İçeriğe git


Resim
- - - - -

Vial Of The Sands (Alchemy Bineği) Rehberi


 • Please log in to reply
Bu konuya 1 yanıt gönderildi

#1 Theralion

Theralion

  Advanced Member

 • Members
 • Pip*Pip*Pip*
 • 37 İleti
 • LocationStormwind City

Yazma tarihi: 13 Şubat 2012 - 10:09 ÖS

Resmi ekleyenVial of the Sands, kullanan oyuncuyu Sandstone Drake’e dönüştüren ve sırtlarında başka bir oyuncuyu taşımaya imkan veren bir uçan binektir. Birçok oyuncu bu bineğin hastasıdır fakat materyalleri için yüksek miktarda gold ve emek gerektirdiği için her oyuncu elde edememektedir.

Yapım süreci

Vial of the Sands’i elde edebilmek için ilk olarak Alchemy (525) mesleğine sahip olmanız ve Arkeoloji mesleğini öğrenmiş olmanız gerekiyor. Çünkü binek Alchemistlere özel bir binektir ve bineği yapmak için gereken recipe, Arkeoloji ile keşfedilebilen Canopic Jar isimli itemden %3 ihtimalle çıkmaktadır.

Recipe’i bulduktan sonra ne yapacağız?

Recipe’i elde ettikten sonra, recipe’e sağ tıklayarak öğreniyoruz, sırada gerekli materyalleri toplamak var.

Materyaller

Gerekli materyaller;

Peki materyaller nerden elde ediliyor?

Pyrium-Laced Crystalline Vial: Uldum bölgesinde bulunan Yasmin isimli NPC’den 5000 gold karşılığında satılmaktadır. Eğer 24. seviye veya daha üst seviye bir guildde bulunuyorsanız, guildinizin Bartering perki sayesinde fiyat 4500 gold’a düşmektedir.

Truegold: Bu itemi elde edebilmek için Alchemy mesleğimizi kullanacağız. 36 adet Pyrium Bar, 30 adet Volatile Fire, 30 adet Volatile Air ve 30 adet Volatile Water‘ı transmute ederek 12 adet Truegold elde edebilirsiniz (transmute için de 525lik Alchemy gerekmektedir).

Flask of Titanic Strength: Truegold’da olduğu gibi Flask of Titanic Strength’te de Alchemy mesleğimizi kullanacağız. Bunun için altta listelediğim malzemelere ihtiyacımız var;

Tüm malzemeleri topladıktan sonra 1 adet Flask of Titanic Strength elde edersiniz. Toplamda 8 adet Flask of Titanic Strength gerektiği için 8 kat daha fazla malzemeye ihtiyaç duyacaksınız.


Sands of Time: Uldum bölgesinde bulunan Yasmin isimli NPC’den 5000 gold karşılığında satılmaktadır. Eğer 24. seviye veya daha üst seviye bir guildde bulunuyorsanız, guildinizin Bartering perki sayesinde fiyat 4500 gold’a düşmektedir.

Flask of the Winds: Flask of the Winds için de Alchemy mesleğimizi kullanacağız. Bunun için altta listelediğim malzemelere ihtiyacımız var;

Tüm malzemeleri topladıktan sonra 1 adet Flask of the Winds elde edersiniz. Toplamda 8 adet Flask of the Winds gerektiği için 8 kat daha fazla malzemeye ihtiyaç duyacaksınız.


Deepstone Oil: Diğer malzemelerde gerekir de Deepstone Oil’de Alchemy gerekmez mi? Resmi ekleyen Bu sefer çok farklı bir materyale ihtiyaç duyacağız. Merak etmeyin diğerlerine göre elde etmesi daha kolay ve sadece 1 tane elde etmemiz Deepstone Oil için yeterli (toplamda 8 tane gerekiyor).

Bütün materyaller bu kadar. Vial of the Sands‘iniz hayırlı olsun. Resmi ekleyen


 • 2

#2 t_01

t_01

  Sergeant

 • Members
 • 105 İleti

Yazma tarihi: 14 Şubat 2012 - 09:26 ÖÖ

Eline sağlık düşme oranı %3 bu kağıdın zaten düşmezki bize :D

Konu t_01 tarafından 14 Şubat 2012 - 09:27 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

 • 0
0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı