İçeriğe git

Resim
- - - - -

Warcraft Evrenindeki Ünlü Silahlar

• Please log in to reply
Bu konuya 23 yanıt gönderildi

#21 Bozoklum

Bozoklum

Corporal

• Members
  • 279 İleti

Yazma tarihi: 07 Ocak 2012 - 12:12 ÖÖ

beklemekteyiz hocam hale
  • 0

#22 Menethil

Menethil

Sergeant

• Members
  • 84 İleti
  • LocationIstanbul/Maltepe

Yazma tarihi: 07 Ocak 2012 - 02:32 ÖS

Bu mesaj silinicek.

Konu Menethil tarafından 07 Ocak 2012 - 02:48 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#23 Menethil

Menethil

Sergeant

• Members
  • 84 İleti
  • LocationIstanbul/Maltepe

Yazma tarihi: 07 Ocak 2012 - 02:41 ÖS

Posted Image Atiesh, Greatstaff of the guardian:

Atiesh kadim bir asa , şu anda Med'An tarafından kullanılıyor.Söylentilere göre bu asayı kullanan sonsuz güce sahip olur.Bu asa Tirisfal gardiyanları tarafından kullanılmış , nefretin ve kinin tohumlarından yapılmıştır.

Medivh'in suikastı sonrasında bu asa Dalaran'a götürüldü.Bu asaya kullananlar sürekli ölü bulunuyordu.Bu ölümlerden sonra bu asayı "aşılmaz büyü bariyeri" adı verilen bir yere yerleştirmişler.Archimonde Dalaran'a saldırdığında asa parçalandı ve 42 parçaya bölündü.Meryl ve Garona bu parçaları C'thun yardımı ile buldular ve Med'an'a teslim ettiler.

Posted Image Thori'Dal, The Star's Fury:

Thori'dal bir yaydır , güneş kuyusunun enerjisi ile doyurulmuş.Yayın enerjisi o kadar muazzamdır ki kendi büyüsel oklarını yaratır.Bu yay Alleria Windrunner tarafından kullanılmıştır ,Sylvanas'ın kardeşi.Yay gerildiği zaman büyüsek bir ok belirir , o kadar kuvvetlidir ki nerdeyse herşeyi yok edebilir.Güneş kuyusunun güçlerini taşıdığı için , temizleme özelliğide taşır.

Posted Image Warglaives of Azzinoth:

Azzinoth'un Savaş Kılıçları bir zamanlar Azzinoth adı verilen bir kıyamet kumandanı tarafından kullanılıyordu.Azzinoth Illidan'dan tarafından öldürüldü , sonrasında onun kılıçlarını kendi emrine geçirdi.Bin yıllar geçti , Illidan silaha uyum sağlamıştı , silahın kendi efendisinden daha iyi kullanıyordu.Çoğu iblis avcısı gibi , iblisleri savaş kılıçlarıyla öldürüp , bir büyücü olarak büyü güçlerini bir nevi emiyordu.

Azzinoth Temsili Resim

Posted Image

Posted Image Val'Anyr, Hammer of Ancient Kings:

Val'Anyr titanlar tarafından dövülen , kadim ve güçlü bir silah.Çekiç ilk olarak Earthen Kralı Urel Stoneheart'e verilmişti.Çekicin gücü ile tarikattaki diğer yoldaşlarına hayat bahşetmeye başarmıştı.Val'anyr parçalanmıştı , birinci savaş yapılırken Earthen ve Iron cüceleri savaşları sırasında.Parçaları Ulduar'da saklanmaktadır , Yogg'Saron'un hapis tutulduğu şehir.

Sınavlarım başladığı için şu sıralar pek yazamadım , haftaya salı bitiyor sınavlarım devam edip bitiricem.Yanlız konuyu düzenliyemiyorum bir moderatörümüz bunları konuya ekleyip listeden üstlerini çizerse sevinirim.Şimdiden teşekkürler.

Birçok efsanevi silahın bulunduğu bir resim ;

Posted Image

( Baya karıştı , gateaway problemi alıyodum.2 mesaj atmış birşeyler olmuş düzeltirseniz sevinirim.Mesajımı silemiyorum. )

Konu Menethil tarafından 07 Ocak 2012 - 02:47 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#24 dogabeey

dogabeey

Moderatör

• Moderators
  • 299 İleti

Yazma tarihi: 07 Ocak 2012 - 02:59 ÖS

Sadece belli bir resme kadar izin verilebiliyor, bu yüzden resimler olmadan güncelliyorum maalesef :/
  • 0

Dark Lion Onslaught.

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı