İçeriğe git

Resim
- - - - -

Vindictus

• Please log in to reply
Bu konuya 5 yanıt gönderildi

#1 efyu

efyu

Knight Lieutenant

• Members
  • 655 İleti

Yazma tarihi: 10 Mart 2012 - 10:33 ÖS

Bir arkadaş tavsiye etti . biraz araştırdım güzele benziyor , bedava olması başta korkuttu ama ne bilim değişik geldi . video lar , gerekli olan herşey sitede var bir bakın isterseniz.
http://www.vindictus...Download/Videos
  • 0

#2 Moonslam

Moonslam

Centurion

• Members
  • 798 İleti

Yazma tarihi: 11 Mart 2012 - 10:26 ÖS

bende açayım dedim ama böyle bi başlık bende oyun a hakim değilim ancak bende şöyle bi etki yarattı hani grafikler falan muhteşemde tabelaya git zindna seç git kes kes kes zırt pırt lvl atla yani kendini oynatmıyor oyun :/ ama grafik için denenir
  • 0

"Sen benim şeyimin Elixir of Giant Growth'usun." de, en güzel hediye bence.

#3 efyu

efyu

Knight Lieutenant

• Members
  • 655 İleti

Yazma tarihi: 12 Mart 2012 - 01:29 ÖÖ

Ben sadece arkadasin pc den izledim . Demin indirdim kuruyorum şu an. Age of conan daki gibi quesler zindanda, 3 zorluk derecesi var. Zindana girip yapiyorsun. Beni cezbeden skill vuruslari ve hareketlerdeki ozgurlukleri . Sagda odun buldun dusmana atabiliyorsun keza kombolorda ayni baya çesit var. Sanki prince of persia , blood rayne oynuyorsun , kapma bile var , rakip uzak taykken mizrak atma vsvs .mesleklerde maden var balikcılık var daha varsa haberim yok. Wow andırıyor ama sistem farklı madeni bomba atıyorsun yatağa oreler etrafa dağiıyor topluyorsun. Biraz zaman lazim yani bana. Anlamam icin oyunu

Istersen tam bir fikir edinirsem genis bir aciklama yazayim.

Konu efyu tarafından 12 Mart 2012 - 01:44 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#4 Moonslam

Moonslam

Centurion

• Members
  • 798 İleti

Yazma tarihi: 12 Mart 2012 - 11:53 ÖÖ

16 lvl olmuştum ama sadece grafik için oynuyorum şu anda kai gelsin çok iyi olacak bence kendin nişan alıp atıyorsun vs. Bu arada benim lootları alasım gelmiyor ya nerden ne çıkacak belli değil :P
  • 0

"Sen benim şeyimin Elixir of Giant Growth'usun." de, en güzel hediye bence.

#5 Deltaus

Deltaus

Moderatör

• Moderators
  • 523 İleti

Yazma tarihi: 12 Mart 2012 - 04:16 ÖS

Ulan bi an burası guild forumu diye gördüm, söylicek bir çift lafım vardı ama neyse alakası yokmuş.. :P
  • 0

#6 efyu

efyu

Knight Lieutenant

• Members
  • 655 İleti

Yazma tarihi: 13 Mart 2012 - 11:56 ÖS

En iyi anlatan video bu sanırım...

buda fishing sistemi ilginç yapmışlar

buda maden sistemi
http://www.youtube.com/watch?v=4aMrjQ8pUZI

oyunda banka yok . ah sistemi buradada mevcut , itemler baya hızlı satılıyor.

zırh elbise kalkan pot ench vs vs npc de crafting seçeneğine tıklayıp ne lazımsa yapabiliyorsun.

Pvp de eksikler var sanırım tam oturmammış sistem. anladığım akdarıyla 2 grubun bossu var kim diğer rakibin bossunu keserse kazanıyor . ilerde otturturlar sanırım.

Konu efyu tarafından 14 Mart 2012 - 12:00 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı