İçeriğe git

Resim
- - - - -

Dragon Soul Nerfs Part 3

• Please log in to reply
Bu konuya 7 yanıt gönderildi

#1 lAmonRA

lAmonRA

Sergeant

• Members
  • 367 İleti

Yazma tarihi: 22 Mart 2012 - 09:04 ÖS

26.03.2012 tarihinde üçüncü %5'lik nerf ile Dragon Soul raidine gelen nerf %15'e ulaşıyor. Mists Of Pandaria Beta'da başlamışken artık daha sık nerf geleceğini ve yakın zamanda %30'u göreceğimizi tahmin ediyorum. Hepimize hayırlı olsun :)

Konu Riddler tarafından 22 Mart 2012 - 10:35 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#2 lairsheaven

lairsheaven

Sergeant

• Banned
  • 96 İleti

Yazma tarihi: 22 Mart 2012 - 10:24 ÖS

bız ne zaman gorecegız bu raıdı:) daha level 55:) hocam nerf ne bu arada??

''Edit'' özelliği varken başka bir mesaj gereksiz. -R

Konu Riddler tarafından 22 Mart 2012 - 11:12 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#3 lAmonRA

lAmonRA

Sergeant

• Members
  • 367 İleti

Yazma tarihi: 22 Mart 2012 - 11:18 ÖS

bız ne zaman gorecegız bu raıdı:) daha level 55:) hocam nerf ne bu arada??

''Edit'' özelliği varken başka bir mesaj gereksiz. -R

Nerf basit anlamıyla; raid içerisindeki mobların ve bossların health ve damage özelliklerinin düşürülmesi. Yani bosslar artık daha uslu olucaklar :)
  • 0

#4 lairsheaven

lairsheaven

Sergeant

• Banned
  • 96 İleti

Yazma tarihi: 22 Mart 2012 - 11:25 ÖS

arkadaşlar bu ekranda sag altta bulnan dungeon jurnaldakı dungeonların daha level 60 oldum ama bı kac tanesıne belkı gırdım onlarandaha snra ozel olarak gırılebılıyormU?
  • 0

#5 lAmonRA

lAmonRA

Sergeant

• Members
  • 367 İleti

Yazma tarihi: 23 Mart 2012 - 12:31 ÖÖ

arkadaşlar bu ekranda sag altta bulnan dungeon jurnaldakı dungeonların daha level 60 oldum ama bı kac tanesıne belkı gırdım onlarandaha snra ozel olarak gırılebılıyormU?

Dungeon Finder' ı açıp random dungeon seçeneğini spesific olarak değiştirirsen girebileceğin dungeoların listesi çıkacaktır. İstediğini yanına tik koyarak find grup seçeneğini seçebilirsin. Eğer girmek istediğin dungeonlar listede yok ise gerekli level aralığını aşmış olduğundan kendin bir grup kurarak dungeonın girişine gitmelisin.

Konu lAmonRA tarafından 23 Mart 2012 - 12:32 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#6 Bozoklum

Bozoklum

Corporal

• Members
  • 279 İleti

Yazma tarihi: 23 Mart 2012 - 02:38 ÖÖ

pazar gecesimi nerflenicek ? çünkü pazartesi saat 19 da raidimiz varda hagarayı kesememiştik bu hafta keseriz galiba 5/8 hc olmak dileğiyle :) bu arada %15 nerflendi %20 yada %25 de dragon soul lfr kıvamında olur diye düşünüyorum %30 nerf ile ds heroic ds normaldan belki %10-%15 fark olur biraz uğraşan herkez heroic ds yi pandalar gelmeden bitirir

Konu Bozoklum tarafından 23 Mart 2012 - 03:46 ÖÖ tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#7 Gleominas

Gleominas

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.798 İleti
  • LocationAntalya/Ankara

Yazma tarihi: 23 Mart 2012 - 11:40 ÖÖ

lairsheaven seni dün uyarmıştım. Uyarıma rağmen hala aynı tas aynı hamam devam etmişsin. Üstüne birde şikayet gelince, tuz biber oldu.

Sana attığım mesajı okumama ihtimaline karşı buraya da yazıyorum:

"Uyarılara rağmen trollük, dilbilgisi kurallarını hiçe sayma ve gelen şikayetler üzerine hata puanınız 9'a yükseltilmiştir. Buna ek olarak forumdan üç günlüğüne uzaklaştırıldınız.

3 gün sonra foruma döndüğünüzde aynı davranışları sergilemeye devam etmeniz halinde hata puanınız 10'a yükseltilecek ve sistem tarafından otomatik olarak sınırsız süre ile forumdan uzaklaştırılacak/banlanacaksınız.

Saygılarımızla
WoW-Turk.com Yönetimi"
  • 0

Resmi ekleyen

#8 aLCuiN

aLCuiN

First Sergeant

• Members
  • 403 İleti

Yazma tarihi: 25 Mart 2012 - 06:24 ÖS

lairsheaven seni dün uyarmıştım. Uyarıma rağmen hala aynı tas aynı hamam devam etmişsin. Üstüne birde şikayet gelince, tuz biber oldu.

Sana attığım mesajı okumama ihtimaline karşı buraya da yazıyorum:

"Uyarılara rağmen trollük, dilbilgisi kurallarını hiçe sayma ve gelen şikayetler üzerine hata puanınız 9'a yükseltilmiştir. Buna ek olarak forumdan üç günlüğüne uzaklaştırıldınız.

3 gün sonra foruma döndüğünüzde aynı davranışları sergilemeye devam etmeniz halinde hata puanınız 10'a yükseltilecek ve sistem tarafından otomatik olarak sınırsız süre ile forumdan uzaklaştırılacak/banlanacaksınız.

Saygılarımızla
WoW-Turk.com Yönetimi"

"Trollük" şu sıfata bitiyorum yahu :)
  • 0
Only my will...

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı