İçeriğe git

Resim
- - - - -

Diablo 3'ün Çıkış Tarihi Belli Oldu!

• Please log in to reply
Bu konuya 77 yanıt gönderildi

#61 Karga

Karga

Saygın Uye

• Saygın Uye
  • 6.466 İleti

Yazma tarihi: 16 Mayıs 2012 - 08:30 ÖS

Valla CE bulana kadar almayacağım swtor oynuyorum zaten. Beklerim.
  • 0

#62 hanua

hanua

Lieutenant General

• Members
  • 2.860 İleti

Yazma tarihi: 16 Mayıs 2012 - 09:18 ÖS

Ben bekleyemedim... Monkumla mutluyum. Kanatsızda güzel hatun yav ;)
  • 0
Benim dotum pıt pıt vuruyor abi-Ezekeel
AMİNTOBELLO

#63 Benegesseritus

Benegesseritus

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.244 İleti

Yazma tarihi: 16 Mayıs 2012 - 10:11 ÖS

gargaya katılıyorum, nassı olsa gelecek gene bu CE, o vakıt alacağımdır.
  • 0

#64 Makaveli

Makaveli

General

• Members
  • 2.038 İleti

Yazma tarihi: 17 Mayıs 2012 - 12:47 ÖÖ

Ce i 1 aya ancak bulursunuz gibi ben normalini bile bulamayıp son çare battle.net den akzık fiyata aldım oyunda hani 10 sene bekletecek kadar iyi değil ama yinede şuan piyasada olan oyunların hepsinden üstte , 25 lvl monk :)
  • 0

#65 Necron

Necron

Champion

• Members
  • 1.144 İleti

Yazma tarihi: 17 Mayıs 2012 - 07:44 ÖÖ

10 sene bekletmelerinin sebebi oyunu daha iyi yapmak için değil ki. O ikisi arasında doğru orantı yok :) Adamların bir takvimi var, ticari açıdan hangi oyun daha uygun olacaksa onu cıkarıyorlar. Belki de WoW bu kadar tutmasaydı 2008'de çıkarabilirlerdi, bilemiyoruz.

Kerem; Aral yakın zamanda CE gelmeyecek demiş abi, ona göre plan yap. Yani 1 ay - 2 ay gibi birşey bile dememiş, D&R'lar da duyum almışlar herhalde, soruyorsun, bir daha gelmeyecek gibi iç karartıcı cevaplar veriyorlar :) Bence sen geçen sefer The Old Republic'i aldığımız gibi al bunun CE'sini, daha hızlı olur.
  • 1
"I Aear cân ven na mar."

#66 Makaveli

Makaveli

General

• Members
  • 2.038 İleti

Yazma tarihi: 17 Mayıs 2012 - 05:50 ÖS

digital CE yok bu oyunda malesef , sadece normal digital download.
  • 0

#67 Necron

Necron

Champion

• Members
  • 1.144 İleti

Yazma tarihi: 18 Mayıs 2012 - 07:43 ÖÖ

Evet, o yok. Zaten oyuniçi content'e çok fazla birşey eklemiyor CE, o yüzden onu ayrı satmanın çok anlamı yok.

Benim "daha hızlı olur" ile kasdettiğim amazon.com'dan sipariş vermek. 1 haftada geliyor, hem de daha ucuza almış oluyorsun. Aral C.Edition'ı 1-2 ay sonra getirir veya hiç getirmez, beklemenin anlamı yok.
  • 0
"I Aear cân ven na mar."

#68 Karga

Karga

Saygın Uye

• Saygın Uye
  • 6.466 İleti

Yazma tarihi: 18 Mayıs 2012 - 06:38 ÖS

Amazon da da yok hala. 350 tl ye alabilirim belkim. 300 dedim de kimse vermedi o fiyata.
  • 0

#69 BunuYazanTosun

BunuYazanTosun

Legionare

• Members
  • 485 İleti

Yazma tarihi: 19 Mayıs 2012 - 10:29 ÖS

Yok böle şey ya oyunu indirdim %99 a geldi sonra indirme felan bitti dedim tamamdır herhalde çıktım setup exe ye tıkladım yüklerken hata verdi tekrar downloaderı açtım kerizekalı gitmiş silmiş 3 gb ını oyunun!
  • 0
Resmi ekleyen

#70 Necron

Necron

Champion

• Members
  • 1.144 İleti

Yazma tarihi: 21 Mayıs 2012 - 07:44 ÖÖ

Riskli bir hareket... :)
Install etmiş bir arkadaşın varsa USB ile alıp bilgisayarına at direk, hiç uğraşma.
  • 0
"I Aear cân ven na mar."

#71 BunuYazanTosun

BunuYazanTosun

Legionare

• Members
  • 485 İleti

Yazma tarihi: 21 Mayıs 2012 - 09:23 ÖÖ

3. kez yüklemeye başladıktan sonra 1 saat içinde %99 dan %100 sonra 30 dk sonrada otomatik olarak yükleme ekranı geldi :D ama betadayken US üzerinden kayıt yaptığım için şu an pek zevkli olmuyor lagdan dolayı. ama oyun barbarların üzerine kurulmuş gibi :D diğer classlar yancı
  • 0
Resmi ekleyen

#72 Necron

Necron

Champion

• Members
  • 1.144 İleti

Yazma tarihi: 21 Mayıs 2012 - 03:58 ÖS

Tank gibi önde savaştıgı için digerleri yancıymış gibi geliyor ama öyle degil aslında :) . Yüksek levellarda wizard ve demon hunter tam mass destruction oluyor. 10ar 20şer almaya başlıyorsun. Ama onlar da önde barbar gibi düşmanı tutan biri olmayınca zorlanıyorlar. Yani oyunda bir denge var o konuda, şu class oyunun yıldızı diyemeyiz.

Not: ama wizard çok havalı! :) eleman starcraft 2'deki archon'a dönüşüyor!
  • 0
"I Aear cân ven na mar."

#73 Makaveli

Makaveli

General

• Members
  • 2.038 İleti

Yazma tarihi: 21 Mayıs 2012 - 08:16 ÖS

ben Monk oynuyorum ve çoğu kişinin dediğine göre Monk'lar OP bi classmış .. gelçi ben hell e geçtim ölmekten bıktım artık elitelere :D Molten-Desecrator-Mortar gördünüzmü hiç uğraşmayın abi direk kaçın , 30 dk da bi 15 16 kez ölmeyle kestim ancak
  • 0

#74 SoulSlay

SoulSlay

Scout

• Members
  • 246 İleti

Yazma tarihi: 21 Mayıs 2012 - 10:55 ÖS

Yahu oynayış tarzı benimde çok hoşuma gitti skiller vs gayet iyi görüntü olarak ama ben normal mobada öldüm kaç kere :D:D
  • 0
Darth Kanwulf
Odium
Trayus Academy

Hepsi yaralar, sonuncusu öldürür..

#75 Necron

Necron

Champion

• Members
  • 1.144 İleti

Yazma tarihi: 22 Mayıs 2012 - 09:52 ÖÖ

ben Monk oynuyorum ve çoğu kişinin dediğine göre Monk'lar OP bi classmış .. gelçi ben hell e geçtim ölmekten bıktım artık elitelere :D Molten-Desecrator-Mortar gördünüzmü hiç uğraşmayın abi direk kaçın , 30 dk da bi 15 16 kez ölmeyle kestim ancak

Ben wizard olduğum için molten bana çok koymuyor ama mortar... evlerden ırak :) . Vampiric, Extra Health de güzel... Sabaha kadar oynama fırsatı... :) artık klavyeyi mi kırarsın ne yaparsın...

Youtube'a da hemen koymuşlar infernoda gelen champion kombinasyonlarını, oyuncuların acı çekmelerini izlemek baya zevkli :) . Favorim Vampiric Frozen Desecrator Vortex. Bi de bir özellik vardı, unique monster'ı kesmeden minion'larına dokunamıyorsun, güzel olmuş.
  • 0
"I Aear cân ven na mar."

#76 Moonslam

Moonslam

Centurion

• Members
  • 798 İleti

Yazma tarihi: 23 Mayıs 2012 - 05:34 ÖS

benim sizlere birkaç sorum var

İlk sorum oyunda wow kadar cc spell varmı bana çok fazla ve zor geliyordu wowdaki cc ve spell sayısı biraz daha az ama öz olsa iyi olur bence

2.s sorum bosslar ve oyun zor mu sizce eski oyunların zorluğunu açıkçası özlüyorum bu bakımdan önemli

3. Ve sonuncu wowdaki gibi belli bir talent dizilimi gibi belli puanlara ver karakterin oluşsun mu yoksa kişiye özel puanlar da yatırılabilirmi?

Şimdiden teşekkürler herkese iyi oyunlar...
  • 0

"Sen benim şeyimin Elixir of Giant Growth'usun." de, en güzel hediye bence.

#77 Necron

Necron

Champion

• Members
  • 1.144 İleti

Yazma tarihi: 24 Mayıs 2012 - 08:18 ÖÖ

benim sizlere birkaç sorum var

İlk sorum oyunda wow kadar cc spell varmı bana çok fazla ve zor geliyordu wowdaki cc ve spell sayısı biraz daha az ama öz olsa iyi olur bence

2.s sorum bosslar ve oyun zor mu sizce eski oyunların zorluğunu açıkçası özlüyorum bu bakımdan önemli

3. Ve sonuncu wowdaki gibi belli bir talent dizilimi gibi belli puanlara ver karakterin oluşsun mu yoksa kişiye özel puanlar da yatırılabilirmi?

Şimdiden teşekkürler herkese iyi oyunlar...

1. Cc az ve öz. Class başına 1 veya 2 tane oluyor en fazla. Zaten toplam 6 tane ability/spell slotu var kullanabileceğin, wow'daki gibi 4-5 tane olsa diğer şeylere yer kalmaz.

2. Böyle birşeyi özlüyorsan kesinlikle tatmin olacaksın... :) Normal zorluğu, oyunu öğrenmen için bir tutorial gibi olmuş resmen. Fiziksel özelliklerim zayıf olmasına rağmen 1 kere bile ölmedim normal'da. Bosslar da çok zorlamıyor. Ama ilk nightmare'e geçtiğimde anladım ki asıl oyun o an başladı. Çok dikkatli oynamak gerekiyor. Boss fightlar da baya uzun sürüyor. Ben bir sürü yeri, tek yapamadığım için yardım alarak geçmek zorunda kaldım. Artık sadece class'ın attribute'larına değil vitality, armor, resistance gibi hayatta kalmaya yarayan şeylere abanmaya başlıyorsun mecburen. Bir de 60'dan sonra girilen, hell'in bir üst zorluğu; inferno var ki o gerçekten ağlatıyormuş, ben de baya merak etmeye başladım...

3. Soruyu tam anlamadım ama talent tree tarzı birşey yok. Sadece 6 tane skill kategorisi içinden kullanacaklarını ve onların güçlerini arttıran, çeşitli özellikler ekleyen rune'ları (her skill için 5 tane var) ayarladığın bir sistem var. Ayrıca passive skills menüsünden seçtiğin 3 adet passive skill oluyor. Bunların dışında birşe yok.

• 1
"I Aear cân ven na mar."

#78 Moonslam

Moonslam

Centurion

• Members
  • 798 İleti

Yazma tarihi: 24 Mayıs 2012 - 04:02 ÖS

1. Cc az ve öz. Class başına 1 veya 2 tane oluyor en fazla. Zaten toplam 6 tane ability/spell slotu var kullanabileceğin, wow'daki gibi 4-5 tane olsa diğer şeylere yer kalmaz.

2. Böyle birşeyi özlüyorsan kesinlikle tatmin olacaksın... :) Normal zorluğu, oyunu öğrenmen için bir tutorial gibi olmuş resmen. Fiziksel özelliklerim zayıf olmasına rağmen 1 kere bile ölmedim normal'da. Bosslar da çok zorlamıyor. Ama ilk nightmare'e geçtiğimde anladım ki asıl oyun o an başladı. Çok dikkatli oynamak gerekiyor. Boss fightlar da baya uzun sürüyor. Ben bir sürü yeri, tek yapamadığım için yardım alarak geçmek zorunda kaldım. Artık sadece class'ın attribute'larına değil vitality, armor, resistance gibi hayatta kalmaya yarayan şeylere abanmaya başlıyorsun mecburen. Bir de 60'dan sonra girilen, hell'in bir üst zorluğu; inferno var ki o gerçekten ağlatıyormuş, ben de baya merak etmeye başladım...

3. Soruyu tam anlamadım ama talent tree tarzı birşey yok. Sadece 6 tane skill kategorisi içinden kullanacaklarını ve onların güçlerini arttıran, çeşitli özellikler ekleyen rune'ları (her skill için 5 tane var) ayarladığın bir sistem var. Ayrıca passive skills menüsünden seçtiğin 3 adet passive skill oluyor. Bunların dışında birşe yok.

Çok teşekkürler cevaplar için oldukça kanım ısındı

3. Sorum ise wowda mesela bi classla oynayacaksan girersin noxxice pvp den talente bakarsın bunun gibi mi olacak yoksa özgür takılabiliyormuyuz diye sormuştum cevabımı da aldım çok saol
  • 0

"Sen benim şeyimin Elixir of Giant Growth'usun." de, en güzel hediye bence.

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı