İçeriğe git

Resim
- - - - -

Karazhan Key Görevi Yardım

• Bu konu kapalı Konu Kapalı
Bu konuya 4 yanıt gönderildi

#1 Koneran

Koneran

Scout

• Members
  • 2 İleti

Yazma tarihi: 24 Aralık 2011 - 11:54 ÖÖ

rcane Disturbaces : Bu questte size bir cristal veriyor ve hemen önünüzdeki yıkık yerlerde aşağı inen 2 merdiven var bunlardan birinde göl gibi yerde quest itemi olarak aldığımız elmasa sağ tıklayarak bölümü tamamlıyoruz diğer merdivenden iniyoruz mahsen gibi yerin sonunda kuyu var orda elmasa sağ tıklıyoruz yine ve quset’in bir bölümü tamalanıyor.

arkadaşlar böyle yazmışsınız ama göle gittiğimde cristale tıkladıgımda olmuyor.Ama kuyuya gidip tıkladığım zaman oluyor.Bu nasıl iş anlamadım yardımlarınızı bekliyorum sorun ne olabilir acaba.Quest addon u da var.Tam işaret ettiği yere de gidiyorum.Ama gölde bir türlü olmuyor.Lütfen yardım edin..Şimdiden teşekkürler...
  • 0

#2 Algerdon

Algerdon

Sergeant

• Members
  • 83 İleti

Yazma tarihi: 24 Aralık 2011 - 12:49 ÖS

Görev'e gerek kalmadı, artık anahtarsız giriyorsun.
  • 0

#3 Koneran

Koneran

Scout

• Members
  • 2 İleti

Yazma tarihi: 24 Aralık 2011 - 03:03 ÖS

Görev'e gerek kalmadı, artık anahtarsız giriyorsun.

nasıl anahtarsız girildigini soyler misiniz ben private serverda oynuyorum ve benden key istiyor
  • 0

#4 Shadowalker

Shadowalker

Lieutenant General

• Members
  • 1.507 İleti

Yazma tarihi: 24 Aralık 2011 - 03:16 ÖS

Private serverlar ile ilgili soru cevap forum kuralları gereği yasaktır. Orjinal oyun ile ilgili sorularınızda yardımcı olabiliriz.
  • 1

#5 Gleominas

Gleominas

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.798 İleti
  • LocationAntalya/Ankara

Yazma tarihi: 24 Aralık 2011 - 04:43 ÖS

Private serverlarda zaten oyunca çalışan birçok şey çalışmaz. O yüzden sorduğun şeylerin cevabını biz doğru olarak versek bile orada çalışmama ihtimali yüksektir. Zaten Shadowalker'ın dediği gibi private serverlarla ilgili bilgi paylaşımı da yapmıyoruz, cevabını bilsek dahi..!
  • 0

Resmi ekleyen

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı