İçeriğe git

Resim
- - - - -

Yardım Lütfen

• Bu konu kapalı Konu Kapalı
Bu konuya 20 yanıt gönderildi

#1 alver12

alver12

Sergeant

• Members
  • 79 İleti

Yazma tarihi: 31 Aralık 2011 - 12:07 ÖS

arkadaşlar ben acc takas etmiştim 3 gun önce bugun girim dedim giremiyorum acc tuma mail yanlış diyor mail girdim ticker falan gelmiş mailimee pass sıfırlama gibi şeyler pass sıfırlamaya calısıyorum ama boyle bir email yoktur diyo. yardım lutfen nasıl yapıcam.
  • -1

#2 hanua

hanua

Lieutenant General

• Members
  • 2.860 İleti

Yazma tarihi: 31 Aralık 2011 - 12:14 ÖS

Kazıklanma ihtimalinin olduğunu düşündün mü hiç??
  • -1
Benim dotum pıt pıt vuruyor abi-Ezekeel
AMİNTOBELLO

#3 alver12

alver12

Sergeant

• Members
  • 79 İleti

Yazma tarihi: 31 Aralık 2011 - 12:18 ÖS

vala bilmiyorum ama suan butun bilgiler bende mail degiştirdim ama nasıl yapabilir sence
  • 0

#4 Silvernight

Silvernight

Moderatör

• Moderators
  • 674 İleti

Yazma tarihi: 31 Aralık 2011 - 12:25 ÖS

Mail değiştirsen bile eski mail adresine mailiniz değişmiştir eğer siz deiştirmediyseniz şu linki tıklayın falan yazar. Tongaya gelmişsin sanırım.
  • 0

Resmi ekleyen

#5 Ywizzle

Ywizzle

First Sergeant

• Members
  • 286 İleti

Yazma tarihi: 31 Aralık 2011 - 12:41 ÖS

Adamın kimlik bilgisi vs. eğer doğruysa battle.net hesabında (ki hack durumuna karşı doğru girmiştir o bilgileri) adam her şekilde hesabını geri alabilir.Sen takas ettiğin hesabın veya verdiğin paranın üstüne soğuk bir bardak su iç.
  • 0

#6 Livatya

Livatya

Champion

• Members
  • 1.073 İleti

Yazma tarihi: 31 Aralık 2011 - 12:55 ÖS

arkadaşlar ben acc takas etmiştim 3 gun önce bugun girim dedim giremiyorum acc tuma mail yanlış diyor mail girdim ticker falan gelmiş mailimee pass sıfırlama gibi şeyler pass sıfırlamaya calısıyorum ama boyle bir email yoktur diyo. yardım lutfen nasıl yapıcam.

Muhtemelen takasladığın kişinin telefonu kapalıdır eğer aldıysan. Forumdan da ulaşamazsın. Takasladığın kendi hesabın senin üzerineyse kimlik fotokopinle ticket aç eski hesabını geri al.
Senin üzerine değilse iki hesapta gitti.
  • 0

Resmi ekleyen

Lok'Tar ogar, big brother. May the Warsong never fade..
Thrall, Warchief of the Horde

#7 alver12

alver12

Sergeant

• Members
  • 79 İleti

Yazma tarihi: 31 Aralık 2011 - 01:01 ÖS

vay (küfür sansürü, by gleominas) herşey biliyorum ama gizlisoru isim soy isim
  • 0

#8 Ethor

Ethor

Senior Sergeant

• Members
  • 101 İleti

Yazma tarihi: 31 Aralık 2011 - 01:06 ÖS

kanımca geçmiş olsun
  • 0

#9 hanua

hanua

Lieutenant General

• Members
  • 2.860 İleti

Yazma tarihi: 31 Aralık 2011 - 01:09 ÖS

Blizz için gizli soru mail falan önemli değildir. Hatta cdkeyler bile önemli değildir. Önemli olan tek şey HESABIN SAHİBİ OLAN KİŞİNİN KİMLİĞİDİR. Sen adamdan alırsın hesabı, her şeyi değiştirirsin, için rahat bir şekilde oynarsın ama adamın sadece kimliğini blizze göndermesi hesabını geri almasına yeter. Daha geçen günlerde benzer bir olay bu forumda yaşandı hatta hesabını geri alan adam(aslında böylelerine adam denmez ya neyse) forumdan yardım istedi.
  • 0
AMİNTOBELLO

#10 alver12

alver12

Sergeant

• Members
  • 79 İleti

Yazma tarihi: 31 Aralık 2011 - 01:12 ÖS

:) desene giren girdi nere saglık olsun normalde oyun kimseyi zorlamaya gerek yok giden gitsin zati oyun eskisi gibi degildir. tşk yardımlarınız için
  • 0

#11 justa

justa

Corporal

• Members
  • 416 İleti

Yazma tarihi: 31 Aralık 2011 - 01:50 ÖS

Accountu satın aldığın kişiye ulaşmayı dene, ondan başka hiçkimse callback yaptırmış olamaz.
Eğer uzlaşamazsanız accountunu geri almana yardım edebilirim, ama büyük ihtimalle alamaazsın. Fakat accountun banlanmasını sağlayabiliriz hiç olmazsa kendi de oynayamaz.
  • 0
“It is tempting, if the only tool you have is a hammer, to treat everything as if it were a nail.”

Raf ile Gametime için Tıklayın | Skype: emrepwl

#12 hanua

hanua

Lieutenant General

• Members
  • 2.860 İleti

Yazma tarihi: 31 Aralık 2011 - 02:02 ÖS

Yalnız aynı şeyi sende yapabilirsin hatta yapmalısın bu durumda. Blizze kimliğini gönderip hesabının hacklendiğini söylersen hesabını geri alırsın. Konuyla ilgili bilgi forumda fazlasıyla mevcut. Madem takas ettin, adamda şerefsiz çıktı, neden zararlı sen çıkasın??
  • 0
AMİNTOBELLO

#13 alver12

alver12

Sergeant

• Members
  • 79 İleti

Yazma tarihi: 31 Aralık 2011 - 02:10 ÖS

yardım edebilecek 1 arkadaş varsa yapalım
  • 0

#14 alver12

alver12

Sergeant

• Members
  • 79 İleti

Yazma tarihi: 31 Aralık 2011 - 02:27 ÖS

[email protected] msn arkadaşlar kimse bu arkadaşımız ile muhattab olmasın forumda yada acc satımında kazıkcı ve hırsızdır.
  • 0

#15 Ethor

Ethor

Senior Sergeant

• Members
  • 101 İleti

Yazma tarihi: 31 Aralık 2011 - 02:37 ÖS

hocam bu msnini verdigin adamı tanırım benim de ticaretim oldu ters bişeyini görmedim. emin misin onun yaptıgından ?
  • 0

#16 alver12

alver12

Sergeant

• Members
  • 79 İleti

Yazma tarihi: 31 Aralık 2011 - 02:47 ÖS

evet hocam
  • 0

#17 BuğraSoykan

BuğraSoykan

Scout

• Members
  • 6 İleti

Yazma tarihi: 31 Aralık 2011 - 06:36 ÖS

hocam bu msnini verdigin adamı tanırım benim de ticaretim oldu ters bişeyini görmedim. emin misin onun yaptıgından ?

hocam yüzyüze tanımıyorsan şayet olması muhtemel insanoğlu işte herzaman kendini sağlama alıcaksın ticaret hayatında...
  • 0

#18 HatredRullz

HatredRullz

Legionare

• Members
  • 401 İleti

Yazma tarihi: 31 Aralık 2011 - 07:12 ÖS

Dostum yapacağın tek şey acilen emniyete başvurmak olacaktır.Birçok tanıdığım oyunlarda meydana gelen soyulma nedeniyle başvurup olumlu

sonuç almış bulunmaktadır.Bilişim suçlarına bilgisayarın ile gidersen incelemeye alınır ve adamı yakalatırsın.Ben olsam yanına bırakmazdım !
  • 0

#19 Cay_laQ

Cay_laQ

Senior Sergeant

• Members
  • 141 İleti

Yazma tarihi: 01 Ocak 2012 - 09:44 ÖÖ

wallaha hiç mahkeme felan ugrasma eger takas ettginiz account sana ait ise hacklendim diye bi webform doldur herseyi geri al baska da ugrasmaya degmez sonucda 3 5 gun onceki haline don
  • 0

#20 alver12

alver12

Sergeant

• Members
  • 79 İleti

Yazma tarihi: 01 Ocak 2012 - 09:57 ÖÖ

ya oyun bitti ya boyle şerefsizler yuzunden oynanmıyor boyle oyunlar onun için bir daha oynamıyacam wow en iyisi rahat kafa kalmak zati wow bitti eskisi gibi zevk almıyordum.
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı