İçeriğe git

Resim
- - - - -

Bu Foruma Ne Olmuş?

• Please log in to reply
Bu konuya 9 yanıt gönderildi

#1 elbruzz

elbruzz

Sergeant

• Members
  • 102 İleti

Yazma tarihi: 22 Aralık 2011 - 06:52 ÖÖ

Biliyorum yeri burası değil ama yinede alışkanlık oldu buraya yazıyorum :)

2008den beri wow oynuyorum ve bu forumu takip ediyorum. Yaklaşık bir yıldır çok nadir giriyordum foruma.
Bugün girdim neler olup bitiyor diye. Konulara,yorumlara tek tek baktım ve hayretler içinde kaldım.
Yorumlarda inanılmaz bi değişim var herkes aşırı derecede sakin aşırı derecede hoş görülü olmuş nur inmiş sanki bianda.
Ben ilk forumda takılmaya başladığımda bi konu açana kadar göbeğim çatlıyodu çünkü en ufak bi hatada baya bi laf yiyoduk ama yeni nesil bu açıdan çok şanslı :) bu işin sorumlusu kimse kucak dolusu sevgiler yolluyorum. ama bazı konularda sanki herkes bi anda patlıycakmışta eskisi gibi yardırıcakmış gibi geldi neyse bu değişimi yazmasam içimde kalırdı. herkese iyi forumlar.
  • 0

#2 elrohir35

elrohir35

Centurion

• Members
  • 1.423 İleti
  • Locationİzmir

Yazma tarihi: 22 Aralık 2011 - 07:35 ÖÖ

ne zaman yeni içeriğe göz atsam her zaman geyik topicleri görüyorum.bu tabii ki kötü bişey değil ama forum adının hakkını veremiyo artık bi yerde.wowla ilgili bilgi alışverişinin ne kadar kısır olduğu,class teori ve ayrıntılarının ne kadar yetersiz olduğu apaçık ortada.böyle olunca da sağlam türk oyuncular bu foruma rağbet göstermiyo,biz de eskiler olarak kendi aramızda takılıyoruz böyle :)

Konu elrohir35 tarafından 22 Aralık 2011 - 07:35 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#3 Livatya

Livatya

Champion

• Members
  • 1.073 İleti

Yazma tarihi: 22 Aralık 2011 - 08:29 ÖÖ

Herkes bir yıl yaşlandı olgunlaştılar. :)
  • 0

Resmi ekleyen

Lok'Tar ogar, big brother. May the Warsong never fade..
Thrall, Warchief of the Horde

#4 Benegesseritus

Benegesseritus

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.244 İleti

Yazma tarihi: 22 Aralık 2011 - 09:12 ÖÖ

işin sırrı Allahın sopasında, sakin olun gençler.. :)
  • 0

#5 turkule

turkule

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.356 İleti
  • Locationİstanbul

Yazma tarihi: 22 Aralık 2011 - 05:09 ÖS

Oyunun, classların ve item toplamanın kolaylaşması forumlara olan rağbeti de düşürdü. Eskiden dediğin gibi insanlar konu açar biz kilitlemekten yorulurduk, aynı sorular tekrar tekrar sorulurdu.

İnsanların artık guilde bile ihtiyaçları yok, Shamanımı 85 yaptım 2 günde 380 item lvl oldu.
Eskiden goldla item pek alınmazdı, bazı meslekler bile kendi içinde gruplara ayrılır o grubun itemlerini kullanabilirlerdi.
Şimdi AH'ye gir neredeyse her slot için en iyi itemler mevcut, valorla alınan itemlerin bazıları bile satılabilir durumda.
3-4 sene evvel 1k golda 15lira dendiği zaman ucuz denirdi. şimdi 1k=1lira bir çok serverda, hal böyle olunca insanlar gold sıkıntısıda yaşamıyor, repair olmaya param olmadığı günleri bilirim tbc zamanında.
Rotasyonlar çok basite indirgendi 80 lvla kadar ele/resto oynadığım shamanı 85te enha yaptım 2.gün LFR'de +30k dps yaptım.

Kısacası oyun kolaylaştı pvp dışında bir çok class playerının yardıma ihtiyacı kalmadı.
  • 0

#6 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 22 Aralık 2011 - 05:09 ÖS

Aslında yine soru soranın ezildiğiyle ilgili şikayet çok ama... http://www.wow-turk....tyle_emoticons/default/rolleyes2.gif Teşekkürler yine de. :)

#7 heartbreak

heartbreak

Champion

• Members
  • 1.129 İleti

Yazma tarihi: 22 Aralık 2011 - 05:41 ÖS

bu şeye benzemiş
Adam-Yüzünde ne var
diğeri-Bilmem ne var
A-Bende onu soruyorum ne var

o tarz bişi olmuş
Forumda ne var_?
  • 0

#8 podaydr

podaydr

Lieutenant General

• Members
  • 1.726 İleti

Yazma tarihi: 22 Aralık 2011 - 05:47 ÖS

denetim iyi bişidir iyi. denetim olmazsa despotluğa gider.
  • 0

#9 Moonslam

Moonslam

Centurion

• Members
  • 798 İleti

Yazma tarihi: 22 Aralık 2011 - 06:00 ÖS

yok yahu o kadar da kötü değildi benim eski üyeliğim var(yeni arayüzden dolayı yeni hesap aldım)biraz geyikler oyun dışına kaymış o kadar eskiden oyun daha ciddiydi hem aslında blizz bi vanilla bide tbc koyacak oyuna(server) ne pvp kalır ne başka şey ^^

Konu Moonslam tarafından 22 Aralık 2011 - 08:31 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

"Sen benim şeyimin Elixir of Giant Growth'usun." de, en güzel hediye bence.

#10 Deltaus

Deltaus

Moderatör

• Moderators
  • 523 İleti

Yazma tarihi: 22 Aralık 2011 - 09:53 ÖS

Posted Image

Konu forsaken tarafından 22 Aralık 2011 - 09:54 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• -1

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı