İçeriğe git

Resim
* * * * * 2 Oy Kullanılmış

Sanalsaray.com Yorum Ve Görüş Lerinizi Burada Paylaşabilirsiniz.

• Please log in to reply
Bu konuya 46 yanıt gönderildi

Anket: Sanalsaray.com' dan her yönüyle Memnunmusunuz ? (82 kullanıcı oy kullandı)

Sanalsaray.com' dan her yönüyle Memnunmusunuz ?

1. Çok Memnunum ;) (31 oy [37.80%] - Görüntüle)

Oyların yüzdesi: 37.80%

2. Memnunum. (14 oy [17.07%] - Görüntüle)

Oyların yüzdesi: 17.07%

3. Eh işte orta karar.. (10 oy [12.20%] - Görüntüle)

Oyların yüzdesi: 12.20%

4. Memnun Değilim.. (6 oy [7.32%] - Görüntüle)

Oyların yüzdesi: 7.32%

5. Hiç memnun değilim :( (21 oy [25.61%] - Görüntüle)

Oyların yüzdesi: 25.61%

Oy Misafirler oy kullanamazlar

#1 SANALSARAY

SANALSARAY

SanalSaray Yetkilisi

• Members
  • 75 İleti

Yazma tarihi: 22 Aralık 2011 - 12:29 ÖS

Resmi ekleyen

Bizim ile ilgili yorumlarınız bizim için çok önemlidir. Olumlu yorumlarınız bizim gücümüz , eleştirileriniz ise düzeltmemiz gereken yönlerimiz
ile ilgili bize birer mesajdır. Sanalsaray.com dan alışveriş yapmış, yapmakta olan tüm müşterilerimizin yorum ve düşüncelerini beklemekteyiz.
Bu kısmı yapmaktaki maksatımızı kısaca özetlemek istersek " genellikle sitemizde bize soru soran müşterilerimiz fiyatlarımızın uygunluğunu
sorgulamaktadır. Genel soru neden bu kadar uygun. Fiyatlarımız olması gereken normal fiyatlardır. Aslında bizim fiyatlarımızı ucuz gösteren
Türkiye satış fiyatlarının yüksek olmasıdır. Bu durumu herkesin anlayabilmesi için sizin yorumlarınızı özellikle beklemekteyiz. Bize puan
verdiğiniz ve yardım ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sanalsaray
  • 0
Resmi ekleyen

#2 KunduN

KunduN

Üye

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 41 İleti

Yazma tarihi: 22 Aralık 2011 - 12:43 ÖS

Ismi lazim degil baska bir siteden alisveris yapiyordum. Once tavsiye edip yonlendirdigim arkadasima sacma tavirlarda bulunup rezil ettiler. Sonra da kaba davranislarla beni soguttular. Bu yuzden forumda da reklamini gordugum sanal saraydan alisveris yaptim ve gayet memnun kaldim. Insanlar sanal olunca ticaret farkli zannediyorlar ama ticaret cocuk oyuncagi degil. Birseyler alip satiliyorsa musteri memnun edilmeli. Saygilar.
  • 0

#3 Met

Met

Knight Lieutenant

• Members
  • 764 İleti

Yazma tarihi: 22 Aralık 2011 - 01:57 ÖS

Oyunu oynadığım sürece gayet iyiydi yani. Hızlı olmaları ve diğer marketlerden daha ucuz olmaları ise daha da iyiydi. (:
  • 0

Hasta La Victoria Siempre

#4 Jrc

Jrc

Corporal

• Members
  • 25 İleti

Yazma tarihi: 22 Aralık 2011 - 01:57 ÖS

Bende yaklasik 7-8 defa sanalsaraydan alisveris yaptim gercekten cok memnun kaldim. Umarim hep boyle devam eder.
  • 0

#5 ryann

ryann

Legionare

• Members
  • 608 İleti

Yazma tarihi: 22 Aralık 2011 - 02:43 ÖS

Daha fazla para kazanmaktansa müşteri memnuniyetine önem veren, tecrübeli ekibi olan güvenilir bir site. İhtiyacım anında her zaman yardım etmişlerdir.
  • 0
Hakkımdaki diğer yorumlar için;
http://www.wow-turk....ah-gold-satisi/

#6 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 25 Aralık 2011 - 10:45 ÖS

Bizim de yarışma projelerimizi destekleyip hiç çekinmeden sponsor olmayı kabul ettiler. İçtenliklerinin ve başarılarının devamının dileğiyle...

#7 Scoria

Scoria

Senior Sergeant

• Members
  • 153 İleti

Yazma tarihi: 27 Aralık 2011 - 12:49 ÖÖ

Prepaid ihtiyacımı devamlı olarak kaşıladığım site.Gerçek anlamda güvenilir ve mümkün olduğunca hızlı teslimat gerçekleştiriyorlar.Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.
  • 0

#8 esat1986

esat1986

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 467 İleti

Yazma tarihi: 29 Aralık 2011 - 01:42 ÖS

butun ışlemlerimi sanal saraydan karsılıyorum ve cok sevıyorum yenı yılda dahada basarılı olmalarını dıleyerek tesekkur edıyorum kendılerıne :) :blink:
  • 0

#9 Nem.

Nem.

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 834 İleti
  • LocationÇanakkale

Yazma tarihi: 05 Ocak 2012 - 07:49 ÖS

Demin üyelik alıp ilk alışverişimi yaptım. Gayet sabırlı ve anlayışlı bir canlı destek ile de alışverişimi yaptım. Sun adlı arkadaşa da teşekkür ederim. Güzel güvenilir bir alışveriş ortamı var. Bankalar ile birlikte çalışılması da güven uyandıran bir durum.

Sanal kartımdan havale yaptım, cep telefonuma şifre geldi ve ödememi bu şekilde yaptım. Online satış yapan başka yerler genelde sizi bankamatike gönderir ve elinizdeki makbuza güvenerek hareket etmek zorunda kalırsınız, paranız yanacak diye tedirgin olursunuz. Ama sanal saray bu endişeyi yaşatmadı.

Tekrar teşekkürler. Umarım boynunuzu eğdirecek bir aksilik yaşamazsınız. Kolay gelsin. :D
  • 0

#10 ValiantS

ValiantS

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 37 İleti
  • Locationistanbull

Yazma tarihi: 19 Ocak 2012 - 04:11 ÖS

oyunu sanal saraydan aldım. Hızları ve sıcak davranışları hoşuma gitti.
  • 0

#11 Moonslam

Moonslam

Centurion

• Members
  • 798 İleti

Yazma tarihi: 19 Mart 2012 - 08:26 ÖS

sitede bot satıldığını gördüğümde biraz lanet etsemde yinede iyi bir site
  • 0

"Sen benim şeyimin Elixir of Giant Growth'usun." de, en güzel hediye bence.

#12 SANALSARAY

SANALSARAY

SanalSaray Yetkilisi

• Members
  • 75 İleti

Yazma tarihi: 22 Mart 2012 - 04:53 ÖS

sitede bot satıldığını gördüğümde biraz lanet etsemde yinede iyi bir site

Uyarınız üzerine sitemizden WOW-BOT satışı kaldırılmıştır.
  • 0
Resmi ekleyen

#13 Moonslam

Moonslam

Centurion

• Members
  • 798 İleti

Yazma tarihi: 18 Nisan 2012 - 08:12 ÖS

teşekkürler ilginiz için :) ayrıca mcdipperz tamam yazdında kardeşim niye 3 konu açıp birde buraya yazıyorsun yahu :/

//mcdipperz mesajlari silinmistir. Dammit
  • 0

#14 Irony

Irony

Knight Lieutenant

• Members
  • 648 İleti
  • Locationbilkent

Yazma tarihi: 21 Mayıs 2012 - 03:09 ÖS

wowla ilgili butun ihtiyaclarımı bu siteden alıyorum ama 4-5 gun önce d3 satın aldım key hala gelmedi bu sorunu yaşayan veya sanalsaraydan d3 alan başka birisi varmı :P
  • 0

#15 Moonslam

Moonslam

Centurion

• Members
  • 798 İleti

Yazma tarihi: 22 Mayıs 2012 - 03:46 ÖS

bende yakında gw2 pre purchase almayı düşünüyorum :) olmadı d&r dan ama uzun iş hiçbir mağazada bulunmaz gibi

Yinede lvltrnin yaşattığı gibi olmasından da korkuyorum milleti görünce :)

Konu Moonslam tarafından 22 Mayıs 2012 - 03:47 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#16 y_mimar

y_mimar

Sergeant

• Members
  • 79 İleti

Yazma tarihi: 29 Mayıs 2012 - 12:15 ÖS

Çok defa prepaid kart satın aldım. Hiçbir sorun yaşamadım. Ayrıca online olarak anında muhatap bulabilmek güzel. Son olarak Diablo 3 key satın aldım ancak blizzard satış yapmadığı için gönderemediler. Bende iptalini istedim. 10 15 dk da kartma geri ödeme yapıldı. Gerçekten güvenilir, müşteri memnuniyetine hassas bir site.
  • 0

#17 Blîtz

Blîtz

Scout

• Members
  • 358 İleti

Yazma tarihi: 05 Haziran 2012 - 02:14 ÖS

3lü apaket aldım hıphızlı sekilde cd keyleri aldım gayet iyi bir site
  • 0

#18 SANALSARAY

SANALSARAY

SanalSaray Yetkilisi

• Members
  • 75 İleti

Yazma tarihi: 20 Haziran 2012 - 10:22 ÖÖ

Sanalsaray dan artık alışverişlerinizi 24 saat boyunca direk kredi kartınızdan otomatik olarak yapabileceğiniz sistemimiz açılmıştır. Bakiye sistemimizde devam etmektedir. Ne şekilde ödeme yapmak isterseniz o şekilde yapabilirsiniz . Tercih sizindir. İyi alışverişleri ;)
  • 0
Resmi ekleyen

#19 ogulcaNyks

ogulcaNyks

Senior Sergeant

• Members
  • 175 İleti

Yazma tarihi: 21 Temmuz 2012 - 01:51 ÖÖ

tum oyunlari icin tek adres diyebilirim guvenilir ve tecrubeli ekip fakat hala duzgun bir site yapamadiniz diyebilirim :D
  • 0

#20 hepsinerede

hepsinerede

Sergeant

• Members
  • 144 İleti

Yazma tarihi: 16 Ağustos 2012 - 12:10 ÖS

Merhaba,

Öncelikle şunu demek istiyorum canlı sohbette oyun içi işlemler bölümündeki arkadaşı değiştirin lütfen. Bir küfür etmediği kaldı. Onu da yapıcaktı az kaldı. Üstelik büyük harflerle konuşuyordu. Bağırmak anlamına geldiğini eminim herkes biliyordur. Müşteriye bağırıldığını ilk defa burda gördüm. Ayrıyetten arkadaş çok ilgisiz. O kadar ısrarıma rağmen aynı şeyleri söyleyip duruyor. Diyorum daha öncede basıma geldi bir sorun vardır anlamıyor ama. İnatla ilgilenmemekte ısrar ediyor. Kusura bakmayın ama sadece oraya oturmuş konusuyor. Kendimi sanki botlarla konuşuyomuş gibi hissediyorum.

Ayrıyetten bu wow - gold satışlarından şikayetçiyim. Stak yoksa stak yok deyin kardeşim. Bizde başka sitelere yönelelim madem öyle. 3 gün beklemek zorunda değilim ben. Yapacağı şey altı üstü Ah'den item almak o kadar. 3 gün içinde de yapamıyorsa ayıp artık.

Daha öncede böyle şikayetim olmuştu fakat takan olmadı beni. Bir çok siteden alışveriş yaptım fakat burdaki yorumları okudukça buradan alışveriş yapmaya gayret gösteriyorum. Fakat gene aynı şey gene aynı şey. Şikayetlerimi lütfen göz önünde bulundurun.

İyi günler.

canlı destekte sanki sıkıntı var gibi
2 3 kere alışveriş yaptım çoğunlukla güzel ticerat oldu
iyisinide kötüsünüde söylüyümde vebalde kalmıyım
tc kimlikno ve cep no niye isteniyor onuda anlamış değilim
ALIŞVERİŞTE AKLIMA GELEN İLK SİTE
mesajı silecek arkadaşa şöyle bişi yazıyım
ELEŞTİRİ YAPIYIM Kİ KENDİNİ GELİŞTİRSİN
  • 0
yandex in google out.android in microsoft out.tesla in edison out.

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı