İçeriğe git

Resim
* * * * * 1 Oy Kullanılmış

The Frozen Anguish - Horde Rp Guildi <İnaktif - Üye Alımı Yok>

• Please log in to reply
Bu konuya 120 yanıt gönderildi

#21 dogabeey

dogabeey

Moderatör

• Moderators
  • 299 İleti

Yazma tarihi: 25 Ocak 2012 - 12:36 ÖÖ

Bugün The Queens Vanguard guildi ile beraber Stormgarde'e ufak bir saldırıda bulunduk. Olay anından bazı resimler...

...

Reputation with Children of Arathor decreased by 25.
Reputation with The Frozen Anguish increased by 6.
Reputation with The Queens Vanguard increased by 7.

You share of loot 36 Copper.
Reputation with Children of Arathor decreased by 25.
Reputation with The Frozen Anguish increased by 6.
Reputation with The Queens Vanguard increased by 7.

You share of loot 1 Silver 24 Copper.
You received [Linen cloth]x2.
You are now hostile with Children of Arathor.

Şaka maka hangi ara yaptınız bunu yav :)

Konu dogabeey tarafından 25 Ocak 2012 - 12:36 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

Dark Lion Onslaught.

#22 Nem.

Nem.

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 834 İleti
  • LocationÇanakkale

Yazma tarihi: 25 Ocak 2012 - 12:42 ÖÖ

Bugün akşam yaklaşık 1 saat sürdü. Armyleri bastığımızda görmeniz lazımdı. Yanımızdaki guildin adamları da bastı arathorlular ölüyordu :)

P.s: Gençler biraz okudum da şu event bilgilerini... Ya bu event aylar sürecekmiş. :) SW ile SMC arasında kalan topraklar Borderlands olarak geçiyormuş. Her birlik puan alacakmış savaşlara göre. Hikayecilerin yönlendirmesine göre savaşlar yapılacakmış. Sanırım eventların başlamasına da baya var. :) Stormgarde keep savaşına kadar biz bu allylerle çok çarpışacaz daha. :)

Buyrun event zaman çizelgesi :D

1.6 Timetable
Monday, 26th of March: The troops should start moving to their starting deployment zones or start roleplaying preparations there. No missions are played this week.
Sunday, 1th of April: First deployment report. By midnight, the unit leaders should announce the actions of their units and possible missions they take upon next week.
Monday, 2nd of April: First campaign announcement. After the announcement, the units are free to move towards their destinations for the following week or roleplay in the destination. Missions are hosted by the storytellers on coming Tuesday and Thursday.
Tuesday, 3rd of April: Missions are hosted from 19:00 to 22:00 by the storytellers.
Thursday, 5th of April: Missions are hosted from 19:00 to 22:00 by the storytellers.
Sunday, 8th of April: Second deployment report. Same deal as above.
Monday 9th of April: Second campaign announcement. Same deal as above.
Rince and repeat until the campaign ends.

Ve factionların hedefleri;

Goals of the Horde: To push the Alliance offense back to Wetlands and cut off their supply lines to Aerie Peak, Stromgarde and Gilneas. To raid the remaining Alliance strongholds in the north.

Goals of the Alliance: To open the roads and supply lines from Thandol Span to Gilneas. To weaken the Horde’s grasp of the areas of Silverpine and Hillsbrad Foothills. To sabotage the Horde powerbases in the Borderlands.

Goals of the Mercenaries: To profit! Duh!

Son olarak mutlaka incelenmesi gereken 2 topic;

List of Missions-------Campaign Primer

HQ'muza ilişkin alliance görevi;

7. Tarren Mill: A strong Horde settlement with good supply lines to various other outposts. Missions: Rogues in the Night (Alliance).

“Rogues in the Night”

Available: For units in or moving into Hillsbrad. Requires unit specialty: stealth.

