İçeriğe git

Resim
- - - - -

Rp Guide : Olay Anında Fiziksel Görüntü 1

• Please log in to reply
Bu konuya 5 yanıt gönderildi

#1 Algerdon

Algerdon

Sergeant

• Members
  • 83 İleti

Yazma tarihi: 31 Aralık 2011 - 09:09 ÖS

Merhabalar, size bu gün Roleplaying anında yazdığınız emotelerin fiziksel görüntüleri hakkında bir kaç ipucu vereceğim.

Örnekler :

Martin, elini yakın arkadaşı olan Sam'in omzuna atarak onu teselli etmeye çalışır.

Burada gördüğünüz gibi Elini omzuna attı kısmını şu biçimde ( Oyun anında ) fiziksel görüntüyü oluşturursunuz ilk önce iki karakter paralel olarak durmalıdır ardından emoteyi yazan kişi yüzü dönük olarak emote yapılan kişiye dönerek elini arkadaşının omzuna deyecek şekilde /point yapılır.

Tozlu rafta duran kitabı kirlenmiş eliyle alır.

Burada gördüğünüz gibi emote yapan kişi kitap almak istiyor yani emote yapan kişi yüzünü rafa dönerek /point yapmalıdır.

Yararlı olduysam ne mutlu bana.
  • 0

#2 Menethil

Menethil

Sergeant

• Members
  • 84 İleti
  • LocationIstanbul/Maltepe

Yazma tarihi: 31 Aralık 2011 - 10:26 ÖS

Pek zorunlu olmasada rol ortamına renk katan hareketler oluyor , daha detaylı yazılabilirdi.Yinede sağol :) .
  • 0

#3 Algerdon

Algerdon

Sergeant

• Members
  • 83 İleti

Yazma tarihi: 01 Ocak 2012 - 01:46 ÖÖ

Şu an yapabildiklerim bunlar dahada araştırdıklarım var.
  • 0

#4 dogabeey

dogabeey

Moderatör

• Moderators
  • 299 İleti

Yazma tarihi: 01 Ocak 2012 - 12:08 ÖS

Ellerine sağlık, biraz daha uzun olabilirdi ama yenibaşlayan arkadaşlara birkaç fikir verebilir. Sabitlendi.
  • 0

Dark Lion Onslaught.

#5 Nem.

Nem.

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 834 İleti
  • LocationÇanakkale

Yazma tarihi: 01 Ocak 2012 - 02:13 ÖS

Bu konunun genişletilmesi ve daha iyi aktarılması gerekiyor. Yapılan çalışma güzel ama çok yetersiz. Madem ki görüntü üzerine bir guide hazırlığına başladınız hepsini aynı konuda (yani bu konu) toplayarak ilk mesajda derlemelisiniz. Aklınıza gelen herşeyi hemen foruma koymak yerine bir yere kısa notlar halinde yazın sonra derleyip öyle koyun. Çünkü forumda belli süre sonra ilgili konu hakkında değişiklik yapma işi zor. Ama kendi düzenleme yerinizde bunu rahatlıkla yaparsnız ve yapabildiğiniz en iyi guide'ı sunmuş olursunuz. Bu sayede hem yararlı bir guide hem de iyi hazırlanmış bir guide görür herkes.

Ellerinize sağlık. Bu konuyu daha genişletmeniz dileğiyle kolay gelsin.
  • 0

#6 Falven

Falven

Moderatör

• Moderators
  • 405 İleti
  • LocationBodrum

Yazma tarihi: 16 Ocak 2012 - 02:36 ÖS

Ben şahsen yetersiz buldum. Ayrıca buna olay anında fiziksel görüntü değil basitçe tasvir denir. Oyun içi /point vesaire komutlarıda tasvir komutlarıdır. Lütfen bir guide hazırlarken özenli çalışıp yeterli işler çıkaralım. Bende genişletilmesi gerektiğini düşünüyorum, kolay gelsin.
  • 0

Resmi ekleyen

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı