İçeriğe git

Resim
- - - - -

New Scroll Of Resurrection

• Please log in to reply
Bu konuya 18 yanıt gönderildi

#1 xccdark

xccdark

Scout

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 46 İleti
  • LocationAnkara

Yazma tarihi: 08 Mart 2012 - 08:38 ÖÖ

New Scroll Of Resurrection arkadaşlar bu kampanya sanırım detaylı bilgisi olan paylaşabilirmi.
  • 0

#2 ancientsign

ancientsign

Saygın Uye

• Saygın Uye
  • 1.012 İleti

Yazma tarihi: 08 Mart 2012 - 08:51 ÖÖ

YUH
  • 0
Resmi ekleyen

#3 Nem.

Nem.

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 834 İleti
  • LocationÇanakkale

Yazma tarihi: 08 Mart 2012 - 11:54 ÖÖ

Harbiden YUH!

Al bunlar da ekstrası olsun.

Gözünüzün önünde konu olmasına rağmen bakmadan konu açıyonuz. Gündemde olan konu oysaki.

Konu Nem. tarafından 08 Mart 2012 - 11:55 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#4 heartbreak

heartbreak

Champion

• Members
  • 1.129 İleti

Yazma tarihi: 08 Mart 2012 - 12:10 ÖS

Nem herşeyden Nem kapma
adam ingilizce bilmiyor soruyor bilgisi olan varmı diye
yardım edeceğinize yuh luyorsunuz
Bu kadar ön yargılı olmayın destek çıkacağınıza köstek olmak niye !?
  • 0

#5 Nem.

Nem.

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 834 İleti
  • LocationÇanakkale

Yazma tarihi: 08 Mart 2012 - 12:32 ÖS

Nem herşeyden Nem kapma

Şaş-beşsin sanırım. Ordaki yazıda 3 tane link var. Sende tartışmaya meydan arıyorsun heralde? Ayrıca İngilizce bilmediğini sanmıyorum. Bu oyunu Türkçe mi yayınladılar? Benim haberim yok.
  • 0

#6 ancientsign

ancientsign

Saygın Uye

• Saygın Uye
  • 1.012 İleti

Yazma tarihi: 08 Mart 2012 - 01:32 ÖS

Nem herşeyden Nem kapma

İlla ki kendini akıllı sanan böyle biri de çıkmasa olmaz her bu tarz tepkiye karşı..

Gerçekten i-na-nıl-maz..
  • 0
Resmi ekleyen

#7 Riddler

Riddler

Moderatör

• Moderators
  • 889 İleti

Yazma tarihi: 08 Mart 2012 - 03:07 ÖS

.

Konu Riddler tarafından 08 Mart 2012 - 03:07 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#8 turkule

turkule

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.356 İleti
  • Locationİstanbul

Yazma tarihi: 08 Mart 2012 - 04:11 ÖS

http://www.wow-turk....__1#entry571452

ingilizce bilmeye gerek yok arama buttonun yerini bilsen kafi.
  • 0

#9 erhan2142

erhan2142

First Sergeant

• Members
  • 230 İleti

Yazma tarihi: 08 Mart 2012 - 04:58 ÖS

FAQ da Türkiye bu kampanyadan yararlanbilecek ülkeler arasında görünmüyor.
Bunun üzerine Blizze ticket açtım NEDEN diye.
Ülke kanunlarımız internet promosyonlarını yasaklıyormuş kendilerinin bu konuda yapacakları bişey olmadığını söylediler.
ancak akşam oyunda iken bazı arkadaşların genel chatten SoR ı kullandıklarını (hemde 4 defa) gördüm. umarım bizde de oluyordur.
  • 0

#10 turkule

turkule

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.356 İleti
  • Locationİstanbul

Yazma tarihi: 08 Mart 2012 - 05:27 ÖS

Bizde olmuyor ancak daha önce accountunda ülke bölümünde listede olmayan ülkelerden birini seçtiysen bu tarz kampanyalardan yararlanabiliyorsun. Ülke değiştirme özelliğide malesef kaldırıldı.
  • 0

#11 Moonslam

Moonslam

Centurion

• Members
  • 798 İleti

Yazma tarihi: 08 Mart 2012 - 07:17 ÖS

Nem herşeyden Nem kapma

İnsaf be kardeşim adam ingilizce bilmese ne yazar 3 mesaj altta zaten bahsetmişler illa bi çıkıntılık yapılacak ha

Mesajı yazmamın asıl sebebi turkulenin içimi rahatlatması oldu oyunu sildiğim için üzülüyordum ancak zaten türklere gösterip elletmiyorlarmış sorun yok o zaman :)
  • 0

"Sen benim şeyimin Elixir of Giant Growth'usun." de, en güzel hediye bence.

#12 wowpiri

wowpiri

Senior Sergeant

• Members
  • 133 İleti

Yazma tarihi: 08 Mart 2012 - 11:05 ÖS

harbiden hangi kanun bir oyunda hediye verilmesini engellerki. gerçekten de böyle bir kanun mademiz varmı? bilen yazsın lütfen.
  • 0

#13 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 08 Mart 2012 - 11:44 ÖS

Direkt değildir ancak o tarz promosyonlar haram görülüyor olabilir. Onunla ilgili de bir kanun vardır, bilmiyorum artık. Zaten en mantıklısı hiçbir şeyde ülkeye Türkiye dememek, beta şansınızı da azaltıyordur, kim bilir?.. :)

#14 Cythra

Cythra

Senior Sergeant

• Members
  • 160 İleti

Yazma tarihi: 09 Mart 2012 - 07:11 ÖÖ

titan zinciri olarak görülüyor ve kanunen online yada realde bu tür uygulamalar yasak. arkadaşını getir 5 lira kap gibisinden. Bi ara turkcell yeltendi böyle birşeye çok uzun surmedi kampanyası. Birde vergi boyutu var bu işin vs vs, ülke değiştirmek kalktı fakat hala illegal yollardan değiştirebiliyosunuz, biraz araştırma yeterli
  • 0

#15 justa

justa

Corporal

• Members
  • 416 İleti

Yazma tarihi: 09 Mart 2012 - 05:01 ÖS

ülke değiştirmek kalktı fakat hala illegal yollardan değiştirebiliyosunuz, biraz araştırma yeterli

Eğer html post veya tampering kullanarak ülke değiştirme metodundan behsediyorsanız kısıtlamanın ardından 2 gün içerisinde o metodla da ülke değişimi imkanı kalktı.
Bildiğim kadarıyla değiştirmek istediğiniz ülkeye ait bir fatura ibraz etmeniz gerekiyor.
Bildiğiniz farklı bir yöntem varsa paylaşırsanız sevinirim.

Konu justa tarafından 09 Mart 2012 - 05:05 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0
“It is tempting, if the only tool you have is a hammer, to treat everything as if it were a nail.”

Raf ile Gametime için Tıklayın | Skype: emrepwl

#16 Cythra

Cythra

Senior Sergeant

• Members
  • 160 İleti

Yazma tarihi: 11 Mart 2012 - 02:31 ÖS

Eğer html post veya tampering kullanarak ülke değiştirme metodundan behsediyorsanız kısıtlamanın ardından 2 gün içerisinde o metodla da ülke değişimi imkanı kalktı.
Bildiğim kadarıyla değiştirmek istediğiniz ülkeye ait bir fatura ibraz etmeniz gerekiyor.
Bildiğiniz farklı bir yöntem varsa paylaşırsanız sevinirim.

Aynen o şekilde değişebiliyor, yeni fix geldi ise ayrı konu fakat blizz customer supportu arayıp değiştirmeniz mumkun 1-2 proxy kullandıktan sonra. Adamları aramaktan çekinmeyin gerçekten yardımcı oluyolar iyi niyetli konuşunca
  • 0

#17 DeaDns

DeaDns

Scout

• Members
  • 1 İleti

Yazma tarihi: 15 Mart 2012 - 02:59 ÖÖ

Peki şöyle birşey yapsam;
şimdi benimki de türkiye diye kayıtlı ondan dolayı birşey yapamayacağım. Bunun yerine 16 liraya kıyıp, battle chest alıp, onu uk olarak kaydettirip, arkadaşımın gönderdiği davetiye ile cataya yükseltip, diğer hesabımı bu hesaba merge etmem mümkün müdür?(merge de istiyorum bu arada çünkü kendi adım yazmıyor hesabımda bu da beni kıl ediyor zamanında fake isimle almıştım bişey olur diye, tabi burada da aynı isimli olmayan bir hesaba merge sıkıntı çıkarıyor mu o var ) Bir soru daha, diğer hesabımdaki authanticator u silip, bu hesabıma tekrar kaydettirebilir miyim acep?
  • 0

#18 turkule

turkule

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.356 İleti
  • Locationİstanbul

Yazma tarihi: 15 Mart 2012 - 04:10 ÖÖ

Peki şöyle birşey yapsam;
şimdi benimki de türkiye diye kayıtlı ondan dolayı birşey yapamayacağım. Bunun yerine 16 liraya kıyıp, battle chest alıp, onu uk olarak kaydettirip, arkadaşımın gönderdiği davetiye ile cataya yükseltip, diğer hesabımı bu hesaba merge etmem mümkün müdür?(merge de istiyorum bu arada çünkü kendi adım yazmıyor hesabımda bu da beni kıl ediyor zamanında fake isimle almıştım bişey olur diye, tabi burada da aynı isimli olmayan bir hesaba merge sıkıntı çıkarıyor mu o var ) Bir soru daha, diğer hesabımdaki authanticator u silip, bu hesabıma tekrar kaydettirebilir miyim acep?

authanticatoru iptal edip istediğin accounta ekleyebilirsin ama başka bir isimle açtığın accountu şu an kullandığın accounta merge edemezsin, zaten Merge olayıda kalktı direk battle.net accountu oluşturup accountunu upgrade ediyosun, battle.net hesabına başka bir account eklemek içinde yine şu an kullandığın battle.net accountundan yapıyorsun işlemi. Kullandığın accountta da isim veya soy isim değişikliği yapamazsın.
  • 0

#19 mesort

mesort

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 34 İleti

Yazma tarihi: 22 Şubat 2013 - 11:11 ÖS

kanun varmı?
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı