İçeriğe git

Resim
- - - - -

Age Of Wushu

• Please log in to reply
Bu konuya 3 yanıt gönderildi

#1 huan

huan

Sergeant

• Members
  • 60 İleti

Yazma tarihi: 08 Ocak 2012 - 04:41 ÖS

Aradım ama bulamadım, o yüzden konu açma gereği duydum. Açıkcası benim görüntüler hoşuma gitti. Level atlama olmayan sadece skill geliştirmeye dayalı değişik bir MMO imiş. Yakında çıkacağı söyleniyor. Ayrıca iki tane isimle dolanıyor etrafta, kafam da karıştı açıkcası.. Age of Wulin ve Age of Wushu. Oyun direk çin yapımı ama dünya genelinde çıkacakmış

Resmi site (Age of Wulin) - Avrupa versiyonu:en.wulin.gpotato.eu/mini/
Resmi site (Age of Wushu) - Amerika versiyonu: www.ageofwushu.com/

Age of Wulin tanıtımı

Age of Wushu tanıtımı

Uzak doğu sinemasına meraklı biri olaraktan, kesinlikle şans vereceğim bir oyun olacak. Merakla beklemekteyim

Son gelen edit: Age of Wushu Amerika versiyonu imiş.. Biz Age of Wulin ile takılacağız demek oluyor :D

Konu huan tarafından 08 Ocak 2012 - 05:05 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#2 Nem.

Nem.

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 834 İleti
  • LocationÇanakkale

Yazma tarihi: 08 Ocak 2012 - 09:13 ÖS

Bende aksi gibi ayarım bu uzakdoğu kültürüne. Nedense bende öyle bir yer etmiş ki; sanki aşırı anime, aşırı fantastik ve aşırı kültür yaymaya yönelik geliyor.

Wow belki daha fantastik bundan ama şu adamların yaptığı filmlerden olsa gerek, şu binalarını görmeye bile dayanamıyorum. Wow'a da geliyorlar ya hayırlısı.

Tabii bu şahsi fikrim.
  • 0

#3 DARKPASSAGE

DARKPASSAGE

Üye

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 48 İleti

Yazma tarihi: 09 Ocak 2012 - 04:46 ÖÖ

Pre Register http://www.wow-turk....tyle_emoticons/default/icon_mrgreen.gif

Konu DARKPASSAGE tarafından 09 Ocak 2012 - 05:03 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#4 huan

huan

Sergeant

• Members
  • 60 İleti

Yazma tarihi: 09 Ocak 2012 - 04:43 ÖS

Bende aksi gibi ayarım bu uzakdoğu kültürüne. Nedense bende öyle bir yer etmiş ki; sanki aşırı anime, aşırı fantastik ve aşırı kültür yaymaya yönelik geliyor.

Wow belki daha fantastik bundan ama şu adamların yaptığı filmlerden olsa gerek, şu binalarını görmeye bile dayanamıyorum. Wow'a da geliyorlar ya hayırlısı.

Tabii bu şahsi fikrim.

Manga Anime ve Doğu sinemasını sevmeyenlere pek hitap etmez. Ama benim gibi meraklısı olan hatrı sayılır bir insan sayısı var. Bir de ben artık level kas item kas gibi kendini tekrar eden şeylerden baydım artık. O yüzden Fantastik MMO oyunlardan bir süre uzak kalma niyetindeyim (Aşırı sevmeme rağmen Level ve item muhabbetinden kusasım geldi cidden)
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı