İçeriğe git

Resim
- - - - -

Quest Senaryosu

• Bu konu kapalı Konu Kapalı
Bu konuya 2 yanıt gönderildi

#1 lairsheaven

lairsheaven

Sergeant

• Banned
  • 96 İleti

Yazma tarihi: 11 Mart 2012 - 06:36 ÖS

herkse ıyı akşamlar konuyu forumda bayagı bı arastırdım ama ıstedıgm sonuca ulasmadım.. blood elf warlock 25 levelde undercıty dıye bıryere portallandım.. böyle kılıse havası olan alttan yesıl kanallı nehırlerı akan kapalı basık. ıskence odasını andıran odaları olan gızemlı tuhaf bır mekan.. sankı kotulukle sıkısıp kalmıs dıkkatlı ama caresız ınsanların dolu oldugu bır yer:)) neyse uzatmıyım. burada adamın bırı bana bır gorev verdı ve warlord denen bı herıfe 7 sılver karsılıgında yarasa ıle bayagı bı ucup undercıty ıle alakalı olmayan bır yere goturdu oradan quest zıncırı baslayıp level kasmay devam ettım.. asıl sorum sukı undercıtyde baska gorev veren bırı cıkacakmıdır yoksa oyunun senaryosu benı yonlendırdıgı bır yer olan o sehırden sonramı devam edecek bu kafama takıldı. bır sorun olurmu. ortada yanlıs bırsey yok gıı ama bılgısı olan arkadaşlar bılgılendırırse cok teşekkur edecegım artı rep verecegım.
  • 0

#2 Vastiel

Vastiel

Sergeant

• Banned
  • 55 İleti

Yazma tarihi: 11 Mart 2012 - 07:24 ÖS

LOLUMAD?
  • 0

#3 turkule

turkule

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.356 İleti
  • Locationİstanbul

Yazma tarihi: 11 Mart 2012 - 07:39 ÖS

undercity dediğin yer hordeların büyük şehirlerinden birisidir, undeadlere aittir. Ayrıca questler ile ilgili wowhead, thottbot gibi siteler mevcut. Her quest için burda konu açılırsa kirlilikten başka bişey olmaz. O levellarda hiç bir questin yapılma zorunluluğu yok amaç level almak, leveline uygun bölgelerde questlerini yapman yeterli.
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı