İçeriğe git

Resim
* * * * * 2 Oy Kullanılmış

Sanalsaray.com Yorum Ve Görüş Lerinizi Burada Paylaşabilirsiniz.

• Please log in to reply
Bu konuya 46 yanıt gönderildi

Anket: Sanalsaray.com' dan her yönüyle Memnunmusunuz ? (82 kullanıcı oy kullandı)

Sanalsaray.com' dan her yönüyle Memnunmusunuz ?

1. Çok Memnunum ;) (31 oy [37.80%] - Görüntüle)

Oyların yüzdesi: 37.80%

2. Memnunum. (14 oy [17.07%] - Görüntüle)

Oyların yüzdesi: 17.07%

3. Eh işte orta karar.. (10 oy [12.20%] - Görüntüle)

Oyların yüzdesi: 12.20%

4. Memnun Değilim.. (6 oy [7.32%] - Görüntüle)

Oyların yüzdesi: 7.32%

5. Hiç memnun değilim :( (21 oy [25.61%] - Görüntüle)

Oyların yüzdesi: 25.61%

Oy Misafirler oy kullanamazlar

#21 eseruyar

eseruyar

Warlord

• Super Moderator
  • 4.570 İleti
  • LocationBurda

Yazma tarihi: 16 Ağustos 2012 - 05:46 ÖS

Konuşmaları SS alın bence böyle havada kalıyor inandıramıyorsunuz kimseyide, forum sponsoru olduğu için şikayetler siliniyordur
  • 1

Bıraktım yokum

#22 hepsinerede

hepsinerede

Sergeant

• Members
  • 144 İleti

Yazma tarihi: 16 Ağustos 2012 - 08:24 ÖS

Konuşmaları SS alın bence böyle havada kalıyor inandıramıyorsunuz kimseyide, forum sponsoru olduğu için şikayetler siliniyordur

ben zaten canlı destekle görüşmedim görüşemedim.
mesai saatleri varmış haberim yoktu.
24 saat birinide orada bekletmek zorunda değiller
kendi kuralları vardır kendi işletmeleri.
silinen mesajımda yazdığım kabaca şuydu
onların mesai saatlerin de ben çalışıyorum,benim oynadığım saatler oların mesai saatleri dışında,ben oynadığım saatlerde alışveriş yapacağım bir yer ararım.
hemen hemen buydu demek istediğim.

inandırmak değilde görüş ve yorumumu belirtmek istedim.
bu konuda onun için açılmış zannedersem.

sanalsaray ın daha ileriye gitmesi en içten temmennim
çünkü öyle adam akıllı bir site yok alışveriş yapabileceğimiz.
  • 0
yandex in google out.android in microsoft out.tesla in edison out.

#23 eseruyar

eseruyar

Warlord

• Super Moderator
  • 4.570 İleti
  • LocationBurda

Yazma tarihi: 17 Ağustos 2012 - 11:13 ÖÖ

Ban yeme riskim var ama genede yazmadan edemiycem burda sadece iyi şeyleri görmek istiyorlar bence. Mağdur ettiklerinde yazınca hoşlarına gitmiyor.
  • 2

Bıraktım yokum

#24 SANALSARAY

SANALSARAY

SanalSaray Yetkilisi

• Members
  • 75 İleti

Yazma tarihi: 18 Ağustos 2012 - 05:06 ÖS

Sitemizden 24 Saat boyunca Kredi Kartınız ve Mobil ödeme ile işlem yapabilirsiniz. İstediğiniz Epini hemen alabilirsiniz. Hiç Beklemeden. Ödemenizi Havale - Eft - ATM Kartsız ödeme ile yapıyorsanız eğer Sabah 09:30 ile 24:00 arasında mesai saatimiz içerisinde kontrol edilip onaylanmaktadır. Mesai saatimizi elimizden geldiği kadar geniş tutmaya çalışıyoruz. GÜnde 16 Saat mesai saatimiz vardır :) Ama tekrar değerlendirmeye alacağız. Yorum ve eleştirileriniz için teşekkür ederiz.
  • 0
Resmi ekleyen

#25 hepsinerede

hepsinerede

Sergeant

• Members
  • 144 İleti

Yazma tarihi: 18 Ağustos 2012 - 05:19 ÖS

Sitemizden 24 Saat boyunca Kredi Kartınız ve Mobil ödeme ile işlem yapabilirsiniz. İstediğiniz Epini hemen alabilirsiniz. Hiç Beklemeden. Ödemenizi Havale - Eft - ATM Kartsız ödeme ile yapıyorsanız eğer Sabah 09:30 ile 24:00 arasında mesai saatimiz içerisinde kontrol edilip onaylanmaktadır. Mesai saatimizi elimizden geldiği kadar geniş tutmaya çalışıyoruz. GÜnde 16 Saat mesai saatimiz vardır :) Ama tekrar değerlendirmeye alacağız. Yorum ve eleştirileriniz için teşekkür ederiz.

kraldan çok kralcı değilimde hala 1 numarasınız
bazen kralcı da çok olur
alışveriş yapacaksam wow ile ilgili aklıma ilk gelen site halen daha sizsiniz
teşekkür ederim ..
  • 0
yandex in google out.android in microsoft out.tesla in edison out.

#26 Livatya

Livatya

Champion

• Members
  • 1.073 İleti

Yazma tarihi: 22 Ekim 2012 - 12:33 ÖS

Alışveriş yaptım şimdi yorum yapabilirim. Kendilerinden gold aldım geçen gün. 1 buçuk saaat gibi bir sürede elime geçti, nedeni char migrate edip getirdiler. Piyasa değerinin 2-3 katı gibi bir meblağa aldım goldu. Bunun nedeni o server'ın medium population olduğu ve pek talep gelmediği için sanırım.

Canlı destek müşteri hizmetleri gayet ilgili ve yardımcı oluyor her konuda. Alışveriş güvenilir,sıkıntı yok,kredi kartıyla ödeme yaptım. Onun dışında hadi bir buçuk saat beklemeyle kimse ölmez ama bu fiyattan olduğu sürece Sanalsaray'ı alışveriş listemden çıkardım.
  • 0

Resmi ekleyen

Lok'Tar ogar, big brother. May the Warsong never fade..
Thrall, Warchief of the Horde

#27 SANALSARAY

SANALSARAY

SanalSaray Yetkilisi

• Members
  • 75 İleti

Yazma tarihi: 22 Ekim 2012 - 12:51 ÖS

Alışveriş yaptım şimdi yorum yapabilirim. Kendilerinden gold aldım geçen gün. 1 buçuk saaat gibi bir sürede elime geçti, nedeni char migrate edip getirdiler. Piyasa değerinin 2-3 katı gibi bir meblağa aldım goldu. Bunun nedeni o server'ın medium population olduğu ve pek talep gelmediği için sanırım.

Canlı destek müşteri hizmetleri gayet ilgili ve yardımcı oluyor her konuda. Alışveriş güvenilir,sıkıntı yok,kredi kartıyla ödeme yaptım. Onun dışında hadi bir buçuk saat beklemeyle kimse ölmez ama bu fiyattan olduğu sürece Sanalsaray'ı alışveriş listemden çıkardım.

Bizim Fiyatlarımız 1.49 Tl , 1.99 TL ve 2.99 TL dir. Bu farkların sebebi dediğiniz gibi düşük Popülasyon'dan dolayı talep olmayan serverlarda Gold bulundurmadığımızdan kaynaklanıyor. Şu an için 39 Server'da Horde ve Alliance olarak stoğumuz vardır. Ve devamlı çok hızlı bir alım satım trafiği vardır. Bu hız 1,49 - 1,99 - 2,99 fiyatına göre geriye doğru gitmektedir. 1,49 ve 1,99 a sattığımız serverları 1 dakika içinde teslim ediyoruz. 2,99 a sattığımız serverları 30 dk ile 2 saat arasında teslim ediyoruz. Bizim en pahalı olan fiyatımız dahi şu anda %90 ın üzerinde satan Çin/Türkiye diğer satıların en ucuz fiyatına rast gelmektedir. :) Bunuda göz önünde bulundurunuz lütfen. Sanalsaray sadece Gold satmamaktadır. Cdkey, Prepaid , Wow diğer ürünlerini en uygun fiyatlara satmaktadır.
  • 0
Resmi ekleyen

#28 Kriterion

Kriterion

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 92 İleti

Yazma tarihi: 29 Ekim 2012 - 09:49 ÖÖ

Bizim arkadaş diablo'nun cıktıgı zaman cd key almıştı.2 gün de gelmeyince biz de geri istemiştik.Ama online destek bayağı iyi sanırım.En azından ilgileniyorlar :)
  • 0

#29 orcshaman

orcshaman

Sergeant

• Members
  • 82 İleti
  • LocationMuğla

Yazma tarihi: 05 Ocak 2013 - 11:42 ÖÖ

Bence adamlar gayet hızlı ve inanılmaz güvenilir.2 kere almış oldugum game card kullanılmış çıktı.Fakat canlı destek bölümüne şikayetimi yazdıgım anda sorunum çözüldü hiç beklemeden yeni bir code gönderildi.canlı destekte SUN var allah ona zeval vermesin
  • 0

#30 Bload

Bload

Sergeant

• Members
  • 54 İleti

Yazma tarihi: 12 Ocak 2013 - 09:31 ÖS

hemen iletişim anında cevap müşteri memnuniyeti uygun fiyatlar zamanında yerine getirilen sözler ve açıklamalar. Bir müşteri daha başka ne isteyebilir ki? :)
  • 0

#31 SANALSARAY

SANALSARAY

SanalSaray Yetkilisi

• Members
  • 75 İleti

Yazma tarihi: 13 Ocak 2013 - 10:50 ÖÖ

Bence adamlar gayet hızlı ve inanılmaz güvenilir.2 kere almış oldugum game card kullanılmış çıktı.Fakat canlı destek bölümüne şikayetimi yazdıgım anda sorunum çözüldü hiç beklemeden yeni bir code gönderildi.canlı destekte SUN var allah ona zeval vermesin

Kullanılmış çıkma durumu değildir anlattığınız. Aldığınız kodlar kartlarından bakılarak yazılıyor. Bazen göz yanılması ile 8 i B olarak veya Z yi 2 olarak yazma gibi hatalar yapabiliyoruz. Bakarak düzelttiğimiz budur. %1 de olsa böyle bir hata olabiliyor :) Ama Kartından bakılarak doğrusu söyleniyor ve 1-2 dk içinde sürenizi yüklemiş oluyorsunuz.
  • 0
Resmi ekleyen

#32 orcshaman

orcshaman

Sergeant

• Members
  • 82 İleti
  • LocationMuğla

Yazma tarihi: 15 Ocak 2013 - 12:43 ÖÖ

Kullanılmış çıkma durumu değildir anlattığınız. Aldığınız kodlar kartlarından bakılarak yazılıyor. Bazen göz yanılması ile 8 i B olarak veya Z yi 2 olarak yazma gibi hatalar yapabiliyoruz. Bakarak düzelttiğimiz budur. %1 de olsa böyle bir hata olabiliyor :) Ama Kartından bakılarak doğrusu söyleniyor ve 1-2 dk içinde sürenizi yüklemiş oluyorsunuz.

Bi sitem değildi aslında benimkisi anında düzeltiliyor sorunlarımız güvenilirlikte sorun yaşamasın sizle alışveriş yapacak arkadaşlar
  • 0

#33 clansman

clansman

Üye

• Members
  • 110 İleti

Yazma tarihi: 20 Mart 2013 - 04:56 ÖS

goldumun çoğunu sanalsaray a satarım. bir çok server a gold satışı gerçekleştirilemiyor. o serverlarada gold satışı imkanı sunamazmısınız acaba?
  • 0

#34 Vargful

Vargful

Moderatör

• Moderators
  • 235 İleti
  • LocationTaksim / Istanbul

Yazma tarihi: 26 Aralık 2013 - 12:13 ÖÖ

Birleşme olayına adapte olamayan çok müşterileri var gördüğüm kadarı ile.

• 0

Evren Varg

Quad-Glad Rogue

Vengeful

Brutal

Furious

Wrathful

#35 jujinko

jujinko

Legionare

• Members
  • 485 İleti
  • LocationTwisting Nether - EU

Yazma tarihi: 26 Aralık 2013 - 10:32 ÖÖ

Birleşme olayına adapte olamayan çok müşterileri var gördüğüm kadarı ile.

fazlasıyla var... pre-paid alınca menuye girip satın aldıklarıma bakmak gerekiyor falan filan. şimdi bu herkesin aklına gelmez, kaldıki bazen acilen almak isteyenler arenasını raidini kaçırıyor ne bilsin ilk etapta bunu..
en önemlisi chat hizmetinin yetersizliği ve geç cevap vermesi

• -1
Arthas: Father..Is it over ? / Father: No son ..Unfortunately the raid resets tomorrow

#36 ryujinjakka

ryujinjakka

Knight Lieutenant

• Members
  • 593 İleti

Yazma tarihi: 23 Mayıs 2014 - 02:40 ÖS

Ben sanalsaraydan birkaç kez prepaid aldım. Ve memnun kaldım işin en güzel tarafı 65 liralık prepaid alıyorsunuz 2-3 lira bonus geliyor hesabınıza

• 0

#37 jujinko

jujinko

Legionare

• Members
  • 485 İleti

Yazma tarihi: 23 Mayıs 2014 - 03:02 ÖS

Ben sanalsaraydan birkaç kez prepaid aldım. Ve memnun kaldım işin en güzel tarafı 65 liralık prepaid alıyorsunuz 2-3 lira bonus geliyor hesabınıza

Şimdilerde düzeldi , hizmet hızlandı evet  ve chat sistemindeki robot gibi konuşan arkadaş replace edilmiş galiba :) Çok sağlıklı cevaplar alıyoruz artık.

Konu jujinko tarafından 23 Mayıs 2014 - 03:02 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0
Arthas: Father..Is it over ? / Father: No son ..Unfortunately the raid resets tomorrow

#38 husobaba1903

husobaba1903

Scout

• Members
  • 517 İleti

Yazma tarihi: 10 Haziran 2014 - 03:11 ÖS

Yeni hali daha bir iyi olmuş ama ürün sattığınızda nakite çevirmek çok uzun sürüyor.

• 0

#39 jujinko

jujinko

Legionare

• Members
  • 485 İleti

Yazma tarihi: 11 Haziran 2014 - 09:50 ÖÖ

Direkt banka kartı çekim opsiyonu da olursa harika olacak. Paypallara yönlendirileceğimize site üzerinden secure sistemiyle mesaj onayı da alınarak para cekilebilir debit (banka,maaş) kartları için.

• 0

#40 Egemeric39

Egemeric39

Knight Lieutenant

• Members
  • 591 İleti
  • LocationBatteground

Yazma tarihi: 02 Temmuz 2014 - 11:46 ÖÖ

Yeni haliyle müthiş olmuş.Geçenlerde Pre-Paid card satın aldım (5 dakika içerisinde) hemen telefonuma mesaj olarak geldi.Ama ürün sattığınızda nakite çevirmek biraz uzun oluyor sanki  :P

• 0

For The Scourge ! 

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı