İçeriğe git

Resim
- - - - -

Diablo 3'ün Çıkış Tarihi Belli Oldu!

• Please log in to reply
Bu konuya 77 yanıt gönderildi

#41 Xholin

Xholin

Scout

• Members
  • 198 İleti

Yazma tarihi: 30 Mart 2012 - 08:20 ÖS

Sitede bu oyunu sevmeyenlere betasını temin edip, sevdirip ileride potansiyel müşteri olarak kazanmak lazım. :)
  • 0

#42 Silvernight

Silvernight

Moderatör

• Moderators
  • 674 İleti

Yazma tarihi: 05 Nisan 2012 - 03:41 ÖÖ

Sitede bu oyunu sevmeyenle betasını edindirip sora onların elinden alıp bi denemek lazım. Blizzardın reklam maillerine cevap yazıyorum artık; "GIMME BETA KEY" diyerekten. :)
  • 0

Resmi ekleyen

#43 hanua

hanua

Lieutenant General

• Members
  • 2.860 İleti

Yazma tarihi: 06 Nisan 2012 - 07:30 ÖS

Blizz... reklam maili??? Blizz beni umursamıyor ama olsun 15 mayıstan sonra bende onları umursamayacağım, yani kısmen :D
  • 0
Benim dotum pıt pıt vuruyor abi-Ezekeel
AMİNTOBELLO

#44 Xholin

Xholin

Scout

• Members
  • 198 İleti

Yazma tarihi: 09 Nisan 2012 - 08:55 ÖS

Ya arkadaş gelsin artık off valla daraldım.

Bkz: Diablo fanlarının psikolojisini olumsuz yönde etkilemek.
  • 0

#45 Karga

Karga

Saygın Uye

• Saygın Uye
  • 6.466 İleti

Yazma tarihi: 10 Nisan 2012 - 08:16 ÖS

Şişşş
arkadaşlar ce alır gibi olursanız bana da haber edin. CE hastalığım var benim, kaç paraysa verir alırım.
Türkiye ye gelecekse ce öyle de alabilirim tabisi.
  • 0

#46 Benegesseritus

Benegesseritus

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.244 İleti

Yazma tarihi: 10 Nisan 2012 - 11:01 ÖS

Şişşş
arkadaşlar ce alır gibi olursanız bana da haber edin. CE hastalığım var benim, kaç paraysa verir alırım.
Türkiye ye gelecekse ce öyle de alabilirim tabisi.

takipteyim gargam ben, haber veririm; ama sen de şedersen haber ver, bu CE alınır aga.
  • 0

#47 hanua

hanua

Lieutenant General

• Members
  • 2.860 İleti

Yazma tarihi: 10 Nisan 2012 - 11:09 ÖS

Ganat istiyom ben ganat...

15'i yaklaştıkça dahada tuhaflaşmaya başladım iyi mi :blink:
  • 0
AMİNTOBELLO

#48 Necron

Necron

Champion

• Members
  • 1.144 İleti

Yazma tarihi: 11 Nisan 2012 - 09:03 ÖÖ

Bu arada oyun çıkmadan Book of Cain'i alıp okuyun, çok güzel bir kitap olmuş. İnternette pdf'i vardır belki ama amazondan aldıgınızda baya ucuza geliyor; üzerinde 35$ yazıyor, 23$'a aldım.

Oyunun öncesindeki tarihi ve bu oyundaki içerigi detaylı bir şekilde anlatıyor. Bi de adamlar kitaba ambians katmışlar; kitap Deckard Cain'in, yeğenine (videolardaki kız) bıraktıgı el yazmasıymış gibi yapılmış. Karakter ve yaratık çizimleri de sanki Cain'in kendi çizimleriymiş gibi.

Tavsiye edrerim, tükenmeden alın! :P
  • 0
"I Aear cân ven na mar."

#49 acid

acid

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 23 İleti
  • Locationİstanbul

Yazma tarihi: 12 Nisan 2012 - 08:28 ÖÖ

Valla kimsenin hayallerini yıkmak istemem ama ne Monk bir paladin ne demon hunter bir amazon,paladin-assasin'i karıştırıp monk yapmaya çalışmışlar maalesef olmamış beta oynamadık diye üzülmeyin hevesimi alamadan oyun bitti be,hani benzetme biraz tuhaf olacak ama gösterip vermemek böyle bir şey herhalde
  • 0

#50 Xholin

Xholin

Scout

• Members
  • 198 İleti

Yazma tarihi: 12 Nisan 2012 - 08:49 ÖÖ

Bırak paladin paladin, monk da monk olarak kalsın. Beta tam da dediğin gibi, göster ama elletme olmuş. Gerçi en son hardmode koyunca biraz ellettiler ama o kadar.
  • 0

#51 Karga

Karga

Saygın Uye

• Saygın Uye
  • 6.466 İleti

Yazma tarihi: 09 Mayıs 2012 - 07:53 ÖS

Eee oyun çıkıyormuş ama, kimse bişi yazmamış. Nabiyonuz CE işini?
  • 0

#52 H.L.L

H.L.L

Genel Yönetici

• Executives
  • 2.084 İleti
  • LocationAlmaty / KZ

Yazma tarihi: 10 Mayıs 2012 - 05:30 ÖÖ

Eee oyun çıkıyormuş ama, kimse bişi yazmamış. Nabiyonuz CE işini?

CE icin en iyiyisi ( istanbuldaysan ) 14 mayista Taksime gitmek..
Aral etkinlik duzenleyip , satis yapacakmis orada :)

In the end, death claims us all

but HORDE will live on

Vol'jin is dead.

Who among you will help me avenge him?

Sylvanas Windrunner

#53 hanua

hanua

Lieutenant General

• Members
  • 2.860 İleti

Yazma tarihi: 10 Mayıs 2012 - 06:46 ÖS

Aral ce konusunda s.ıçtı resmen. Hani şimdiden böyle ise ben taksimde olacakları düşünemiyorum bile.
  • 0
AMİNTOBELLO

#54 Karga

Karga

Saygın Uye

• Saygın Uye
  • 6.466 İleti

Yazma tarihi: 15 Mayıs 2012 - 08:34 ÖS

Nerde satılıyor bu meret? D&r ın sitesinde filan görmedim.
Amazon da da yok.
  • 0

#55 Deltaus

Deltaus

Moderatör

• Moderators
  • 523 İleti

Yazma tarihi: 15 Mayıs 2012 - 09:44 ÖS

yav gençler o değilde, varmı acep oyundan çıkan, 30 gün sonra çıkıcak oyunun demosu için verilen kodu hibe etçek bana^^?
Hayır oynamadan vala riske giremem lan, çok değişik bi oyun çünkü ya çok sevcem ya çok sıkılcam belli..

Konu forsaken tarafından 15 Mayıs 2012 - 09:44 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#56 Necron

Necron

Champion

• Members
  • 1.144 İleti

Yazma tarihi: 16 Mayıs 2012 - 07:58 ÖÖ

Nerde satılıyor bu meret? D&r ın sitesinde filan görmedim.
Amazon da da yok.

D&R'larda kapış kapış satıldı, biz sabahın köründe gezmeye başladık dükkanları, öğlene doğru Capitol'de bulabildik ancak. O zamana kadar önce Collector's Edition için Meydan D&R, Suadiye D&R ve Vatan Bilgisayar; onu bulamayınca normali için Erenköy D&R, Naitilus D&R, Naitilus Megavizyon ve en son Capitol D&R yaptık, orada bulabildik. Hatta ben en fazla orada gördüm, 30 tane falan vardı, akşam arkadaş uğramış, o da bitmiş :) . Capitol'de Collector's Edition da varmış ama sabah dükkan açılırken bir grup koştura koştura dükkana dalmış, aralarında kavga edip CE'ları kapışıp gitmişler. Meydan'a da 3 adet CE gelmiş, sabah dükkan açılırken biri gelip üçünü birden alıp gitmiş. Vatan'da 5 adet CE gözüküyordu sistemde, alalım dedik ama birileri hepsini ayırtmış (ahbap-çavuş mode: on).

Genel durum böyle, ne CE ne de normali kalmadı, dün öğlene kadar tükendi. Ama D&R dışında getirten birkaç yer var, oralara yeni yeni gelmeye başladı (Megavizyon, Teknosa gibi), arayıp öğrenebilirsiniz, bazı yerler isme ayırma da yapıyor.

Not: Şu an level 14 wizard'ım var, oyun çok güzel!! şiddetle tavsiye ederim! :) Yalnız daha sistemi tam oturtamadılar, bir sürü bağlantı ve account hataları alıyor insanlar. Ben de baya sorun yaşadım, bazılarının çözümü var, sorun yaşayan olursa yardımcı olabilirim.

Konu Necron tarafından 16 Mayıs 2012 - 07:59 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0
"I Aear cân ven na mar."

#57 Benegesseritus

Benegesseritus

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.244 İleti

Yazma tarihi: 16 Mayıs 2012 - 09:14 ÖÖ

valla CE alacam da, önce şu annula pass ile geleni oynayayım dedim. Barbarian ve Monk deneme fırsatım oldu gece sadece. Valla, tamamen şahsi fikrim, onca sene beklediğime değmiş.
  • 0

#58 SoulSlay

SoulSlay

Scout

• Members
  • 246 İleti

Yazma tarihi: 16 Mayıs 2012 - 01:40 ÖS

Kesinlikle katılıyorum.
Her ne kadar; dün gece log in olma çabaları sırasında baya bir çıldırmış olsamda, 3 saat kadar sonra girebildim.
Eve gidip barbarıma kavuşmak için sabırsızlanıyorum. :))
  • 0
Darth Kanwulf
Odium
Trayus Academy

Hepsi yaralar, sonuncusu öldürür..

#59 Benegesseritus

Benegesseritus

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.244 İleti

Yazma tarihi: 16 Mayıs 2012 - 02:15 ÖS

valla bir kaç defa denedim baktım yoğunluk var, asya sunucularını denedim, hemencecik girdi :) önc eorada bir denedim karakterleri, sonra daha geç saatlerde avrupa sunucularını denedim tekrar girdim. Hatta "public game" modunda girdim, hemen 4 kişi oluverdik biraz dolandık 5 levele kadar beraber kastık. Güzel bir deneyimdi.
  • 0

#60 SoulSlay

SoulSlay

Scout

• Members
  • 246 İleti

Yazma tarihi: 16 Mayıs 2012 - 03:07 ÖS

9 level oldum. Grup olayını kurcalamadım hiç, merak ettim öyle oynamanın tadı damakta kalır herhalde.:)
  • 0
Darth Kanwulf
Odium
Trayus Academy

Hepsi yaralar, sonuncusu öldürür..

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı