İçeriğe git

Resim
- - - - -

T6 Lar Nerden Alınıyor ?

• Please log in to reply
Bu konuya 5 yanıt gönderildi

#1 Bozoklum

Bozoklum

Corporal

• Members
  • 279 İleti

Yazma tarihi: 25 Aralık 2011 - 04:36 ÖS

arkadaslar t6 setim var ama npc sini bulamıyorum shat da dediler aradım ama bulamadım nerden alabılırım bu armorları ?? npc ismini bilen vasrsa yardım lütfen
paladin class bu arada

Konu Bozoklum tarafından 25 Aralık 2011 - 04:37 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#2 kaisersoze1985

kaisersoze1985

Knight Lieutenant

• Members
  • 885 İleti
  • Locationankara

Yazma tarihi: 25 Aralık 2011 - 04:44 ÖS

isle of queldanas da war bi npc geminin üstünde questleri aldığın yerde.bide asıl vendor mount hyjal ın içindeydi yanlış hatırlamıyorsam.caverns of time ın içinde battle for hyjaldı galiba raidin adı, ona girip girdiin ilk mağarada npcler olcaq tierleri satan. Isle of quel danasdaki tierler sunwell tierleriydi die hatırlıorum yani bt-hyjal gearı orda warmıydı tam hatırlayamadım. Daha sağlıklı bilgi için www.wowhead.com a girip ordan tier itemini adıyla aratıp vendorun nerde olduğunu bulabilirsin. İyi forumlar...
  • 0

#3 Bozoklum

Bozoklum

Corporal

• Members
  • 279 İleti

Yazma tarihi: 25 Aralık 2011 - 05:00 ÖS

isle of queldanas da war bi npc geminin üstünde questleri aldığın yerde.bide asıl vendor mount hyjal ın içindeydi yanlış hatırlamıyorsam.caverns of time ın içinde battle for hyjaldı galiba raidin adı, ona girip girdiin ilk mağarada npcler olcaq tierleri satan. Isle of quel danasdaki tierler sunwell tierleriydi die hatırlıorum yani bt-hyjal gearı orda warmıydı tam hatırlayamadım. Daha sağlıklı bilgi için www.wowhead.com a girip ordan tier itemini adıyla aratıp vendorun nerde olduğunu bulabilirsin. İyi forumlar...

hocam wow head'da aradım
t6 ventor
t6 set
paladin tier t6
paladin tier set
felan diye arattım ama bi sonuc bulamadim ingilizce olmadıgı ıcın belkıde
  • 0

#4 Silvernight

Silvernight

Moderatör

• Moderators
  • 674 İleti

Yazma tarihi: 25 Aralık 2011 - 06:00 ÖS

Head, Shoulder, Hands, Chest, Leggings Tydormuisimli NPCden, kalan parçalar Theremis dan alınıyor. Sadece Paladin için değil DK dışındaki tüm classlar için T6 parçaları bu vendorlarda satılıyor.
Edit: Aslında kaisersoze geyet açıklayıcı olmuş. sana balığı vermemiş belki ama tutmayı öğretmiş. Ama sen okumadan aradım ama bulamadım demişsin. Benim şu yazdığım yazı kör göze çomak sokmaktan başka birşey değil. "Lightbringer stompers" diye aratsan wowheadden pat diye bulurdun isle'deki npcyi vs.

Konu Silvernight tarafından 25 Aralık 2011 - 06:09 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

Resmi ekleyen

#5 Bozoklum

Bozoklum

Corporal

• Members
  • 279 İleti

Yazma tarihi: 26 Aralık 2011 - 02:04 ÖÖ

Head, Shoulder, Hands, Chest, Leggings Tydormuisimli NPCden, kalan parçalar Theremis dan alınıyor. Sadece Paladin için değil DK dışındaki tüm classlar için T6 parçaları bu vendorlarda satılıyor.
Edit: Aslında kaisersoze geyet açıklayıcı olmuş. sana balığı vermemiş belki ama tutmayı öğretmiş. Ama sen okumadan aradım ama bulamadım demişsin. Benim şu yazdığım yazı kör göze çomak sokmaktan başka birşey değil. "Lightbringer stompers" diye aratsan wowheadden pat diye bulurdun isle'deki npcyi vs.

okudukdan sonra degıl okumadan 3 gun oncede aradım okudukdan sonrada aradım ama bulamadım bro
  • 0

#6 hanua

hanua

Lieutenant General

• Members
  • 2.860 İleti

Yazma tarihi: 26 Aralık 2011 - 03:06 ÖÖ

database====>item sets=====>paladin

Böyle güzide bir yol varken aratmak niye??

Ahanda linki, seç-beğen-al...
  • 0
Benim dotum pıt pıt vuruyor abi-Ezekeel
AMİNTOBELLO

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı