İçeriğe git

Resim
- - - - -

Breaking The Hand Questi Yardım

• Please log in to reply
Bu konuya 4 yanıt gönderildi

#1 OrhunKaanKahraman

OrhunKaanKahraman

Scout

• Members
  • 2 İleti

Yazma tarihi: 13 Ocak 2012 - 04:54 ÖS

Beyler oyuna 2 gün oldu başlıyalı 25 lvl oldum quest yaparak ilerliyorum öncelikle bu doğru bi yaklaşımmı? Bir de bu queste kafam çok takıldı quest helper var işte gidiyorum dediği yere goblins bag mı ne var yanımda fakat ne yapıcamı bilmiyorum zaten gider gitmezde ordaki moblar bana direk saldırıyorlar ve ölüyorum lütfen bu konu hakkında yardım edin lütfen :huh:
  • 0

#2 silentbullet

silentbullet

Scout

• Members
  • 209 İleti

Yazma tarihi: 13 Ocak 2012 - 05:09 ÖS

İllaki o görevi yapcaksın diye birşey yok. Atla o görevi başkalarını yap ne kafayı yediğine ne de buraya yazıp vakit kaybettiğine değer. Görev yapmak doğru bir yöntem. Aynı zamanda klavyede 'I' harfine bas dungeonlara gir hem item hemde kısa sürede iyi xp alırsın. Random dungeon a basıp sıra bekleyeceksin.

Görev için www.wowhead.com adlı siteden de yardım alabilirsin. Bütün görevlerin yapılışı yazıyor aynı zamanda yorumlardan da çözüyorsun zaten.
  • 0

#3 uchihasasuke

uchihasasuke

Sergeant

• Members
  • 93 İleti

Yazma tarihi: 13 Ocak 2012 - 05:17 ÖS

valla hızlı level atlim diosan hiç dungeonlara bulaşma. dungeonla recruit olanlar acaip xp alıo. sen yap görevini ilerle :huh: yapamıosan takılı kalma. sanırım ilk charın bende de öle olmustu ilk char ing iyi değilse biraz yorar.
  • 0

#4 OrhunKaanKahraman

OrhunKaanKahraman

Scout

• Members
  • 2 İleti

Yazma tarihi: 13 Ocak 2012 - 05:25 ÖS

yok ingilizce sorun değil zaten de olsun bana seneryo güzel geldi görevinde az exp veriyo silentbullet nickli arkadaşın dediği gibi dungeonlara girip diğer görevleri yapıcam fakat o ana görev gibi geldi onu yapmazsam diğer görevler açılırmı?
  • 0

#5 uchihasasuke

uchihasasuke

Sergeant

• Members
  • 93 İleti

Yazma tarihi: 13 Ocak 2012 - 08:32 ÖS

bazı questler sonunda seni dungeon a yolluo . bazıları direkt dungeoun ın içinde alıosun .
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı