor yere 20 sn paso yerde kac kere tickliyor olen yok raidde http://www.wow-turk....tyle_emoticons/default/icon_mrgreen.gif Ne anlami kaldi oyunun biraz zorlasaydi insanlari bari.

Hehe doğrusun ama 5 man HC dunglarda bile wipe yiyorsak finder olayı ile 25 man raidde wipe manyağı olurduk heralde :P Hani zor raid isteyen girsin guildiyle LFR me dokundurtmam :D
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı