İçeriğe git

Resim
* * * * * 2 Oy Kullanılmış

Sanalsaray.com Yorum Ve Görüş Lerinizi Burada Paylaşabilirsiniz.

• Please log in to reply
Bu konuya 46 yanıt gönderildi

Anket: Sanalsaray.com' dan her yönüyle Memnunmusunuz ? (82 kullanıcı oy kullandı)

Sanalsaray.com' dan her yönüyle Memnunmusunuz ?

1. Çok Memnunum ;) (31 oy [37.80%] - Görüntüle)

Oyların yüzdesi: 37.80%

2. Memnunum. (14 oy [17.07%] - Görüntüle)

Oyların yüzdesi: 17.07%

3. Eh işte orta karar.. (10 oy [12.20%] - Görüntüle)

Oyların yüzdesi: 12.20%

4. Memnun Değilim.. (6 oy [7.32%] - Görüntüle)

Oyların yüzdesi: 7.32%

5. Hiç memnun değilim :( (21 oy [25.61%] - Görüntüle)

Oyların yüzdesi: 25.61%

Oy Misafirler oy kullanamazlar

#41 jujinko

jujinko

Legionare

• Members
  • 485 İleti
  • LocationTwisting Nether - EU

Yazma tarihi: 03 Temmuz 2014 - 09:58 ÖÖ

Direkt banka kartı çekim opsiyonu da olursa harika olacak. Paypallara yönlendirileceğimize site üzerinden secure sistemiyle mesaj onayı da alınarak para cekilebilir debit (banka,maaş) kartları için.

Eksiyi hangi noob bastı acaba ? Söylediklerim gayet de mantıklı. Eskiden debit kart da vardı şimdi kredi kartı ödemesi yap sepete git ordan bak vs vs 2-3 dakika daha uzatmış işleri. Ayrıca evet robot gibi konuşan ve hiç çözüm üretemeyen bir arkadaş vardı. Bunların nesi yanlış ? demişim ki düzeltmişler bazı şeyleri ama kart olayına da el atsalar harika olur diyede belirtmişim. İşine gelmeyen eksi basıyor arkadaş.

• 2
Arthas: Father..Is it over ? / Father: No son ..Unfortunately the raid resets tomorrow

#42 eseruyar

eseruyar

Warlord

• Super Moderator
  • 4.570 İleti
  • LocationBurda

Yazma tarihi: 06 Temmuz 2014 - 07:00 ÖS

Bi tane cd key(daha önce alıp kullandığım) göndercekler hala bekliyorum. aylar geçti hala gönderemediler cd keyi

• 0

Bıraktım yokum

#43 Egemeric39

Egemeric39

Knight Lieutenant

• Members
  • 591 İleti
  • LocationBatteground

Yazma tarihi: 12 Temmuz 2014 - 08:57 ÖÖ

Eksiyi hangi noob bastı acaba ? Söylediklerim gayet de mantıklı. Eskiden debit kart da vardı şimdi kredi kartı ödemesi yap sepete git ordan bak vs vs 2-3 dakika daha uzatmış işleri. Ayrıca evet robot gibi konuşan ve hiç çözüm üretemeyen bir arkadaş vardı. Bunların nesi yanlış ? demişim ki düzeltmişler bazı şeyleri ama kart olayına da el atsalar harika olur diyede belirtmişim. İşine gelmeyen eksi basıyor arkadaş.

Aynı olayı bende yaşadım,eziğin biri gelip sana gıcık kapıyor sonra eksileri çakıyor.Ben profilime girdiğimde -42 bad var nedeni adam herhalde ölye gıcık kapmışki ard arda olumlu postlar yazsam bile - vermiş yani pek kafana takma bunlar hep Okyanus ötesi

:P

• -1

For The Scourge ! 

#44 jujinko

jujinko

Legionare

• Members
  • 485 İleti

Yazma tarihi: 14 Temmuz 2014 - 09:08 ÖÖ

Aynı olayı bende yaşadım,eziğin biri gelip sana gıcık kapıyor sonra eksileri çakıyor.Ben profilime girdiğimde -42 bad var nedeni adam herhalde ölye gıcık kapmışki ard arda olumlu postlar yazsam bile - vermiş yani pek kafana takma bunlar hep Okyanus ötesi

:P

Çok da umrumda değil de, milletin ne kadar küçülmüş olabileceğini ne kadar dar görüşlü, afedersin bezelye beyinli olabileceğini görmek beni kızdırıyor :) Hani olay eksi değil de, o eksiyi basan adamın fikrini belirtmekten aciz olup ortaya güzelce lafı gömemeden kendince böyle avunması. Şimdi kendini ifade edemeden böyle yapması  zaten insan olmak için gereken 'legendary quest' i tamamlamamış olduğunu gösterir. (daha kibar olamazdım)

Konu jujinko tarafından 14 Temmuz 2014 - 09:14 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 1
Arthas: Father..Is it over ? / Father: No son ..Unfortunately the raid resets tomorrow

#45 Egemeric39

Egemeric39

Knight Lieutenant

• Members
  • 591 İleti
  • LocationBatteground

Yazma tarihi: 14 Temmuz 2014 - 10:01 ÖÖ

Çok da umrumda değil de, milletin ne kadar küçülmüş olabileceğini ne kadar dar görüşlü, afedersin bezelye beyinli olabileceğini görmek beni kızdırıyor :) Hani olay eksi değil de, o eksiyi basan adamın fikrini belirtmekten aciz olup ortaya güzelce lafı gömemeden kendince böyle avunması. Şimdi kendini ifade edemeden böyle yapması  zaten insan olmak için gereken 'legendary quest' i tamamlamamış olduğunu gösterir. (daha kibar olamazdım)

Onlara inat her postuna + basıcam ! Istersen "çişim geldi"diye post at yine + :D
  • -1

For The Scourge ! 

#46 jujinko

jujinko

Legionare

• Members
  • 485 İleti

Yazma tarihi: 14 Temmuz 2014 - 10:23 ÖÖ

Onlara inat her postuna + basıcam ! Istersen "çişim geldi"diye post at yine + :D

He he sağolasın :)

• 1

#47 Egemeric39

Egemeric39

Knight Lieutenant

• Members
  • 591 İleti
  • LocationBatteground

Yazma tarihi: 14 Temmuz 2014 - 02:18 ÖS

He he sağolasın :)

İşe başladım bile :D yakında sigortamı yaptırırsın 

• 0

For The Scourge ! 

0 Kullanıcı konuyu okuyor