Description: Tarren Mill is a central location to the Horde’s deployment in the Borderlands. While it has too much support from various settlements and thus cannot attacked openly, a quick skirmish attack is all that is needed to give the troops of the Alliance a chance to sabotage its buildings and war-machines. Evaporating into the night like shadows before larger armies gather is a must for survival.

Boon: 10 victory points will be awarded. Additionally, all Horde units that are currently camping in Tarren Mill will lose 1 point of supplies as the result of the burned wares.

Bane: None. Although with the players’ agreement, those who get wounded during the mission could be captured by the Forsaken troops.

Konu Nem. tarafından 25 Ocak 2012 - 03:17 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#23 Algerdon

Algerdon

Sergeant

• Members
  • 83 İleti

Yazma tarihi: 25 Ocak 2012 - 10:50 ÖÖ

Event katılım listesini buldum. İsteyen baksın çok sağlam güildler olduğunu görüyorum.

The Alliance units
Crimson Dusk (Mister Adaeron Fridelund) - Menethil Harbor
The Second Brigade (Creic) Unit specialty: Infantry
Darkshire Brigade (Captain Aedahn Emberlocke) Unit specialty: Infantry
The Gilnean League (Matriarch Adelaide Moore) - Gilneas
The Stormguard (Field Marshal Amarae) Unit specialty: Infantry - Menethil Harbor
Bayerleyn Retinue (Lord Shonn Bayerleyn) - Menethil Harbor
Steamheart Confederacy (Confederacy Major Gottfrey Hart) Unit specialty: Artillery - Dun Algaz
Ironforge Mountaineers (Captain Jaeryn Waywatcher)
Arathi Honour Guard (Eorl Felian of Redhall) - Stromgarde
The Northern Watch (Commander Glennah Gallagher) Unit specialty: Stealth - Stromgarde
Ashenleaf Sentinels (Watchers Kayris and Shadefeather) Unit specialty: Stealth - Menethil Harbor

The Horde units
Blood Knight Guard (Champion Elzarius Sunstealer) Unit specialty: Cavalry
Hellscream's Vanguard (Legionnaire Tazkram)
The Sanguine Eye (Overseer Talenthiel Sunshard) - Ruins of Seradane
The Royal Undercity Guard (Ranger Captain Evalyn Sorrowfeather)
The Hand of Agony (Head Apotechary Akru Deathblade) Unit specialty: Artillery
Moklohn Command (Warlord Rakshú) Unit specialty: Infantry - Hammerfall
Chains of Sargeras Penal Unit (Deathbringer Dreadmaw) Unit Specialty: Looters - Hammerfall
The Darkspear Tribe (Yecurzo)
The Sun Thieves (Thalerin and Zardeth) - Hammerfall
The Ashen Company (Arindir Firebrow)
The Queens Vanguard (Executor Mortilus Plaguethorn) Unit specialty: Infantry - Galen's Fall
The Frozen Anguish (Dread Commander Glorvar) - Tarren Mill

Mercenary units
Blackwatch (Coloner Ordgar) Stormwind payroll
Grey Cloak (Reinhardt Bennett) Unit specialty: Stealth Contract spies
Crimson Company (Commander Kapena Skulltaker) Unit specialty: Infantry Horde payroll - Hammerfall
  • 0

#24 Falven

Falven

Moderatör

• Moderators
  • 405 İleti
  • LocationBodrum

Yazma tarihi: 25 Ocak 2012 - 11:45 ÖÖ

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted Image
  • 1

Resmi ekleyen

#25 zypherius

zypherius

Scout

• Members
  • 56 İleti

Yazma tarihi: 25 Ocak 2012 - 05:50 ÖS

ilk event martda sanırım o saate kadar bende katılmak istiyorum keşke :)
  • 0

#26 Nem.

Nem.

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 834 İleti
  • LocationÇanakkale

Yazma tarihi: 25 Ocak 2012 - 08:51 ÖS

ilk event martda sanırım o saate kadar bende katılmak istiyorum keşke :)

O zamana kadar gelip bir karakter açıp 85 yapabilirsin. Sana rp gear kasmada yardımcı oluruz. Şuanda da yardımcı oluyoruz arkadaşlara zaten.

Şuanda 5 tane 85 oldu. Kasanlarda yakın zamanda 85 olurlar.
  • 0

#27 zypherius

zypherius

Scout

• Members
  • 56 İleti

Yazma tarihi: 25 Ocak 2012 - 09:45 ÖS

O zamana kadar gelip bir karakter açıp 85 yapabilirsin. Sana rp gear kasmada yardımcı oluruz. Şuanda da yardımcı oluyoruz arkadaşlara zaten.

Şuanda 5 tane 85 oldu. Kasanlarda yakın zamanda 85 olurlar.

Hali hazırda bir karakterimmevcut zaten 5 leveli bir 2 parça itemi eksik o kadar ancak sorun parasal :)

22 yaşında olup parasal özgürlük olmaması haftalık harcamanın 2 lira olması gibi durumlar yüzünden gelemiyorum zaten gelsem draenei mide kasıcam argentde işte iş güç aramaktayım halen ama bu eventi kaçırırsam cidden üzülürüm fenris isle savaşını görememiştim bunu görmek istiyorum yada ilk elden yaşamak :)
  • 0

#28 Nem.

Nem.

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 834 İleti
  • LocationÇanakkale

Yazma tarihi: 25 Ocak 2012 - 09:48 ÖS

Yalnız biz tauren ve goblin almıyoruz. Notta belirtmiş olmam lazım, tekrar hatırlatmak isterim. :)
  • 0

#29 zypherius

zypherius

Scout

• Members
  • 56 İleti

Yazma tarihi: 25 Ocak 2012 - 10:07 ÖS

goblini anlarımda tauren dk alımı kapalı olması kötü olmuş bütün hayalerim yıkıldı o zaman size başarılar savaşta ...
  • 0

#30 Nem.

Nem.

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 834 İleti
  • LocationÇanakkale

Yazma tarihi: 26 Ocak 2012 - 12:05 ÖÖ

goblini anlarımda tauren dk alımı kapalı olması kötü olmuş bütün hayalerim yıkıldı o zaman size başarılar savaşta ...

Eyvallah. Şartlarımız bu şekilde, her hangi bir esnetme yapmayı düşünmüyoruz. Gerçekten RP'ye katılmak istediğinde bazen bazı isteklerden feragat etmek gerekiyor.

Tauren konusuna burdan da açıklık getireyim; tauren bizim kendi insiyatifimiz sonucu alınmıyor. Goblini anladığın gibi taurenide anlamanı beklerim. Saygılar, sevgiler...
  • 0

#31 zypherius

zypherius

Scout

• Members
  • 56 İleti

Yazma tarihi: 26 Ocak 2012 - 01:15 ÖÖ

Eyvallah. Şartlarımız bu şekilde, her hangi bir esnetme yapmayı düşünmüyoruz. Gerçekten RP'ye katılmak istediğinde bazen bazı isteklerden feragat etmek gerekiyor.

Tauren konusuna burdan da açıklık getireyim; tauren bizim kendi insiyatifimiz sonucu alınmıyor. Goblini anladığın gibi taurenide anlamanı beklerim. Saygılar, sevgiler...

Bazen sanki sırf bana özel yapıyormuşsun gibim geliyor :)
Guilde troll orc varken ben taurenle gelicem değince tauren ve goblin almıyoruz demen, wowroleplay e de girip bakmama rağmen böle bir not bulamam anlamıyorum yani :) cidden heyecanlandığım şu konuda bile balta vurdunuz ya daha bişi demiyorum size ne diyebilirimki şahsen herzaman çok istekli oldum şu roleplay konusunda gittim zorla bana cüce karakter kastırdı zamanında arkadaş kastım ortamı görmek için sonra doğanın açtığı guilde girdim orda çok eğlendim katılabildiğim eventlere katıldım ne kadar yapamasamda gelipte bu ne lan roleplay dedikleri bumu diyip 2 gün sonra gitmedim ama illaki bir sorun çıkıcak sanırım biraz içimi dökmek gibi oldu ama bir daha bişi yazmıcağım için son olsun diyelim
  • 0

#32 Falven

Falven

Moderatör

• Moderators
  • 405 İleti
  • LocationBodrum

Yazma tarihi: 26 Ocak 2012 - 01:47 ÖÖ

Zyphe durumu sana özel olarak değerlendireceğiz, sana döneriz. Kesinlikle kişisel bir durum yoktur yalnız, o konuya girmeyelim.

Mahir.

Konu Falven tarafından 26 Ocak 2012 - 01:47 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

Resmi ekleyen

#33 Nem.

Nem.

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 834 İleti
  • LocationÇanakkale

Yazma tarihi: 26 Ocak 2012 - 01:55 ÖÖ

Tauren konusu bu guildin kurulumundan beri vardı. İçini döktün rahatladın sıra bende o zaman;

-Bineğinle defalarca kez eventları yukarıdan izledin katılmadın, uyardık gelmedin,
-Eventların yarısında yoktun ısrarla real ıd duyurusu yaptık, başka realmden geçip charını açmadın,
-Bizimle birlikte hareket etmek yerine sürekli bir geride kalmışlık karakterini sunamamışlık yaşadın ve bunları hiç olmamış gibi gösterdin
-RP konusunda öğrenmen gereken pek çok şey varken umursamamazlıktan geldin, sanki sana söylenmiyormuş gibi
-Yani aslında senin düşündüğün gibi bir RP'ci hiç bir zaman olamadın, 10 eventın 3'üne katılıp kendini fasülyeden saymak bu olsa gerek,

TFA guildi özel bir guild. Çünkü kurulumunda profesyonel RP yapabilenler davet edildi. Ne yazık ki bu daveti sen almadın. Çünkü AotS eventlarında gözükmüyordun. TFA şuan herkese açıldı ama tabuları ve şartları aynı kaldı. Alınmış olan hiç bir karar yeni değil. Dünde aynıydı bugünde aynı ve yarında aynı kalacak. Bu guildin ana kurucularından birisiysem (ki öyleyim); ben olduğum sürece bu şartlar geçerli olacak.

Ha katılmak mı istiyorsun buyur başımızın üstünde yerin var. Ama şartların dışına çıkmadan. Guild ne Doğa'nın, ne Mahir'in ne de benim tamamen kontrolümde. Alınan bütün kararlar kurucular tarafından ortak alındı. Şartlarımız bu şekildeyken beniimle düzgünce RP yapmamış birisi için şartları esnetmemiz düşünülemez. Kusura bakma.

Seni aramızda görmeyi gerçekten isterim ama taurenle değil. Çünkü biz bu kadar fantastik duruma kendimizi uygun görmüyoruz. Tauren çok fantastik ve uyumsuz RP için. Ha diyeceksin ki undead değil mi? orc değil mi? Onlarında ayrıntılı bilgileri için burayı uygun bir yazı ortamı olarak görmüyorum.

Sana kasıtlı hiç bir şeyimiz yok bilmeni isterim. Kasıt olsa arkadaşım değilsin, kardeşim değilsin, yegane dostum değilsin direk yüzüne söyler muhattabı keserim. Bu yüzden kendine haksızlık edipte bu şekilde düşünme. Biz seni de herkes gibi kucaklamaya hazır bir guildin kurucusuyuz. Siz bizim şartlarımıza saygı duymayacaksanız biz nasıl kendimizi WoW RP evreninde gösterebiliriz? Lütfen biraz sorgulamak ve fikirler türetip RP ortamımızı sabote etmek yerine ayak uydurmaya çalışın. İnek(tauren) olunca daha iyi RP yapacam diyorsan tek guild biz değiliz.

Saygılar.

P.s: Ayrıca ek olarak belirtmek isterim ki; şimdi taureni serbest bıraksak (ki öyle bişey olmayacak) bu seferde gear şartlarımızı beğenmeyeceksin. Olmaz bu iş öyle yani.

Zyphe durumu sana özel olarak değerlendireceğiz, sana döneriz. Kesinlikle kişisel bir durum yoktur yalnız, o konuya girmeyelim.

Mahir.

Bunu da yeni gördüm hemen alenen yorumumu yapıyorum. Kimse için bir ayrıcalık yapmak doğru olmaz. O zaman Ege'nin istediği gearlara ve Mert'in istediği gearlara da izin verelim. Ege 70 pvp giymek istiyor, Mert DK kırmızı setini giymek istiyor. bla bla bla... Kuralları niye koyduk o zaman? Ben red oyu veriyorum açıkça.

Konu Nem. tarafından 26 Ocak 2012 - 04:01 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#34 zypherius

zypherius

Scout

• Members
  • 56 İleti

Yazma tarihi: 26 Ocak 2012 - 11:22 ÖÖ

Son yazım olucak dedim ama işte
-Siz orda RP yaparken aa selam ben stormwinden geliyorum diyip direk bodoslama dalmak bana her zaman saçma geldi hem sizin bu kim diyip kendi konuşmanızı bozmak hemde ortaya atılıp bilgizimliğimi dökmek istemediğim için izlemeye tercih ettim.
-Sebeblerini mahire izah ettim birçok kez önemli dediği her eventede progressden ferakat edip geldim.
-Sebebi AotS zamanında kendi karakterimi tam anlamıyla tasvir edememden kaynaklıydı onu bir arkeolog olarak size göstermek istedim ama emir komuta zinciri olduğunda bu gerçekleşemedi o yüzden her zaman o cüceden nefret edicem :)
-Şu zamana kadar yazılan bütün kaynakları okudum hiçbir zaman demi god karakteri oynamadım yada hiçbir zaman kendimi üstün göstericem bir karakter sergilemedim mahir beni topa koyup denize fırlattı daha nolsun.
-Zaten hiçbir zaman düşündüğüm gibi bir RP ci olamıcam düşüdüğüm şeyleri yazarken başkası konuşunca sildiğimi binkez bilirim kendimi açıklama konusunda hem gerçek hayata hemde oyunda sorunlar yaşıyorum bu doğru o yüzden ne yaparsam yapayım iyi bir rpci olamıcam zaten hiçbir zaman kendime iyiyim demedim o ayrı konu.

TFA guildi özeldi evet zaten yazılarında bunu hep görüyorduk hatta online olan birkaç arkadaşlada bunun dalgasınıda geçtik baya guild herkese açıldı doğa kendi guildini IC olarak kapatıcam deyince koca serverda olan 10 türk oraya gidicen haliyle bende gelmek istedim bu durumda anormal bişiyok guild kurallarınada bir sözüm olmadı hiçbir zaman

Tauren death knight ne kadar fantastik ben onu anlamadım wow un başından beri hatta daha önesinden beri var olan bir karakter altec valley e kadar gelip savaşmış olan bir karakter icecrownda cirit atan tauren deathknight ne kadar fantastik olabilirki goblini anlarım çünkü sonradan horde katılmış bir grubun(ki her zaman varlardı)eskiden gelip ben horde a katıldım death knight oldum demesi cidden saçma bir durumdu. Şu yukarda belirtiğin notu ne kadar aramış olsamda ilk defa burda görmem bana karşı yapılmış bişi olarka görmeme sebeb oldu bu kadar.

Zaten son yazındaki sorgulayıp fikir türetip rp ortamını sabote etmek konusuda benim düşüncelerimin neden biraz olsun haklı olduğunun kanıtı orc troll gibi karakterlerin olduğu guilde tauren almamak fikiri sabote etmek olarak görüyorsan dana ne diyimki sana :)

P.S SSlerden gördüğüm kadarıyla zaten benim verdiğim linkten karakterle genel olarka aynı itemleri giyiyorsunuz zaten katılmak istediğim için onlara hiçbir zaman itirazım olmayacaktı.

Son olarak o kadar zor bişi değildi benim isteğim yani tauren paladinle gelmek isteiğim yoktu bu kadar katı ve set konuşucak ama sen Yeteneksizsiniz Türkiyecilik oynamak istiyorsan red oyu ver ne diyeyim
  • 0

#35 Falven

Falven

Moderatör

• Moderators
  • 405 İleti
  • LocationBodrum

Yazma tarihi: 26 Ocak 2012 - 12:19 ÖS

Öncelikle tartışma çirkinleşmesin, siyaset programı değil bir şey değil. Kurallar gayet net, eğer Tauren'lerin alımı ile ilgili genel bir tepki olsaydı düşünürdük fakat çoğu insan da bizimle aynı şekilde düşünüyor bu yüzden olsa ki guild de Tauren yok. Trag Highmountain karakteri ilk Death Knight'lardandır, Tauren'dir fakat şöyle bir durum var ki Taurenler doğası gereği barışçıl canlılar. Biz Lawful Good hatta Chaotic Lawful bir guild teması çiziyoruz. Boynunu kes! dedin mi sorgulamadan yapacaktır tüm karakterler, Tauren'ler doğası gereği buna karşı çıkmakla yükümlü, kültürleri bu. Disiplin, Sert savaş koşulları, Kan dökmek Tauren'lere göre bir iş değildir.

İkincisine gelince, TFA guildinin yapısı, hikayesi ve duruşu şuana kadar hiç bir Türk guildinin başaramadığı kadar iyidir. Sistemi çatır çatır işliyordur. Deneyim hiyerarşisi ve rütbe hiyerarşisi mükemmel bir sistemle dengededir. Kimse TFA'ya laf etmeyi, gülmeyi vesaire aklından bile geçirmesin. Bu guild BKG ile işbirliği yapan, The Queens Vanguard ile onların talebi üzerine ittifak olmuş bir guildtir. Savaşı düzenleyecek olan Waywatcher özel olarak Glorvar ile guild hakkında röportaj istemiştir ki RP'den anlayan herkes bunun ne kadar büyük bir şey olduğunu bilir.

Üçüncüsü, ben insanlara esnek davranmayı her zaman sevdim, iyi karşıladım fakat kalite sınırlama gerektiriyor. Ege, Oğuzhan vesaire bir sürü kişinin gearlarına bile ret vermek zorunda kaldım. Bu duruma çekimser yaklaşıyorum çünkü elimde değil guilde katılımı reddetmek. İnsanlarla konuştum, ismet abinin yazısını okudum, RPP puanını ve değerlendirmeni okudum. İnsanlar az katılımından ve bazı durumlardaki ciddiyetsizliğinden şikayetçi. Guildin dokusuna zararlı olabileceğini düşünüyor. RPP puanın 18'de kalmış ki bu vahim bir katılım göstermiş olman demek. RP kişisel değerlendirilmen "Oldukça yaratıcı fakat gerçekçilikten hafifçe uzak. " bu da nötr bir yorum. Eğer ki bir Emre olsaydın, bir Oğuzhan olsaydın eminim İsmet abi de iki kere düşünürdü fakat bu durumda yapabileceğim bir şey yok maalesef. İstisnalar vardır fakat hak edenedir. Özel olarak ilgilenilecek dediğim de burasıydı. Hiçbir üye için geçmişine dönüp bakmadım fakat emeğin ortada kalmasın diye bunu yaptım.

Tekrar etmek istiyorum ki kişisel bir sorunum kesinlikle yok seninle, her zaman iyi anlaştığım birisin. Umarım aramıza kurallar dahilinde katılırsın ve B grubunda deneyim kazanırsın. İsmet abiyle olan tartışmana son vermeni diliyorum, çirkin yazıların kaldırılmasını ümit ediyorum.

Mahir.
  • 0

Resmi ekleyen

#36 zypherius

zypherius

Scout

• Members
  • 56 İleti

Yazma tarihi: 26 Ocak 2012 - 12:54 ÖS

Nese zaten uzamasın ne diyim şimdi blood elf female dk açıcam desem onada laf eder nem biliyorum çünkü daha önce female konusu açıldığında baya bir yazmıştı bana karşı ordada :)
Bu kadar şey yazdım biliyorumki ilerde başka bir proje olsa gene aynı şeyler yüzüme vurulucak alınmıcağım hiçbir türk guildine mahire doğaya teşekkürler cidden olabilidğim sürede eğlendim baya ama sanırım olmayan RP hayatımı bitireyim çünkü anladımki nemin olduğu her guildi oluşumunda sen böyleydin şöyledin senle hiç rpm olmadı sen rpyi bilmiyorsun denilicek tekrar tekrar aynı şey olucak gibi size başarılar en azından 160 lira verip oyunu açtırıp migrate etmekten kurtarınız diyelim sağolun başarılar :)
  • 0

#37 Nem.

Nem.

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 834 İleti
  • LocationÇanakkale

Yazma tarihi: 26 Ocak 2012 - 04:09 ÖS

Valla şu guildin kurallarını kendine kasıt olarak mal ettin ya helal olsun. Kendini fazla farklı sanıyorsun sanırım ama yok öyle bişey. Female açtığında eğer ki kadın karakter gibi davranamayacaksan tabii ki açma. Sana ben kadın muamelesi yaptığımda sorun olacaksa nasıl RP yapacaksın? Ha, ama yok ben her türlü karakteri canlandırırım diyorsan aç tabii ki.

Ayrıca emin ol şu guildde insanları, kuralları, düzeni ve istikrarı gözeten en dikkatli, yegane kişiyimdir. Ben olmasam ve insanların karşısına kuralları inadına koymasam eminim ki senin gibi farklı fikirlerdeki insanlar izin verilir ve guild yine allak bullak bişey olur.

Yarın olur da sende aramıza kurallar dahilinde katılırsan seninde haklarını, doğrularını, yanlışlarını ve yaptıklarını savunan ilk kişi olurum şüphesiz. Sana değil kimseye kastım olmaz benim. Nerden çıkartıyorsunuz böyle şeyleri anlamıyorum. Kuralları kişisel algılaman pek traji komik. Olayın içinde olsan kuralları bilirdin, söyleyince bu denli sorun çıkarmazdın.

Sen işin kitabını okumayıp kapağına bakarak "Vay efendim öyle bir kural yok bana kasıt yapıyorsunuz diyorsun." İşte RP ile de bu kadar ilgilisin. Daha denecek bir şey yok. Konumuzun içeriğini kirletmemeni rica ediyorum artık. Bu yüzden bir soru veya sorunun varsa özelden ulaş izah edelim, anlamamakta direteceksen kendine iyi bak. Saygılar.
  • 0

#38 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 26 Ocak 2012 - 11:06 ÖS

Diğer projelerinizden çok daha eğlenceliye benziyor. Başarılarınızın devamı ve bunları paylaşmanız dileğiyle...

#39 Nem.

Nem.

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 834 İleti
  • LocationÇanakkale

Yazma tarihi: 26 Ocak 2012 - 11:51 ÖS

Diğer projelerinizden çok daha eğlenceliye benziyor. Başarılarınızın devamı ve bunları paylaşmanız dileğiyle...

Teşekkürler hocam. Sizleri de bir gün aramızda görmeyi umuyoruz. :)
  • 0

#40 .tyrael.

.tyrael.

First Sergeant

• Members
  • 269 İleti

Yazma tarihi: 27 Ocak 2012 - 01:54 ÖS

evet yaptıklarınızı keyifle takip ediyorum.
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı