İçeriğe git

Resim
- - - - -

Cep Telefonunu Pc De Modem Olarak Kullanmak

• Please log in to reply
Bu konuya 7 yanıt gönderildi

#1 lairsheaven

lairsheaven

Sergeant

• Banned
  • 96 İleti

Yazma tarihi: 22 Mart 2012 - 06:15 ÖS

selam arkadaşlar. bu konu hakkında forumda hıc tartısma yapılmamıs. ama son zamanlarda lojmanımdakı ınternet sıkıntısı yuzunden bu derdımı dıle getırmek istedim. nokia n8 marka cep telefonumu nokıa ovıe suıtten ınternete bağlayıp pc yı modem gorevı yaptırıyorum tum sıtelere gırıyor youtube goggole facebook sorunsuzca gezınıyorum. ama world of warcrafta gırmeye calıstıgımda your ınternet connectıon faıled dıye bır yazı cıkıyor. yanı wow benım cep telefonumu modem oalrak kullandıgımı ya anlamıyor yada vpn bağlantısı yada onun gıbı bırsey oldugu ıcın kabul etmıyor. bu konuda bılgısı olan. daha once tecrube edınmıs yada bırınden bılgı sahıbı olmus arkadaşlar varsa bana bır yol gostersın bırseyı eksık yada yanlısmı yapıyorum.
  • 0

#2 Gleominas

Gleominas

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.798 İleti
  • LocationAntalya/Ankara

Yazma tarihi: 22 Mart 2012 - 07:24 ÖS

Telefonunun internet bağlantısı yavaş olduğundan olabilir mi?
  • 0

Resmi ekleyen

#3 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 22 Mart 2012 - 07:35 ÖS

İnternette sorun olmaz ama WoW için pek yeterli gelmeyebilir bence de. Şu küçük modemlerde bile sorun olabiliyor. http://www.wow-turk....tyle_emoticons/default/rolleyes2.gif

#4 lairsheaven

lairsheaven

Sergeant

• Banned
  • 96 İleti

Yazma tarihi: 22 Mart 2012 - 08:25 ÖS

açıkçası kararsız kaldım. sımdı telefona ınternet paketımı yukletsem yoksa mobıl modemmı alsam. bılemıyorum.operatorler o kadar bas bas bagırıyor ama sonucta turkıye gıbı bır yerde 3g nın kalıtesıde tartısılır. bundan on yıl once japonyada sanıyede 20mb/sn download yapılırken 21. yuzyılın turkıyesınde onun onda bırıne daha ulaşılamadı.
  • 0

#5 BunuYazanTosun

BunuYazanTosun

Legionare

• Members
  • 485 İleti

Yazma tarihi: 23 Mart 2012 - 04:51 ÖS

tam bilmioyurum ama aklı olan telefonlara 3g net paketi alıp girmek usb modem tarzı olan şeylerden daha ucuz ve aynı kalitedeymiş büyük ihtimal öyle girebilirsin ama wowda çok fazla latency ye sahip olduklarını dillendiriyordu forumdaki bazıları ( görünürde 8k ama oynanışta 300 - 1000 arası gibiymiş diye okuduydum bi ara sanki )
  • 0
Resmi ekleyen

#6 Moonslam

Moonslam

Centurion

• Members
  • 798 İleti

Yazma tarihi: 23 Mart 2012 - 11:10 ÖS

benim arkadaşım o yöntemle gayette rahat oynuyordu ayarlardan olabilir ama bilemiyorum hatta skype bile açmayı denedik de o kadarı yemedi :)
  • 0

"Sen benim şeyimin Elixir of Giant Growth'usun." de, en güzel hediye bence.

#7 DasviDania

DasviDania

Senior Sergeant

• Members
  • 155 İleti

Yazma tarihi: 31 Mart 2012 - 09:06 ÖS

yavaş kalıyor olabilir , bildiğim kadarıyla belirli bir hız gerekiyr oyun için
  • 0

Huntress is nothing without a hunt, you're nothing without me.

http://eu.battle.net...edesbyrd/simple

RETIRED !

#8 walking4dead

walking4dead

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 30 İleti

Yazma tarihi: 03 Mayıs 2012 - 02:12 ÖS

telefona internet paketi alıp kullanacagına, usb internet paketi al ,daha pratik olur fiyat olarakta cok fark olacagını sanmıyorum
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı