İçeriğe git

Resim
* * * * * 1 Oy Kullanılmış

The Frozen Anguish - Horde Rp Guildi <İnaktif - Üye Alımı Yok>

• Please log in to reply
Bu konuya 120 yanıt gönderildi

#41 Nem.

Nem.

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 834 İleti
  • LocationÇanakkale

Yazma tarihi: 27 Ocak 2012 - 03:47 ÖS

Teşekkürler .tyrael..

İlk mesaja bazı eklemeler ve düzenlemeler yaptım, yeni katılımcı olan ve guildimizin şu anda üyesi olan arkadaşlar mesajı tekrar gözden geçirirlerse sevinirim.

Aramıza katılmak isteyen arkadaşlar varsa; guildimizin RP-PVP için bir priest ve bir hunter ihtiyacı vardır. Yeni gelenlerin kasmaları durumunda RP-gear toplamalarına bizzat yardım edip raidlerini sololayabilirim. Aynı zamanda kasmalarına da extra yardımlarda bulunuyoruz. Duyurulur...
  • 1

#42 Nem.

Nem.

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 834 İleti
  • LocationÇanakkale

Yazma tarihi: 31 Ocak 2012 - 02:02 ÖÖ

Bugün BKG ile bir toplantı yapıp bazı kararlar aldık. Orada aldığım bir kaç görüntüyü paylaşayım.

Posted Image
Posted Image
Posted Image
_____________________________________________________________________________________

Bugün The Queens Vanguard guildi ile beraber Stormgarde'e ufak bir saldırıda bulunduk. Olay anından bazı resimler...

Alıntıyapılan postta geçen çarpışmayla ilgili olarak TQV guildi bize kendi sayfalarında teşekkür etmişler. Sayelerinde bizde güzel bir akşam geçirmiştik. :D ForsakenRP

Posted Image

Konu Nem. tarafından 31 Ocak 2012 - 04:56 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 2

#43 .tyrael.

.tyrael.

First Sergeant

• Members
  • 269 İleti

Yazma tarihi: 01 Şubat 2012 - 11:05 ÖÖ

Resimler güzelmiş
  • 0

#44 Nem.

Nem.

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 834 İleti
  • LocationÇanakkale

Yazma tarihi: 02 Şubat 2012 - 09:00 ÖÖ

Komiktir ki son zamanlarda bizden habersiz olan ve Türk olarak RP yapan o kadar çok insanla karşılaştım ki artık forumların eski cazibesini yitirdiğini düşünmeye başladım. 2 gün içerisinde guilde 5 yeni başvuru aldım, 3ünü guilde aldım 2sinden cevap bekliyorum ve komik olan ise hiç birinin bu yaptığımız bildirim amaçlı paylaşımlardan haberi yok. :D

Demek ki sorun katılımcı insanların az olması değil, reklamımızı iyi yapamamamızmış.
  • 2

#45 Kassadin

Kassadin

Sergeant

• Members
  • 70 İleti

Yazma tarihi: 02 Şubat 2012 - 07:37 ÖS

Realminiz nedir? Argent dawnmı ?
  • 0

#46 Nem.

Nem.

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 834 İleti
  • LocationÇanakkale

Yazma tarihi: 02 Şubat 2012 - 07:38 ÖS

Evet Argent Dawn Horde.
  • 0

#47 Kassadin

Kassadin

Sergeant

• Members
  • 70 İleti

Yazma tarihi: 02 Şubat 2012 - 07:47 ÖS

Shaman alımınız yokmu?
  • 0

#48 Nem.

Nem.

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 834 İleti
  • LocationÇanakkale

Yazma tarihi: 02 Şubat 2012 - 08:49 ÖS

Malesef şartlarımızda belirttiğimiz sınıflar harici almıyoruz.

P.s: Alsak bile RPlere katmıyoruz yani.

Konu Nem. tarafından 02 Şubat 2012 - 08:49 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#49 Kassadin

Kassadin

Sergeant

• Members
  • 70 İleti

Yazma tarihi: 02 Şubat 2012 - 08:58 ÖS

hmm karar verdim ben karakterimi o realme aktarıcam fakat shaman kasmayı düşünüyordum o kötü oldu
  • 0

#50 Falven

Falven

Moderatör

• Moderators
  • 405 İleti
  • LocationBodrum

Yazma tarihi: 02 Şubat 2012 - 10:04 ÖS

hmm karar verdim ben karakterimi o realme aktarıcam fakat shaman kasmayı düşünüyordum o kötü oldu

Undead herhangi bir class veya goblin/tauren dışı DK kasabilirsiniz. :D
  • 0

Resmi ekleyen

#51 dogabeey

dogabeey

Moderatör

• Moderators
  • 299 İleti

Yazma tarihi: 02 Şubat 2012 - 10:19 ÖS

Birçok kişi sanırım 85 olamayacağından endişelendiği için başka realmden karakter aktarmayı daha uygun görüyor. Lütfen böyle düşünmeyin, guildimizin neredyse yarısı (ve aktif olan yüzdenin neredeyse tamamı) level 85 ve çok hızlı bir şekilde ulaştıllar bu levele. Bunun nedeni ise sürekli olarak boost yapmamız. Birliğe üye olduğunuzda size de bu açıdan yardımcı olacaktır herkes ^^ Yeter ki online süreniz yüksek olsun. Üstelik kimse 1-2 haftada 85 olmanızı beklemez sizden (bkz. Ben). Siz istediğiniz bir undead class ya da goblin-tauren harici bir DK ile gelin, kasmaya ve rp yapmaya hevesiniz oslun yeterli ibzim için.

Ha ben niye 85 değilim derseniz, o benim öküzlüğüm :D Onu saymayın :(

Konu dogabeey tarafından 02 Şubat 2012 - 10:20 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

Dark Lion Onslaught.

#52 Kassadin

Kassadin

Sergeant

• Members
  • 70 İleti

Yazma tarihi: 02 Şubat 2012 - 10:27 ÖS

Ben Karakterimi aktardım undead DK fakat bu karakterimle hiç anlaşamam sevmem diyebilirim daha önce bu karakterim dranei idi ve arkadaşlarımın ısrarı ile faction change yaptım ama ısınamadım karakterime undeadlerden pek haz etmiyorum aynı zamanda guildinize katılmak istiyorum fakat anlaşıldığı üzere oda mümkün değil aktarma sebebim gold ve heirloom ve daima 85 karakter kasarken illa gold kasacak bi karaktere ihtiyaç duymam ben böle düşündüm aktardım fakat undeadleri nedense sevmiyorum

buraya karakterimi getirme sebebim diğer realmimde cok yanlızdım ve yeni karakter kasmak istiyordum kasamıyordum ne yapsam ne etsem sıkıntıdan patlıyorum etkinlikleriniz hoşuma gitti katılamicağıma üzüldüm undead shamanda açılmadıgına göre kötü oldu benim için

Konu Kassadin tarafından 02 Şubat 2012 - 10:30 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#53 thug_dogg

thug_dogg

Üye

• Members
  • Pip*Pip*
  • 16 İleti

Yazma tarihi: 03 Şubat 2012 - 01:55 ÖÖ

Birçok kişi sanırım 85 olamayacağından endişelendiği için başka realmden karakter aktarmayı daha uygun görüyor. Lütfen böyle düşünmeyin, guildimizin neredyse yarısı (ve aktif olan yüzdenin neredeyse tamamı) level 85 ve çok hızlı bir şekilde ulaştıllar bu levele. Bunun nedeni ise sürekli olarak boost yapmamız. Birliğe üye olduğunuzda size de bu açıdan yardımcı olacaktır herkes ^^ Yeter ki online süreniz yüksek olsun. Üstelik kimse 1-2 haftada 85 olmanızı beklemez sizden (bkz. Ben). Siz istediğiniz bir undead class ya da goblin-tauren harici bir DK ile gelin, kasmaya ve rp yapmaya hevesiniz oslun yeterli ibzim için.

Ha ben niye 85 değilim derseniz, o benim öküzlüğüm :D Onu saymayın :(

Beni kast ediyorsan Doğa, ben main karakterimi taşıdım. Bağdaştığım bir karakterim var sonuçta. Ayrıca guilddeki Death Knight çokluğu realmde DK açma fikrine engel oldu.
  • 0

#54 thug_dogg

thug_dogg

Üye

• Members
  • Pip*Pip*
  • 16 İleti

Yazma tarihi: 03 Şubat 2012 - 01:55 ÖÖ

Ben Karakterimi aktardım undead DK fakat bu karakterimle hiç anlaşamam sevmem diyebilirim daha önce bu karakterim dranei idi ve arkadaşlarımın ısrarı ile faction change yaptım ama ısınamadım karakterime undeadlerden pek haz etmiyorum aynı zamanda guildinize katılmak istiyorum fakat anlaşıldığı üzere oda mümkün değil aktarma sebebim gold ve heirloom ve daima 85 karakter kasarken illa gold kasacak bi karaktere ihtiyaç duymam ben böle düşündüm aktardım fakat undeadleri nedense sevmiyorum

buraya karakterimi getirme sebebim diğer realmimde cok yanlızdım ve yeni karakter kasmak istiyordum kasamıyordum ne yapsam ne etsem sıkıntıdan patlıyorum etkinlikleriniz hoşuma gitti katılamicağıma üzüldüm undead shamanda açılmadıgına göre kötü oldu benim için

Shaman'da kalma değişik bir class düşünsen.. RP değişiklik getirir oyun hayatına pişman olmazsın.

Konu thug_dogg tarafından 03 Şubat 2012 - 01:58 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#55 Nem.

Nem.

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 834 İleti
  • LocationÇanakkale

Yazma tarihi: 03 Şubat 2012 - 02:24 ÖÖ

Undead DK olacağına Blood elf DK ol o zaman. :D Yap bir race change. :(
  • 0

#56 Kassadin

Kassadin

Sergeant

• Members
  • 70 İleti

Yazma tarihi: 03 Şubat 2012 - 03:00 ÖÖ

aslında geldiğime biraz pişman oldum gibi en azından realm değiştiriceğime shamanımı faction change yapardm ama tabi ilk gün daha realm statusü highda fakat orgrimmarda kmseyi göremedim
  • 0

#57 Nem.

Nem.

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 834 İleti
  • LocationÇanakkale

Yazma tarihi: 03 Şubat 2012 - 03:06 ÖÖ

Gel guilde alırız yalnız kalma. Ama RPlere alamayız. Sæns bnm nick. burdan kopyala w at bana. :D

P.s: Ayrıca burası RP server. Haliyle milletin şehirde durması saçma olur. PvE/PvP için sıra beklemiyor ki kimse RP yaparken. :(

Konu Nem. tarafından 03 Şubat 2012 - 03:07 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#58 SoulSlay

SoulSlay

Scout

• Members
  • 246 İleti

Yazma tarihi: 03 Şubat 2012 - 10:09 ÖÖ

Hayırlı olsun hocam.
Yoğunluktan dolayı oyunu bıraktım ama tekrar başlarsam kesin Rp öğrenmeye geliceğim.
85 full dk da undead roguemda var zaten.:D

Event günlerini öğrenebilir miyim acaba? Eğer sakıncası olmazsa, bir ara göz atmak için gelmek isterim(izleme amaçlı sadece)

Gözümden kaçmış sanırım göremedim topicte.
  • 0
Darth Kanwulf
Odium
Trayus Academy

Hepsi yaralar, sonuncusu öldürür..

#59 Nem.

Nem.

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 834 İleti
  • LocationÇanakkale

Yazma tarihi: 03 Şubat 2012 - 10:11 ÖÖ

Yok gözünden kaçmamış. Eventlar belirli gün ve saatlerde olmuyor aslında. Biz 1 ya da 2 gün önceden takvimde belirtiyoruz, ardından katılım gösterenlerle RP yapıyoruz. Takvime eklendiği gün burada paylaşırız takip ederseniz o tarihte haberiniz olur. :D
  • 0

#60 SoulSlay

SoulSlay

Scout

• Members
  • 246 İleti

Yazma tarihi: 03 Şubat 2012 - 11:03 ÖS

Evet evet takip ediyorum.:D
  • 0
Darth Kanwulf
Odium
Trayus Academy