İçeriğe git

Resim
- - - - -

Argent Crusade&deathwing

• Please log in to reply
Bu konuya 11 yanıt gönderildi

#1 Ashbender

Ashbender

Sergeant

• Members
  • 84 İleti

Yazma tarihi: 21 Aralık 2011 - 01:09 ÖS

herkese merhabalar oncelikle konuyu umarim dogru yere acmisimdir, benim merak ettigim bir konu var argent crusade lich king i devirmek icin en on saflarda savasti ancak deathwing krizinde neden orali olmadi bi bilginiz varmi? yada benmi gozden biseyleri kacirdim?
  • 0

#2 Ywizzle

Ywizzle

First Sergeant

• Members
  • 286 İleti

Yazma tarihi: 21 Aralık 2011 - 01:44 ÖS

Argent crusader, lich kingi indirmek için kurulan birlikti.Deathwingi indiren birlik ise earthen ring oldu.

Sürekli dünyaya gelen tehtidleri aynı birlik geri gönderirse pek ilgi çekici olmaz.Bu sebeple büyük ihtimalle daha önce olduğu gibi olacak, illidana yardım eden maiev, lich kinge yardım eden tirion ve deathwinge yardım eden thrall yeni ek pakette görünmeyecek.
  • 0

#3 Algerdon

Algerdon

Sergeant

• Members
  • 83 İleti

Yazma tarihi: 21 Aralık 2011 - 01:50 ÖS

aArgent Crusade şu an Lordearon topraklarını iyileştirmeye çalışıyor benim teorim yeni bir Lordearon kurmak istemeleri.
  • 0

#4 Ashbender

Ashbender

Sergeant

• Members
  • 84 İleti

Yazma tarihi: 21 Aralık 2011 - 05:18 ÖS

evet Argent Crusade topraklari iyilestirmeye calisiorlar ancak boyle buyuk bir tehdite tek bir asker bile gondermemelerine uzuldum bir Tirion hayrani olarak:) gerci yeni paketle yeni Lordearon kurulursa super olabilir :)

Konu Ashbender tarafından 21 Aralık 2011 - 05:18 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#5 Livatya

Livatya

Champion

• Members
  • 1.073 İleti

Yazma tarihi: 22 Aralık 2011 - 07:58 ÖÖ

Aslında konsept olarakta Argent Crusade Dw ile çarpışmaya pek uygun değildi. Dw çok güçlü bir büyücü ve elementlerin gücünü kullanan acpectlerin en güçlüsüydü. İnançlı Paladinler parlak zırhlarıyla Lk ve scourge ile savaşmak için uygundu. Dw için ise elementlere hükmedecek Thrall gibi güçlü shamanlara ihtiyaç vardı. Misal son pakette Sargeras ile savaşacak olsak en başta gelmesini bekleyeceğim kişi Medivh olur. =)
  • 0

Resmi ekleyen

Lok'Tar ogar, big brother. May the Warsong never fade..
Thrall, Warchief of the Horde

#6 Ashbender

Ashbender

Sergeant

• Members
  • 84 İleti

Yazma tarihi: 22 Aralık 2011 - 10:27 ÖÖ

Bas rollerde Thrall gibi elemantel guclere hukmeden biri olmasi gayet mantikli ancak biz oyuncularin kaci elmantel guclere sahibiz ki? muhakkak ki bi gogus goguse muharebe olacaktir bu noktada Ashbringer in (Tirion) destek gondermesini beklerdim biz garip oyunculara :)
  • 0

#7 Algerdon

Algerdon

Sergeant

• Members
  • 83 İleti

Yazma tarihi: 22 Aralık 2011 - 01:17 ÖS

Kutsal ışık bizi ateşe karşı koru :) aslında ben göndermelerini pek istemiyordum. Hah bida Livatya arkadaşım son oyunda Medivh'i koyarlar dedi ( burada öğüt vermek eleştiri anlamında söylemiyorum ) daha dur Med'an var Tirifisal var...
  • 0

#8 Ashbender

Ashbender

Sergeant

• Members
  • 84 İleti

Yazma tarihi: 22 Aralık 2011 - 01:35 ÖS

kutsal isik bizi atese buza karanlik buyulere iblislere kisaca herseye karsi korur tabiki:)
  • 0

#9 Nem.

Nem.

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 834 İleti
  • LocationÇanakkale

Yazma tarihi: 23 Aralık 2011 - 11:22 ÖS

Işık karanlığa karşı savaştı. Hikayeye göre de hala scourge tam anlamıyla yenilmedi. Kafalık hala sağlam ve hala scourge var. LK düşüş videosunu hatırlatırım. "Always there must be a LK" gibi bir şey diyordu Arthas'ın babası. Bu durumda da diyebilirim ki küçük çaplı da olsa bence hala scourge gibi bir tehditle mücadele ediyor, argent crusade.

Tabii diğer yorumlara da katılıyorum. En mantıklı yorum ise elemental güçlerle ilgili gelen olmuş.
  • 0

#10 Livatya

Livatya

Champion

• Members
  • 1.073 İleti

Yazma tarihi: 24 Aralık 2011 - 12:39 ÖÖ

Kutsal ışık bizi ateşe karşı koru :) aslında ben göndermelerini pek istemiyordum. Hah bida Livatya arkadaşım son oyunda Medivh'i koyarlar dedi ( burada öğüt vermek eleştiri anlamında söylemiyorum ) daha dur Med'an var Tirifisal var...

Ben Medivh'den sonra bekçi gelmesini bir türlü benimseyemiyorum,biraz duygusal bir yorum yapmışım sanırım. =)
Her ne kadar onun oğlu olsada ve güç yönünden olayın resmen bokunu çıkartmış olsada ne bileyim Medivh deyince içimde hep bir burukluk olmuştur. Blizz'in bu karakteri yeterince kullanamadığını düşünüyorum.
  • 0

Resmi ekleyen

Lok'Tar ogar, big brother. May the Warsong never fade..
Thrall, Warchief of the Horde

#11 Algerdon

Algerdon

Sergeant

• Members
  • 83 İleti

Yazma tarihi: 24 Aralık 2011 - 04:05 ÖS

Haklısın fakat bizim şu anki warcraft zamanına geldiğinde Medivh baya bir yaşlı olucak diye tahmin ediyorum gücü artsa bile darbelere karşı vücudunu koruyamaz onun yerine genç birisini en mantıklı diye düşünüyorum ayrıca Karazhan artık bir raid değilde New Tirifisal Council'in headquarterı olabilir ( gelecek oyunlarda ) ayrıca mists of pandaria benim için hayal kırıklığı haline geldi seviye olarak 99a yaklaştıkca birazdaha Burning legion, Sargeras2a kayabilirdi.
  • 0

#12 nethical

nethical

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 21 İleti

Yazma tarihi: 04 Mayıs 2012 - 04:05 ÖÖ

Mop sadece ara bir expansion bunu zaten belirttiler. Bu yüzden content sonunda bir boss yok. Farkındaysanız oyun içinde Grafiksel ve oyun mekaniği değiştirilmesi oldu Mop Expansion da. Yani 90 level de bir anlamda deneme tahtası olduk :) asıl oyun 90 sonrası başlıyor tekrardan.
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı