İçeriğe git

Resim
- - - - -

Enchanting Ve Benzeri Mesleklerde Özellik Basarken Item Level Sınırı Varmıdır?

• Please log in to reply
Bu konuya 9 yanıt gönderildi

#1 BuğraSoykan

BuğraSoykan

Scout

• Members
  • 6 İleti

Yazma tarihi: 31 Aralık 2011 - 11:22 ÖÖ

arkadaşlar şimdi ben enchanting kasıyorum.450 yaptım diyelim atıyorum +10 hasar basıcam silaha..10 level silah dahi olsa buna izin varmı? istediğimiz leveldeki iteme ek özellik verebiliyormuyuz? bunu sormamın sebebi şu anda benim enchanting 130 ama şu ana kadar çıkan her türlü özelliği istediğim leveldeki iteme basabiliyorum bu durum ileride değişicekmidir? arkadaşım ileriki meslek levelinde değişiceğini düşük levellere özellik basamayacağımı söyledi doğrumudur beni bilgilendirirseniz sevinirim şimdiden teşşekkürler.

Konu BuğraSoykan tarafından 31 Aralık 2011 - 11:25 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#2 Moonslam

Moonslam

Centurion

• Members
  • 798 İleti

Yazma tarihi: 31 Aralık 2011 - 11:33 ÖÖ

evet tam hatırlayamadığım bir prof lvlde(350 olabilir) ilk sınır geliyor 60 lvl üstü item lvle basabiliyorsun her gelişen prof seviyesinde daha güçlü enchler geliyo max olduğunda 300 + i lvl gerekiyor sonuçta10 lvl birinin eline 1000 küsür ap artıran hayvansı bir ench olmaz
  • 0

"Sen benim şeyimin Elixir of Giant Growth'usun." de, en güzel hediye bence.

#3 BuğraSoykan

BuğraSoykan

Scout

• Members
  • 6 İleti

Yazma tarihi: 31 Aralık 2011 - 11:36 ÖÖ

evet tam hatırlayamadığım bir prof lvlde(350 olabilir) ilk sınır geliyor 60 lvl üstü item lvle basabiliyorsun her gelişen prof seviyesinde daha güçlü enchler geliyo max olduğunda 300 + i lvl gerekiyor sonuçta10 lvl birinin eline 1000 küsür ap artıran hayvansı bir ench olmaz

.
Cevabın için teşekkür ederim haklısın bencede olmamalı.Fakat 300 e kadarki süreçtede baya bi fark oluyor bunu net olarak öğrenmem mümkünmüdür hiçbir yerde yazmıyor gerçekten merak ediyorum eğerki 300'e kadarsa kesinlikle geliştiricem bu mesleği o yüzden üstünde duruyorum.
  • 0

#4 Ywizzle

Ywizzle

First Sergeant

• Members
  • 286 İleti

Yazma tarihi: 31 Aralık 2011 - 11:58 ÖÖ

http://www.wowhead.c...#recipes:0 16 1

Buradaki ilk enchantlara bakarsan item level istemiyor ama son enchantlara bakarsan 300 veya daha üzeri item olması gerekiyor.Yani düşük level itemlere yüksek enchantlar basamıyorsun ama yüksek level itemlere düşük enchat basabilirsin her ne kadar işe yaramasada.
  • 0

#5 BuğraSoykan

BuğraSoykan

Scout

• Members
  • 6 İleti

Yazma tarihi: 31 Aralık 2011 - 12:07 ÖS

http://www.wowhead.c...#recipes:0 16 1

Buradaki ilk enchantlara bakarsan item level istemiyor ama son enchantlara bakarsan 300 veya daha üzeri item olması gerekiyor.Yani düşük level itemlere yüksek enchantlar basamıyorsun ama yüksek level itemlere düşük enchat basabilirsin her ne kadar işe yaramasada.

çok teşşekkürler gördüm.300'e kadar olması benim için kafi kasmaya devam :)
  • 0

#6 justa

justa

Corporal

• Members
  • 416 İleti

Yazma tarihi: 31 Aralık 2011 - 01:56 ÖS

1-300 - İtem level sınırlaması yok
300-374 - min 35 İtem level
375-390 - min 60 item level
450-525 - min 300 item level

Bunun dışında arada bazı enchantlarda level kısıtlaması da vardır.
  • 0
“It is tempting, if the only tool you have is a hammer, to treat everything as if it were a nail.”

Raf ile Gametime için Tıklayın | Skype: emrepwl

#7 BuğraSoykan

BuğraSoykan

Scout

• Members
  • 6 İleti

Yazma tarihi: 31 Aralık 2011 - 05:40 ÖS

1-300 - İtem level sınırlaması yok
300-374 - min 35 İtem level
375-390 - min 60 item level
450-525 - min 300 item level

Bunun dışında arada bazı enchantlarda level kısıtlaması da vardır.

teşekkürler daha açıklayıcı oldu.item level sınırlaması olmaması ilginç geliyor çünkü 300'e kadar olan kısımdada 10 level bir çarı heirloomsuz twink çar moduna sokabiliyoruz..

peki arkadaşlar full auctiondan alışveriş ile enchantı 300 yapmak ne kadara patlar? 10k altını geçermi? aynı sorum tailoring içinde geçerli ikisini aynı anda yükseltmek istiyorum.
  • 0

#8 HatredRullz

HatredRullz

Legionare

• Members
  • 401 İleti

Yazma tarihi: 31 Aralık 2011 - 09:10 ÖS

teşekkürler daha açıklayıcı oldu.item level sınırlaması olmaması ilginç geliyor çünkü 300'e kadar olan kısımdada 10 level bir çarı heirloomsuz twink çar moduna sokabiliyoruz..

peki arkadaşlar full auctiondan alışveriş ile enchantı 300 yapmak ne kadara patlar? 10k altını geçermi? aynı sorum tailoring içinde geçerli ikisini aynı anda yükseltmek istiyorum.

http://www.wow-profe...ting-guide.html

http://www.wow-profe...ring-guide.html

Buradan iki prof. için gereken materyallere bakarak AH de aratıp kaç gold tutacağını hesaplayabilirsin.
  • 0

#9 justa

justa

Corporal

• Members
  • 416 İleti

Yazma tarihi: 01 Ocak 2012 - 03:09 ÖS

Bulunduğun realme göre değişir. Eğer kastıktan sonra AH de enchant scroll u falan satarım diyosan kaç paraya malolduğuna bakma hızlı şekilde kas. enchanting çok vakit harcamadan güzel para getiren bi meslek bence.
  • 0
“It is tempting, if the only tool you have is a hammer, to treat everything as if it were a nail.”

Raf ile Gametime için Tıklayın | Skype: emrepwl

#10 Ywizzle

Ywizzle

First Sergeant

• Members
  • 286 İleti

Yazma tarihi: 01 Ocak 2012 - 04:23 ÖS

Ben yaklaşık 30k harcamıştım.Ama bütün herşeyi ah den almıştım ve biraz aceleye getirmiştim, yani şimdilik pahalı yarın tekrar bakıyım şeklinde kasmadım.

Eğer bracer enchantlarını alabilecek paran varsa çok rahat para kasabilirsin.Bana str enchantı düşmüştü, satıyım mı yoksa kullanıyım mı diye düşünürken kullandım.Şimdi sattığım her recipeden 500 gold geliyor ve hemen satılıyor.Onun dışında silah enchantlarından iyi para kasarsın, diğerleri ortalama 100gold civarında gider.Ama enchanterin tek para kasma yöntemi enchantlar değildir, ucuza bulduğun itemleride al, de et çıkanları sat.Onlarda iyi para eder.
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı