İçeriğe git

Resim
- - - - -

Mail Deyişikliği

• Please log in to reply
Bu konuya 3 yanıt gönderildi

#1 firedesire

firedesire

Sergeant

• Members
  • 112 İleti

Yazma tarihi: 12 Aralık 2011 - 03:05 ÖS

Meraba direk konuya gireceğim benim mailim mynetteydi ama 5 gündür maile giremiyorum bakım varmış bakım bitmek bilmiyo bu sebebten dolayı maili deyiştirmek istiyorum ama sorun şu maili deyiştirmeye kalkarsan kapalı olan mailime dogrulama linki gönderirlermi çünkü göderirlerse hacılara gelirim çünkü giremedğim için hesabı tam anlamıyla kapatmış olurum eğer kapalı olan maile kod gödermiyorlarsa deyiştircem bunu önceden denemiş varsa yardımcı olursa sevincem şimdiden tşk.
  • -1

#2 Malkavian

Malkavian

General

• Members
  • 3.125 İleti

Yazma tarihi: 13 Aralık 2011 - 05:04 ÖÖ

mayneti bekleyecen.. vulla ben böle dedim ama yine sen biliyin gurban. ammmaaa şunuda deyiyim sana, kulağına küpe olsun. maynet meyılıyla wow hesabı olacak iş değil. senin ki çok deyişik bir mevzuymuş kardeş.!!
  • 0
bu warlock oyunu aylar önce bıraktı.
öyle arada sırada foruma takılıyor.
kısaca artık yardım edemez.

#3 firedesire

firedesire

Sergeant

• Members
  • 112 İleti

Yazma tarihi: 13 Aralık 2011 - 09:15 ÖÖ

Bende deyiştirmek istiyorum ama merak ettiğim hesabımdan direk deyiştirken şu anda kapalı olan maile aktivasyon kodu gönderiyormu yada direk eski maili sona 2 defa yeni maili yazınca deyişiyormu mail deyişikliği yapan varsa önceden yardım ederse çok sevineceğim .
  • 0

#4 H.L.L

H.L.L

Genel Yönetici

• Executives
  • 2.084 İleti
  • LocationAlmaty / KZ

Yazma tarihi: 13 Aralık 2011 - 12:43 ÖS

hatirladigimi yeni mailine kontrol linki
eski mailine de hatirlatma geliyo
eski mailine mail adresi degisti, sen yaptiysan sorun yok, eger yapmadiysan asagidaki link'e basarak egeri alabilrisin diyor.
ama cooook once yaptim mail degisikligini
yanlis bilgi vermis de olmayim :P

In the end, death claims us all

but HORDE will live on

Vol'jin is dead.

Who among you will help me avenge him?

Sylvanas Windrunner

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı