İçeriğe git

Resim
- - - - -

Yeni Talent Sistemi

• Please log in to reply
Bu konuya 6 yanıt gönderildi

#1 Delvac

Delvac

Corporal

• Members
  • 62 İleti
  • Locationİstanbul

Yazma tarihi: 27 Aralık 2011 - 03:06 ÖS

Herkese merhaba.Bi zamanlar orc olan ama şimdi human olarak,Argent Dawn'da takıldığım rank 8 vanilyadan kalma bi warriorum var.Biraz baydı warrior tabi DK takılayım dedim ve Blood spec.'te nede güzel BG oluyomuş keşvettim.Valla ortaya atlıyorum lap diye en az birini alıyorum heal gelirse arkadan öyle devam ediyo ölmeden bg bitişine kadar kese kese :)
Şimdi sormak istediğim olay şu;Yeni paket ile gelecek talent sistemi biraz kafamı karıştırdı.Çünkü her 15 level'de bir gelecek puan ile 3 kritik önem taşıyan skillerden birini açıyoruz.yada bambaşka bir olay.Aslında fury warrior imba gibi duruyo stun ve 2 charge ile ama brush özelliği olan skillerde havada kalıyo.Ama manyakça olan bir olay var 2 ayrı stun aktif oluyo noluyo lan diyorum yani.Yada DK'da blood yada frost olarak stun iyi oluyo ama frost oynarkende bone shield'e verilmesi manyakça duruyo yani hiç bir cacık anlamadım diyebilirim.Açıklayarak yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim

Örnek bu talent dizilimine sahip bir Frost Dk(!)(?)

Yada bu talent dizilimine sahip bir fury warrior (abow!)
  • 0

#2 HatredRullz

HatredRullz

Legionare

• Members
  • 401 İleti

Yazma tarihi: 27 Aralık 2011 - 03:48 ÖS

Örneğin frost dk normalde sadece lichborne alabiliyordu , şimdi anti-magic zone ve boneshield seçeneklere eklenmiş.Bence boneshield ın bütün speclere sunulması süper olmuş.Talentlere esneklik ve sadelik kazandırılmış.Level 90 talenti remorseless winter birçok klasın level 90 talentinden kat kat iyi durumda , bana kalırsa gerek pvp de gerek pve de mutlaka alınmalı.Yeni talentler ile mage güç kaybedecek bariz ortada , druid-warlock talentlerini çok beğendim.
  • 1

#3 hanua

hanua

Lieutenant General

• Members
  • 2.860 İleti

Yazma tarihi: 27 Aralık 2011 - 04:38 ÖS

mop çıkmadan cevaplanması imkansız sorular bunlar. Unutmayın wolk zamanı catanın ilk açıklanan talentleri ile cata çıkınca var olan talentleri arasında çooook fark vardı. Daha değişir bu talentler aceleye gerek yok.
  • 0
Benim dotum pıt pıt vuruyor abi-Ezekeel
AMİNTOBELLO

#4 wolcan0

wolcan0

Scout

• Members
  • 124 İleti
  • Locationİzmir,Karşıyaka,Balçova

Yazma tarihi: 27 Aralık 2011 - 06:50 ÖS

daha bi sene var en az cıkmasına neyin derdindesin fıydır gitsin arenada şimdlik
  • 0

#5 Delvac

Delvac

Corporal

• Members
  • 62 İleti
  • Locationİstanbul

Yazma tarihi: 27 Aralık 2011 - 07:24 ÖS

2004 Aralık 20'den beri WoW dünyasındayım.High Warlord(yemedim içmedim)rank 14 2 karakterimi satmıştım hızımı alamayıp ama elde patlamıştı rank 8'de ek paket geldi.Neyse bu yüzden ek paketlere mantıklı bir yönden takıyorum.Panda ve wow ne alaka diye böğüren cahil kesime dahil olmadığım için bin şükürde,ek paket 1 sene değil 50 sene sonra çıksa nolur çıkmasa nolur?Neticede az buçuk mantık bu.En fazla stun yeteneğini aynı sıraya koyarlar ve stun manyağı olmayız ama temeli bu ve beta testlerde kabul edildi.Ha blizzard şimdi her paket gelince NERF NERF diye bağıran egzotik wow'u çok bilen saygı değer insanlarla dolu ama benim rank 14 enh. shamanıma oyunun tarihi nerf'i gelmeden bir gün önce -Hadi millet bg farmlıyoruz yarın nerf geliyo- diyecek bi kapasiteye sahibim yani arena devam mantığı zaten var sorum yada sorunum,takılıyoruz işte babında değil.Senin dediğin mantıkla oynansa bu oyun,bu foruma emek veren adamlara küfür etsek daha doğru olur.Bak bişeyi bilemiyorum gelip soruyorum o yüzden.Sorduğum soru ile alakalı cevap veren arkadaşlara teşekkür ediyorum.Hala kafam karışık.Çünkü Mage kesemeyen(ben kesemiyorum arkadaş kabiliyetim yok sanırım) warrior intikamını alır,mage farmlar gibi.Ben burda hangi class imba olur hangisi ezerde demiyorum hatırlatayım tekrardan.Talent sistemi bu şekilde olursa pvpde denge ortadan kalkar demişlerde,bence tam denge gelir çünkü stun ağırlı bir talent dağılımı brush damage'te pasif kalır.Enteresan enteresan enteresan
  • 0

#6 Delvac

Delvac

Corporal

• Members
  • 62 İleti
  • Locationİstanbul

Yazma tarihi: 27 Aralık 2011 - 09:48 ÖS

Örneğin frost dk normalde sadece lichborne alabiliyordu , şimdi anti-magic zone ve boneshield seçeneklere eklenmiş.Bence boneshield ın bütün speclere sunulması süper olmuş.Talentlere esneklik ve sadelik kazandırılmış.Level 90 talenti remorseless winter birçok klasın level 90 talentinden kat kat iyi durumda , bana kalırsa gerek pvp de gerek pve de mutlaka alınmalı.Yeni talentler ile mage güç kaybedecek bariz ortada , druid-warlock talentlerini çok beğendim.

bu arada çözmeye çalıştığım şeyi senin yazınla,doğru yolda olduğumu anladım mantık açısından.Çok teşekkür ederim cevabın için :)
  • 0

#7 Chillipepper

Chillipepper

Corporal

• Members
  • 28 İleti

Yazma tarihi: 03 Nisan 2012 - 01:26 ÖS

bu sistem hakkında çok söylenti var yalnız
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı