İçeriğe git

Resim
- - - - -

Konu Kilitleme

• Bu konu kapalı Konu Kapalı
Bu konuya 2 yanıt gönderildi

#1 wowpiri

wowpiri

Senior Sergeant

• Members
  • 133 İleti

Yazma tarihi: 02 Mart 2012 - 06:13 ÖS

yeni baslayanlar bolumunde hunter ile ilgili bir soru var girdim bir cevap yazilip konu kilitlenmis. tamam guzel bir cevap olmus ama bizde belki birseyler ekliyecegiz. mod cevabi yazsin kitlesin bu da yenimi icat oldu. o zaman bosuna uye olduk foruma soru sorma formu olduysa sadece.
  • 0

#2 Gleominas

Gleominas

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.798 İleti
  • LocationAntalya/Ankara

Yazma tarihi: 02 Mart 2012 - 06:36 ÖS

Konular neden kilitlenir?
1- Açılan bir konunun içeriğiyle aynı içerikte açılan konular,
2- Forum Kurallarına aykırı olan tüm konular
3- Sadece bilgilendirme amaçlı yazılmış konular

kilitlenir.

Örneğin sizin şikayette bulunduğunuz konu hakkında bilgim yok çünkü yazmamışsınız. Ama bu konuyu neden kilitlediğimi sorarsanız eğer 1. madde size cevap olacaktır.
Forumda hiçbir araştırma yapmadan bir konu açıyorsunuz. Daha sonrasında ise bu konunun neden kilitlendiğini sorguluyorsunuz.

http://www.wow-turk....n-istekleriniz/ Şeklinde bir konu var. Bu konu sizden gelen şikayet ve isteklerin yazıldığı konudur. Ama siz direk olarak suçlamacı bir ruh haliyle "Bu konu neden kilitli" diyerek araştırmadan konu açıyorsunuz.

Şikayetinizi uygun başlık altında daha açıklayıcı olarak yazarsanız değerlendirilmeye alınacaktır. Bu konuyu kilitliyorum.

Saygılarımla.
  • 0

Resmi ekleyen

#3 turkule

turkule

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.356 İleti
  • Locationİstanbul

Yazma tarihi: 02 Mart 2012 - 06:51 ÖS

Bahsettiğin konuyu ben kilitledim Agility huntera yarar mı diye soran arkadaşın konusu olduğu için açıkcası açıklama yapma ihtiyacı hissetmedim bu seferinde. Ayrıca evet burası forum ama online destek hattı değil, o arkadaş bi zahmet girsin hunter bölümüne araştırsın baksın. Onlarca konu ve rehber mevcut, ayrıca bu rehberleri yapan arkadaşların emekleri de cabası. Yardım etmek isterseniz özel mesajda gönderebilirsiniz, araştırmadan açılmış ve benzeri onlarcası olan konuları kilitliyoruz.
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı