İçeriğe git

Resim
- - - - -

Item Level

• Please log in to reply
Bu konuya 9 yanıt gönderildi

#1 lich_king08

lich_king08

Scout

• Members
  • 7 İleti

Yazma tarihi: 31 Mart 2012 - 01:40 ÖS

konuyla ılgılı forumda detaylı bılgı bulamadım.ıtem level 101/107 diyor 70 level hordeyım.bu ıtem levelımı nasıl yukseltebılırım.ayrıca raıd fınderı acamıyorum arkadaşlar.yol gosterırsenız sevınırım .raıdlere gırmek ıstıyorum dunemaul serverındayım o kadar turk var dıyorlar kımse yardımcı bıle olmuyor.bırı yonlndırsın su sorunu cozelım.ılerleyen zamanlarda bende bılgı paylasımında bulunmak ıstıyorum bu abınıze bı yardım lutfen.
sevgiler
  • 0

#2 Foggia

Foggia

Sergeant

• Members
  • 52 İleti

Yazma tarihi: 31 Mart 2012 - 01:52 ÖS

Öncelikle o gördüğün 101/107 item leveli idir.
Raidlere girebilmen için 85 level olmasının ve ilevelin 365 olmalı hatırladığım kadarı ile. Şimdilik dungeon finder ile beş kişilik normal dungeonlar yapmalısın.
Diğer sorunların için oyunda " Krien " e whisp atabilirsin, mümkün olduğunca yardımcı olmaya çalışırım.
Şu an sadece level kasmalısın. 85 olunca yavaş yavaş oturur her şey. Iyi oyunlar.
  • 1

#3 Darking32

Darking32

Moderatör

• Moderators
  • 66 İleti

Yazma tarihi: 31 Mart 2012 - 03:24 ÖS

Üstüne giydiğin itemelerin item levelı vardır.İtem level itemin gücünü belirtir.Eğer daha iyi zırhlar ve silahlar giyersen item levelın artar ve bazı heroic dungeon ve raidlere giriş hakkı kazanırsın.Level 70 iken item levelını yükseltmek için heroic dungeonlara girebilirsin.
  • 1

#4 lich_king08

lich_king08

Scout

• Members
  • 7 İleti

Yazma tarihi: 31 Mart 2012 - 04:41 ÖS

pekı arkadaşlar bu catalısym cıkmadan once ıllıdan ıcın raıde nasıl gırılıyordu pekı? o zaman 70 tı ben o zamanarı bılmıyorum oyunu oynamıyordum ama kafama takıldı acıkcası.sız sadece kas dıyorsunuz su an 85 olunca ıllıdanada gırebılırmıyım.bu guıld ıslerı falan var onlara bagımlımıyız yoksa bız 85 olduktan sonra guıldsız bunlara gırebılırmıyız
  • 0

#5 BunuYazanTosun

BunuYazanTosun

Legionare

• Members
  • 485 İleti

Yazma tarihi: 31 Mart 2012 - 05:35 ÖS

Raidlerin sadece level taban sınırı vardır misal level 70 raidine level 70 ve üzeri girebilir. level 70 te twink dediğimiz alabileceği en iyi itemları almış sonrada arena yapanlar var ama çoğunluğunun main karakterleri level 85 tir ve level 70 yaptıkları alt karakterinin XP almasını durdurma traini ile ( küçük bir gold ile açıp kapata biliyorsun )onları gold ile besler main karakterinin guildindeki ler ile onlara raid yaparlar. level 70 zamanı ilevel ı 150 civarı olan itemleri PvP vendorlarından Honor point ile alabilirsin ( oyun için H tuşuna basarsan Battlegroundları görebilir oralara katılarak Honor Point kazanabilirsin. ) level 70 zamanı HC Dungeonları belirli şeyler istediği için girmek çok kolay değildir ilk önce sağlam bir farm yapman lazımki şu an çok az level 70 olduğu için zorlayabilir. benim tavsiyem ilk önce level 85 olup sonra wowun tadını doyasıya çıkar.
  • 1
Resmi ekleyen

#6 lich_king08

lich_king08

Scout

• Members
  • 7 İleti

Yazma tarihi: 31 Mart 2012 - 06:00 ÖS

evet arkadaşlar yazdıgınız terımlerden anlıyorumkı hepınız prof olmussunuz. estafırullah demeyın.hakedıyorsunuz. terımlerın cok azını anlayabılıyorum kusuruma bakmayın ama her gun yenı bır terım ogrenıyorum.anlattıgının 100 de 70 ını anladım dıyebılırım:)tekrar ozur dılıyorum.anladıgımı soylemek ısterım.su an 70 levelım ama raıd fındere basıp add lıst my name dıyorum sagdakı kutucukta custom yazan yerde burnıng crusade raıdsten ıllıdanın bolgesı olan ısmı aklıma gelmedı 25 kısılık onu secıyorum ısmım soluk bır yazıyla alta dusuyoru sayfayı ılerı gerı yaptıgımda tekrar gıtmıs oluyor.bu bıraz kafamı karıstırdı.dungeondakı gıbı olsa daha tatlı olurdu.leave quee dıyorum beklıyorum uygun pvp healer tank bulundugunda dungeona alıyor.bu refresh custom add my lıst name ısı benı bıraz kafamı karıstırıyoru saygılar sevgıler yarıdmcı olanlara hakkım yetıgı surce artı rep verıyorum.yanımda olsaydınız bı yemek ısmarlardım.elımden gelen bu:)
  • 0

#7 justa

justa

Corporal

• Members
  • 416 İleti

Yazma tarihi: 31 Mart 2012 - 06:35 ÖS

70 level raidlerini sanıyorum ki hiçkimse raidfinder ile girip yapmıyordur. WoW, endgame de denilen maksimum leveldeki(85) zindanlar(dungeon) ve raidlere odaklı bir oyun.
Henüz item level vs ile ilgilenmenize gerek yok. Biran önce 85 olmaya çalışın.
Item level zaten cataclysm ile oyunda görülebilir hale gelen bir ölçü. TBC zamanında Black temple a adam araken item level değil yaklaşık 12K HP aranırdı, bunun sebebi de ilk boss olan najentusun un shieldi kırıldığında 10K civarı hp niz varsa ölüyordunuz.

85 olduğunuzda oyunda edindiğiniz arkadaşlarınız veya guild arkadaşlarınızla veya trade kanalından rastgele birilerini toplayarak bu raidleri yapabilirsiniz. Şu an zaten üstü başı yeşil quest itemlerı ile 25 tane 70 level adam gidip Black Temple da hiçbirşey kesemezsiniz.

Tekrar söylüyorum, oyuna yeni başlamış biri olarak ilk amacınız 85 olmak olmalıdır. Daha sonrasında ise bir yandan ana mesleklerinizi tamamlamaya çalışmalı ve 85 level dungeonlara sonrasında 85 level heroic dungeonlara girerek karakterinizin itemlerini raid yapabilecek seviyeye çıkartmalısınız.

Konu justa tarafından 31 Mart 2012 - 06:36 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 1
“It is tempting, if the only tool you have is a hammer, to treat everything as if it were a nail.”

Raf ile Gametime için Tıklayın | Skype: emrepwl

#8 lich_king08

lich_king08

Scout

• Members
  • 7 İleti

Yazma tarihi: 31 Mart 2012 - 06:46 ÖS

justa kardesım bılgılerın ıcın cok teşekkur ederım.elıne saglık.sunu sormak ıstıyorum.questlerlemı yoksa dungeonlarlamı devam etmek gerekır bu cıddı bır soru ısaretı kafamda.durum okı gecmıs harıtalarımda sımdıye kadar 700 quest yapmıslıgım var.varsakı 50 tane dıyım atlamıslıgım vardır bunun bı onemı varmıdırm.yanı amac questı kasmakmı olmalı yoksa.dungeonlarla levelı kasmakmı.goruyorumkı bu raıd ve dungeon ozellıkle heroıc dungeonlarda level atladıkca daha bı bılınclı sharlarla berbaer oluyorsun daha bız zevklı oluyor.yanılıyormuyum.wow demek benım anladıgım kadarıyla pvp dungeon raıd cok super olaylar quest bıraz bana basıt gelıyo yanılıyormuyum arkadaşlar
  • 0

#9 Moonslam

Moonslam

Centurion

• Members
  • 798 İleti

Yazma tarihi: 01 Nisan 2012 - 05:01 ÖS

öncelikle 85 lvl olduğunuzda da eski raidleri yapabilirsiniz(hatta ben sürekli yapardım hunterla yaz gelsin druidi kasıp da yapıcam)
Questler yaparak giderseniz sağlam bi hikaye ve oldukça iyi geliriniz olur dg yaparak giderseniz oyun taktiklerine alışırsınız (raid hc dungeon) ama en iyisi profları ihmal etmeyerek ikisini harmanlayıp öyle oynamak bence o zaman tadı çıkıyor :)
  • 0

"Sen benim şeyimin Elixir of Giant Growth'usun." de, en güzel hediye bence.

#10 justa

justa

Corporal

• Members
  • 416 İleti

Yazma tarihi: 01 Nisan 2012 - 10:44 ÖS

Moonslam'in de söylediği gibi Quest/dungeon birlikte yürütmek daha faydalı olur. Quest yaparken dungeon sırası alarak hem sıkılmadan ilerlersiniz hem de dungeonun sonunda aldığınız hediye bohçasından çıkan itemler ile karakterinizin üstü başı güncel kalmış olur. Fakat şu bir gerçek ki en hızlı şekilde 85 olmanın yolu da quest yapmaktan geçiyor.
Farketmiş olduğunuz gibi oyunun asıl odağı "multiplayer" ve "online" olarak farklı kişilerle beraber oynanması ve bu bazen can sıkıcı bazen de gerçekten etkileyici bir deneyim.
Bunun yanısıra World of Warcraft, Warcraft serisinden beri süregelen çok güçlü bir hikayeye sahip, dile kolay 17 yıllık bir geçmişi var. Questlerde bu hikayeye dair birçok şey öğrenebilirsiniz. Fakat kanımca güncel hikayenin questlerini yapıp mevcut raide biran önce başlamak bu açıdan da daha tatminkar olacaktır. 80 den sonra yapacağınız questler 85 raidlerinin de hikayesini oluşturuyor.
  • 0
“It is tempting, if the only tool you have is a hammer, to treat everything as if it were a nail.”

Raf ile Gametime için Tıklayın | Skype: emrepwl

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı