İçeriğe git

Resim
- - - - -

Rep Bugımı?

• Please log in to reply
Bu konuya 6 yanıt gönderildi

#1 silentbullet

silentbullet

Scout

• Members
  • 209 İleti

Yazma tarihi: 10 Ocak 2012 - 02:25 ÖÖ

Darnassus: 132/999
İronforge: 322/999
Exodar : 20217/21000
Diğerleride 999/999 'Ambassador' zımbırtısını classicte dg lerde alıyımda sonrasında outlandde uğraşmayım dedim ama exodar yukardaki rakamda kaldı. Outland'e geçtim Hellfire a girdim, üzerimde Exodar tabardı var ama rep.ler 'Reputation with Alliance increased by ...' şeklinde geliyor. Ama ne Dar. ne İF ne de Exodar a rep geliyor hepside olduğu yerde duruyor. Acaba dedim Outland de classic rep i alamıyor muyuz diye ama her mob öldürdükten sonrada rep. veriyor alliance a.

Şimdi ben mi yanlış biliyorum 'Reputation with Alliance increased by' böyle olduğu zaman 6 major city e rep gelmiyor mu? Gelmiyorsa bu rep.ler nereye işleniyor? Yoksa bug mı? Araştırdım ama forumda bununla ilgili birşey göremedim.
  • 0

#2 Silvernight

Silvernight

Moderatör

• Moderators
  • 674 İleti

Yazma tarihi: 10 Ocak 2012 - 02:30 ÖÖ

Honored olduktan sonra işlenmiyor yanlış hatırlamıyorsam
  • 0

Resmi ekleyen

#3 silentbullet

silentbullet

Scout

• Members
  • 209 İleti

Yazma tarihi: 10 Ocak 2012 - 03:10 ÖÖ

Honored olduktan sonra işlenmiyor yanlış hatırlamıyorsam

Bilmiyorum ama Gilneasın Darnassusda tabardını aldım ve zindanlarda exl yaptım. Ne gilneas görevi yapmışlığım var ne quatermasterdan başka gilneaslıyla konuşmuşluğum. Bu arada işlemeyen ne onuda tam anlamadım tabard mı yoksa ekranda görünen ama işlemeyen rep mi?

Yumurtaya kapıya gelmiş çıkmam diyor resmen 800 rep için.

Ekleme yapıyım bu arada dün ubrs yaptım ve bütün rep.leri Exodara verdi.

Konu silentbullet tarafından 10 Ocak 2012 - 03:12 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#4 kaisersoze1985

kaisersoze1985

Knight Lieutenant

• Members
  • 885 İleti
  • Locationankara

Yazma tarihi: 10 Ocak 2012 - 03:30 ÖÖ

outland dungeonları giydiin tabarda göre rep vermiyolar. onlar sadece belli yerlere rep veriyolar. wotlk dungeonlarına geçince artmaya başlar
  • 0

#5 Silvernight

Silvernight

Moderatör

• Moderators
  • 674 İleti

Yazma tarihi: 10 Ocak 2012 - 03:49 ÖÖ

Geçenlerde alt kasarken dikkat etmiştim. Kaisersozenin dediği gibi outlandde tabard repi alamassın. Genelde zindanın-görevin bulunduğu bölgedeki factiona repin artar. (hellfire gorevleri-hellfire ramparts: Honor Hold- Thrallmar gibi) 'Reputation with Alliance increased by' arada bu da çıkıyo (nerde yazdıgını tam anımsayamadım) işte bundan kazandıgın rep seni Honored' ın sonuna kadar getiriyodu sanırım. Çünkü yakın zamanda 85 yaptıgım alt karakterimde bütün major cityler Honored sonunda şuan benim. (15-60 level hiç görev yapmadan ve tabard kullanmadan 85 oldum)
  • 0

Resmi ekleyen

#6 silentbullet

silentbullet

Scout

• Members
  • 209 İleti

Yazma tarihi: 10 Ocak 2012 - 10:41 ÖÖ

Geçenlerde alt kasarken dikkat etmiştim. Kaisersozenin dediği gibi outlandde tabard repi alamassın. Genelde zindanın-görevin bulunduğu bölgedeki factiona repin artar. (hellfire gorevleri-hellfire ramparts: Honor Hold- Thrallmar gibi) 'Reputation with Alliance increased by' arada bu da çıkıyo (nerde yazdıgını tam anımsayamadım) işte bundan kazandıgın rep seni Honored' ın sonuna kadar getiriyodu sanırım. Çünkü yakın zamanda 85 yaptıgım alt karakterimde bütün major cityler Honored sonunda şuan benim. (15-60 level hiç görev yapmadan ve tabard kullanmadan 85 oldum)

Hımm... Anladım tamam. Ama yinede meğer öyle bi durum var neden öyle yazıp kafa karıştırırlar ki? Madem rep vermiyorsun neden yazıyorsun?

Bu arada Exodar tabardı giyince hem Honor hold a hemde Alliance (honored a kadarmış) rep verdi.
  • 0

#7 Silvernight

Silvernight

Moderatör

• Moderators
  • 674 İleti

Yazma tarihi: 11 Ocak 2012 - 01:24 ÖÖ

Bu arada Exodar tabardı giyince hem Honor hold a hemde Alliance (honored a kadarmış) rep verdi.

Onun tabardla ilgisi yok. Bundan eminim (= üzerinde hiç tabard olmasa da o repleri alıyorsun zaten
  • 0

Resmi ekleyen

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı