İçeriğe git

Resim
- - - - -

Dk Ilk Tier Seti

• Please log in to reply
Bu konuya 5 yanıt gönderildi

#1 Bozoklum

Bozoklum

Corporal

• Members
  • 279 İleti

Yazma tarihi: 11 Aralık 2011 - 10:31 ÖS

arkadaşlar bu ilk dk actıgımızda üzerindeki seti bula ihtimalim varmı ?? yada questlerden alınan itemleri bulabilme sansım varmı ?? yada bu setlere en yakın bir set varmı dk icin?? naxx yada icc tierlerine baktım pek ilgimi çekmedi
  • 0

#2 Philetairos

Philetairos

Scout

• Members
  • 3.781 İleti

Yazma tarihi: 12 Aralık 2011 - 03:23 ÖÖ

Death gate ile Ebon Hold'a git, hemen giriste mor yuvarlak bir portal var yerde oradan diger kata gec.
Hemen solda bir abomination var quartermaster olan, ondan ilk 2 seti alabilirsin.
  • 0
Paper is fine, nerf rock.

Best regards,

Scissors

#3 Livatya

Livatya

Champion

• Members
  • 1.073 İleti

Yazma tarihi: 16 Aralık 2011 - 08:37 ÖÖ

Aslında herkes belediye dağıtır gibi bu setleri alıp değiştireceği düşüncesi ile belkide kimse bu setleri almamıştır. Cümle berbat oldu ama kendimi ifade edebildiğimi düşünüyorum. :)
  • 0

Resmi ekleyen

Lok'Tar ogar, big brother. May the Warsong never fade..
Thrall, Warchief of the Horde

#4 .tyrael.

.tyrael.

First Sergeant

• Members
  • 269 İleti

Yazma tarihi: 17 Aralık 2011 - 12:48 ÖS

ben su anda o seti kullanıyorum hoş bi set
  • 0

#5 Bozoklum

Bozoklum

Corporal

• Members
  • 279 İleti

Yazma tarihi: 17 Aralık 2011 - 01:17 ÖS

Death gate ile Ebon Hold'a git, hemen giriste mor yuvarlak bir portal var yerde oradan diger kata gec.
Hemen solda bir abomination var quartermaster olan, ondan ilk 2 seti alabilirsin.

saolasin hocam
  • 0

#6 YigitHatipoglu

YigitHatipoglu

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 10 İleti

Yazma tarihi: 03 Ocak 2012 - 08:47 ÖS

arkaslar benimde bi kac sorum vardi ,

Pvp itemleri olarak catatalismic seti war orggrimarda onlarimi almam lazim conquestle alinan , Pvp den sikildigim zaman pve takliyorm ama anlamadgm bu justice le alinan itemler baktim item lvl 350 civari ,ezik kalmazmi pvede birde dodge parry verenlerimi almam lazim blood dk oynuorm,gecen hafta 85 oldm, armorym http://us.battle.net.../Icyrock/simple, valor pointle alinanlar ne icin jsutisle alinanlar ne icin , birde justisle aldim mesela orda vanquisier die bisi war onuda alinda galiba upgradei gibi bisi oluyo armorun o vanquiseri nerden bulabilrm ( wow head e baktim ama ordaki dungeonlara dungeonfinder ile girilmiyor galiba) mesela gezerken oxiana lair die bieyre geldm o dungeon finderda yok onlara nasil giriliyor , bide en son talentleri bide gyplerde sacma dagittigim bisi warmi , tsekurler
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı