İçeriğe git

Resim
- - - - -

Wow Edebiyatı

• Please log in to reply
Bu konuya 3 yanıt gönderildi

#1 Morendo

Morendo

Scout

• Members
  • 4 İleti

Yazma tarihi: 12 Aralık 2011 - 02:05 ÖS

2 senedir masaüstü frp, bu sene marttan beri Wow oynuyorum. Oyunun charı hemen 85 yapıp raid ve bg lara girip player kesmekten çok daha fazlası olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden de fantastik edebiyata birkaç adımlık bir giriş yaptım. En çok bilinen Wow üçlemesini okudum. Forumlarda Wow diyarı hakkında bir çok özet, tarihçe döküman vs olduğundan bahsediliyordu ama kaynak bulamadım. Şimdi deneyimli rp oyuncuları ve fantastik edebiyatla ilgilenen arkadaşlar acaba Wow dünyasının tarihçesi hakkında kronolojik özet ya da kitaplar önerebilecek var mı? (forumda aradım fakat böyle bir konuya rastlamadım, eğer gözümden kaçtıysa özür dilerim.)
  • 0

#2 Nem.

Nem.

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 834 İleti
  • LocationÇanakkale

Yazma tarihi: 12 Aralık 2011 - 02:21 ÖS

Lore bölümü bunun için var güzeldir. Çevirici arkadaşların zamanında büyük emekleri oldu. Kronolojik olmasa da baya bir bilgi var. Sen okudukça onları kafanda kronolojik sıraya koyarsın.
  • 0

#3 dogabeey

dogabeey

Moderatör

• Moderators
  • 299 İleti

Yazma tarihi: 12 Aralık 2011 - 02:24 ÖS

http://www.frpnet.ne...arihceleri.html

Bu linke bir göz atabilrsin. Sayfanın sağ tarafından warcraft evrenine ait bütün önemli olayların geniş özeti bulunuyor. Ama bunu forumun lore bölümünde sorsaydın daha iyi olurdu.
  • 0

Dark Lion Onslaught.

#4 Morendo

Morendo

Scout

• Members
  • 4 İleti

Yazma tarihi: 12 Aralık 2011 - 05:57 ÖS

http://www.frpnet.ne...arihceleri.html

Bu linke bir göz atabilrsin. Sayfanın sağ tarafından warcraft evrenine ait bütün önemli olayların geniş özeti bulunuyor. Ama bunu forumun lore bölümünde sorsaydın daha iyi olurdu.

lore ne demek bilmiyorum o yüzden bulamadım sanırım :DD teşekkür ederim cevaplar için.
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı